18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Czapka

pgierula • 2015-03-07, 22:29
W środku zimy, ze snu zimowego wybudza się niedźwiedź w starym lesie. Długo nie może zasnąć więc wk***iony postanawia się przejść po lesie. Wychodzi i spotyka swojego kumpla lisa. Zagaduje:
- Siemanko Lis, Ty start taki jestem wk***iony spać nie mogę, muszę komuś naj***ć.
- Ty no chodź przejdziemy się po lesie kogoś się znajdzie.
Idą we dwóch i na polance widzą zajączka. Lis mówi:
- Patrz niedźwiedź, masz zajączka, dawaj jego.
- Ty no lis ale za co?
- A powiedz mu że ma ch*jową czapkę i ci się nie podoba.
Niedźwiedź niewiele myśląc podchodzi i mówi - Te zając ale masz ch*jową czapkę. Bierze go od razu na buty, po czym wraca do domu i dalej nie może spać całą noc. Na drugi dzień dalej wychodzi, dalej spotyka lisa i sytuacja się powtarza.
- Co tam niedźwiedź? - zagaduje lis.
- A nic nie mów dalej nie śpię, dalej się wk***iam, muszę komuś znowu zaj***ć.
- To chodź przejdziemy się.
Jednak o wczorajszym incydencie dowiedział się cały las i każdy bał się wystawić chociaż czubek nosa za drzwi. Po długim spacerze po całym lesie, dochodzą w końcu do polanki, tej samej co wczoraj i znów widzą na niej zajączka. Lis od razu zaczyna:
- Ty no niedźwiedź nie ma rady, musisz jeszcze raz zajączkowi wpie**olić.
- Ale to drugi raz i drugi raz za nic?
- Wiem co zrób. Podejdź, zapytaj czy ma fajke, jak ci da z filtrem powiedz, że chciałeś bez, a jak da bez filtra, to że z filtrem.
Misiu myśli nie głupi pomysł, podchodzi więc ochoczo do zająca i wypala:
- Te zając, fajka k***a.
- Z filtrem czy bez?
- Oj k***a zając ty dalej w tej czapce chodzisz...

uho82

2015-03-07, 22:41
chciałem zapytać czy nie lepiej połowić kraby, ale widzę, że nie jeden tu pisze suchary i w dodatku tak czasochłonne

Kaczorowy

2015-03-07, 23:15
Nie dość że czasochłonne to jeszcze z czasów kamienia gryzionego , przed stanem wojennym już to przedszkolu starszaki opowiadali

BadMan666

2015-03-08, 09:18
Eh, liczyłem że nikogo nie znajdą i do lisa się przypie**oli o czapkę :-/

decode21

2015-03-08, 09:22
To jak w końcu wybudza się czy nie może zasnąć?

rz...........nu

2015-03-08, 09:28
Narodziło sie nowe pokolenie. Nieznające starych kawałów.

BigMrBlack

2015-03-08, 10:28
Starsze, nie starsze. ch*j z tym.
Zastanawia mnie tylko czemu ten kawał kogokolwiek śmieszy. Z reguły dowcip powinien być krótką, zaskakującą formą mającą na celu rozśmieszenie innych.
Ani to krótkie, ani zaskakujące, ani na pewno zabawne. Rozumiem, poczucie humoru zmienia się z biegiem lat ale to? Podchodzi tylko pod kategorie "gówniany suchar" z którego powinien się śmiać tylko opowiadający...

Browaryt

2015-03-08, 12:59
ch*j że stare ch*j że każdy zna za każdym razem mnie bawi a hejterzy niech sami coś wrzucą

Beton69666

2015-03-08, 19:11
Ja zawsze lubiłem długie kawały, normalni ludzie także. Wsłuch*jesz się w dobrą historyjkę a na końcu zaczynasz sie napie**alać, bo jakiś ch*j dalej w tej czapce chodzi.

uho82

2015-03-08, 19:17
oczami20latki, pokaż jak. myślisz, że jest dzień kobiet to Ci wszystko wolno? wszystkiego najlepszego, nierdzewnego zlewu i garnków na indukcję życzę

milk_powder

2015-03-08, 22:53
@up
riposty o kuchni dalej na propsie w gimbazie?

uho82

2015-03-09, 09:33
milk_powder, nie wiem co tam jest na topie, nawet tam nie uczęszczałem w odróżnieniu od ciebie. nie wtrącaj się w rozmowy starszych.