18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiewór

2016-09-26, 11:28
Przynajmniej pierwszy ch*jek dostał szybką paszę

pazuzu

2016-09-26, 14:10
fajna muzyka w tle :)

Viperal

2016-09-26, 14:25
Piwo za natychmiastowa karmę na początku, a koleś w 2:50 całkiem mi mózg rozj***ł.

oleyu

2016-09-26, 15:10
Wiadomo, że wina kierowców, ale .... Stare chińskie przysłowie mówi : głową samochodu nie przebijesz. Trzeba uważać na pasach, chociażby miało się pierwszeństwo.

eMJay8086

2016-09-26, 15:23
Walcem po stopach tym sk***iałym kierowcom...

intermag

2016-09-26, 18:41
To podobno pieszych trzeba uczyć hahaha. O idiot ach w samochodach nawet nie wspomnę.

Essent

2016-09-26, 19:20
Dodajmy teraz do motop*zdeczek kierowców aut którzy wyprzedzają przed przejściem dla pieszych.Kara 5 tyś zł za zwykłą kolizję bez ofiar.50 tyś za połamane kości pieszego.Dożywotnia spłata życia ludzkiego za ofiarę śmiertelną i oczywiście zakaz prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu mechanicznego.Oprócz tego nakaz jazdy rowerem przez przejście dla pieszych do końca życia.

PhantomMask

2016-09-26, 19:34
Jak się nie wpie**olisz to cie nie puszczą jak się wpie**olisz to cie przejadą.

TheAndyboy888

2016-09-26, 19:36
orisuniek napisał/a:

Dożywotnia spłata życia ludzkiego za ofiarę śmiertelną



To ludzkie życie ma cenę w pieniądzach? Ciekawe...
Według mnie za ofiarę śmiertelną do kamieniołomu i niech zapie**ala aż zdechnie.

orisuniek napisał/a:

Oprócz tego nakaz jazdy rowerem przez przejście dla pieszych do końca życia.



Po co nam więcej debilów, którzy wpie**alają się jadąc rowerem na przejście dla pieszych? Żeby jeszcze więcej ludzi wk***ić?


Taka mała uwaga. Jak przechodzę przez przejście dla pieszych to nie idę jak święta krowa nawet wtedy kiedy mam pierwszeństwo. Spoglądam w obie strony, czy jakiś idiota (jak wyżej na filmiku) nie zapie**ala i nie zamierza wyprzedzać na przejściu. Cenię sobie swoje życie i wolę się upewnić zanim wejdę na przejście. Fizykę też w szkole miałem i jestem w 100% pewny, że moje 95kg nie ma szans podczas uderzenia mnie pojazdem ważącym około tony.

zomos

2016-09-26, 19:38
@up tyś chyba poj***ny. Jak mnie wk***iają p*zdy na rowerzykach przejeżdżających przez przejście dla pieszych! A jeszcze te pedałki jak się cieszą jak mogą wj***ć się przed Ciebie na pełnej k***ie(nie wiedzą co to zasada ograniczonego zaufania - ja zawsze na skrzyżowaniu się rozglądam bez znaczenia czy się pali zielone dla mnie - jeden ch*j nie zobaczy i widać jak ładnie zapie**ala) na przejeździe rowerowym i jak pukają się w czoło(widać debilami są bo pokazują na siebie) jak trąbię na nich że ch*j mi wjechał rowerem przed auto na PRZEJŚCIU a nie na PRZEJEŹDZIE rowerowym. Debile są wszędzie czy to w aucie czy na rowerze czy jako pieszy - przechodzenie przez drogę ekspresową zawsze uważałem za sport ekstremalny ale niektórych jełopów to nie straszy.

Essent

2016-09-26, 19:45
TheAndyboy888 napisał/a:



To ludzkie życie ma cenę w pieniądzach? Ciekawe...
Według mnie za ofiarę śmiertelną do kamieniołomu i niech zapie**ala aż zdechnie.



Po co nam więcej debilów, którzy wpie**alają się jadąc rowerem na przejście dla pieszych? Żeby jeszcze więcej ludzi wk***ić?


Ludzkie życie ma cenę w pieniądzach która liczy się dla rodziny poszkodowanych,celowo nie wymieniłem kwoty gdyż taka nie istnieje! Dla porównania,jedna ofiara śmiertelna,przypuśćmy matka dwojga dzieci zostaje rozjechana na pasach.Wtedy adekwatnie partyzant w aucie placi obydwojgu dzieciom odszkodowanie w wysokości 2tyś do końca swojego życia.
P.S.
[/quote
Po co nam więcej debilów, którzy wpie**alają się jadąc rowerem na przejście dla pieszych? Żeby jeszcze więcej ludzi wk***ić?]/quote
Ano właqśnie po to żebym jeden z drugim zrozumiał,że trzeba k***a uważać na drodze! Jak to do niektórych debili nie dotrze to ja poddaję się i oddaję prawko do lejsów :idzwch*j:

quraaq

2016-09-26, 20:06
Styl jazdy: rosja radziecka.

Niektórzy chyba naprawdę wierzą w to, że im szybciej przejadą przejście\skrzyżowanie\przejazd kolejowy, tym mniejsza jest szansa na wypadek.

W kwestii przejeżdżania rowerem przez przejście dla pieszych każdy dobrze wie, że nie chodzi o negatywny wpływ opon roweru na zebrę, tylko o widoczność. Bywa, że rowerzysta przejeżdżający przejście zachowa się rozsądniej, niż pedalarz gnający 60 km/h przez przejazd dla rowerów. Jednak w razie wypadku, to ów pedalarz wygra.

Hrabia Drapula

2016-09-26, 20:48
ch*jem oczy po wybijać i tak nie używają

kiwiszon

2016-09-26, 22:00
Przecież takich powinni pozbawiać polskiego obywatelstwa i praw publicznych...