18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarna daje live stream z pościgu

Barnellini • 2020-07-21, 21:09
Oglądając ten filmik w którym nie zobaczycie krwi ani strzelaniny (niestety) doszedłem do wniosku że człekokształtnym należy współczuć niedorozwoju umysłowego- taki obowiązek cywilizowanego człowieka ;) Po prostu należy trzymać ich w klatkach lub skutecznie odseparowanych gdyż są niebezpieczni dla cywilizowanych ludzi. Po drugie w 25. sekundzie następuje taki miły moment kiedy jedyne dwie szare komórki w mózgu gorylicy podpowiadają jej, że właśnie zj***ła sobie życie i zabawa się skończyła :D


luja27

2020-07-21, 21:16
Jej paskudny ryj, 2% mózgu oraz gówniany kolor sierści mówi wszystko :!:

cedrikk

2020-07-21, 21:38
Morda Mandingo :mrgreen: . Pewnie przodek przybył w kajdanach. Kupiony za koraliki z Jarzębiny. :mrgreen:

Juzwa

2020-07-21, 21:45
Te jednakowe otępne nalane mordy, oczy tęskniące do rozumu, owinięte opaskami czochradła żeby wszy kataru nie dostały, tu nie widać, ale dupe to ma pewnie jak słoń, nogi jak wory napełnione kasztanami, no i zapewne jebie od niej tak, że skunksy sp***alają na Alaskę. To jest ich jakiś kanon piękna?

aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-21, 22:15
No dobra... ale kogo ona ścigała??? :mrgreen:

eryk-antykleryk

2020-07-21, 22:46
[quote="Juzwa"]Te jednakowe otępne nalane mordy, oczy tęskniące do rozumu, owinięte opaskami czochradła żeby wszy kataru nie dostały, tu nie widać, ale dupe to ma pewnie jak słoń, nogi jak wory napełnione kasztanami, no i zapewne jebie od niej tak, że skunksy sp***alają na Alaskę. To jest ich jakiś kanon piękna?[/quo

Gucwińscy przy Tobie to amatorzy jeśli chodzi o opis afrykańskiej fauny

swampman

2020-07-22, 00:48
tak sie rodzi rasizm. wystarczy ogladnac taki film i juz wiesz.

bercisko

2020-07-22, 10:20
Gdybym ja miał taki ryj jak ona to bym na nim siadał.

Goldi85

2020-07-22, 10:53
Za to że jesteś czarnym spasionym wieprzem to powinni cię odstrzelić !! na pole bawełny k***a a nie do samochodu !!

szaman1991

2020-07-22, 11:17
Juzwa napisał/a:

Te jednakowe otępne nalane mordy, oczy tęskniące do rozumu, owinięte opaskami czochradła żeby wszy kataru nie dostały, tu nie widać, ale dupe to ma pewnie jak słoń, nogi jak wory napełnione kasztanami, no i zapewne jebie od niej tak, że skunksy sp***alają na Alaskę. To jest ich jakiś kanon piękna?



im grubsza i brzydsza tym bardziej atrakcyjna pewnie <płacze>

soulfly777kris

2020-07-22, 12:11
Mam pytanie skąd się wzięła Twoja nienawiść do osób czarnoskórych, może zostałeś kiedyś wydymany przez jakiegoś murzyna w górną półkę,.
Gorylica człekokształtna, skąd się bierze taka patologia ?

TRQPL

2020-07-22, 13:21
Bez harpuna tego nie ogarną

serenity

2020-07-22, 17:43
soulfly777kris napisał/a:

Mam pytanie skąd się wzięła Twoja nienawiść do osób czarnoskórych, może zostałeś kiedyś wydymany przez jakiegoś murzyna w górną półkę,.
Gorylica człekokształtna, skąd się bierze taka patologia ?



Gorylica przy tym gównie to jak Einsein! Nie obrażaj goryli! I sp***alaj do swoich!

SFI

2020-07-23, 17:59
tak się skojarzyło mi:D