18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cygańska walizka

~Sunday • 2019-03-09, 17:29


To chyba ta słynna kradzież "na walizkę" :krejzi:

Halman

2019-03-09, 17:33
murzyn w offie się dziwi że tak kradną.... świat sparszywiał

wu...........py

2019-03-09, 17:34
- These white people is some damn geniuses...

j***ne murzyny nawet nie potrafią mówić dobrze w języku, w którym pozwolono im się wysławiać. Tyle dobrego, że wciąż mają nas za geniuszy., szkoda że pewnie podłapali pomysł...Pewnie trudno im byłoby wpaść na coś tak skomplikowanego.

Loaloa

2019-03-09, 17:39
No i proszę - czarnoskórzy Amerykanie docenili polaków.

hfbnmiuytp

2019-03-09, 18:50
Loaloa napisał/a:

No i proszę - czarnoskórzy Amerykanie docenili polaków.



Dobrze nas reprezentujesz tam na emigracji, ale mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy, jak ty się do tej walizki zmieściłeś?

Halman

2019-03-09, 18:58
hfbnmiuytp napisał/a:

Dobrze nas reprezentujesz tam na emigracji, ale mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy, jak ty się do tej walizki zmieściłeś?



12 godzin na zmywaku w kłębach pary każdego by wyniszczyło nie tylko psychicznie..... :amused:

Rozjebie

2019-03-09, 20:35
Loaloa napisał/a:

No i proszę - czarnoskórzy Amerykanie docenili polaków.



Polacy, którzy sobie radzą w życiu, pracują i mieszkają w Polsce. Co za problem spakować się i wyjechać za granicę? Tam wyjeżdża tylko hołota, która za funty, dolary czy euro jest w stanie siebie poniżyć i dać się traktować na równi z murzynami. I właśnie te ameby robią nam reklamę za granicą - od nich powstał termin "polactwo"

McQurwa

2019-03-09, 21:13
Coordinator napisał/a:

Polacy, którzy sobie radzą w życiu, pracują i mieszkają w Polsce. Co za problem spakować się i wyjechać za granicę? Tam wyjeżdża tylko hołota, która za funty, dolary czy euro jest w stanie siebie poniżyć i dać się traktować na równi z murzynami. I właśnie te ameby robią nam reklamę za granicą - od nich powstał termin "polactwo"



Ale jeszcze lepiej zrobili, ci którzy pozostali w kraju i głosują ciągle na złodziei ,czyli na tzw. „którzy radzą sobie w życiu”


Rozjebie

2019-03-10, 00:24
@McQurwa - Niepotrzebnie mieszasz w to politykę. Na świecie jest około 200 państw - w KAŻDYM z nich twierdzą, że rządzący to złodzieje. Tylko co to zmienia? Sam chcesz zmian? To bierz się do roboty i zakładaj partie. Mi jedyne co przeszkadza w naszym kraju to to, ze tak dużo zabierają mi z miesięcznej pensji. Ale tyle samo zabierali mi za PO jak i za PIS, wiec kolo ch*ja mi lata, która partia jest przy korycie. I tak i tak wiedzie mi się dobrze, bo polegam tylko na sobie i nie oczekuje od Państwa, ze da mi coś za darmo jak j***nemu żebrakowi czy cyganowi.

Lestacik

2019-03-10, 21:25
@Coordinator, koło ch*ja Ci lata która partia rządzi, mimo że widzisz ile hajsu sp***ala Ci z portfela co miesiąc. Na wybory chodzisz czasem?

Rozjebie

2019-03-10, 23:46
@up - Ty serio się mnie o to pytasz? Wiedziałem, że trafi mi się geniusz... No dobra, w takim razie podpowiedz mi - Na którą partie zagłosować, żeby mniej mi sp***alało z miesięcznej pensji? PiS czy PO?

psysutra

2019-03-11, 07:14
Coordinator napisał/a:

@up - Ty serio się mnie o to pytasz? Wiedziałem, że trafi mi się geniusz... No dobra, w takim razie podpowiedz mi - Na którą partie zagłosować, żeby mniej mi sp***alało z miesięcznej pensji? PiS czy PO?



To mamy tylko te dwie partie? ;)

erpi

2019-03-11, 09:17
Coordinator napisał/a:

Polacy, którzy sobie radzą w życiu, pracują i mieszkają w Polsce. Co za problem spakować się i wyjechać za granicę? Tam wyjeżdża tylko hołota, która za funty, dolary czy euro jest w stanie siebie poniżyć i dać się traktować na równi z murzynami. I właśnie te ameby robią nam reklamę za granicą - od nich powstał termin "polactwo"



Jestem w UK ponad 10 lat zblizajac sie do 40stki pracowalem w polsce okolo 20 lat i szczerze mowiac w Polsce bylem gorzej traktowany i ponizany anizeli tutaj wiec skoro byles zaganica i dales sie ponizac przez kogos znaczy ze po pierwsze nie znales jezyka po drugie jestes p*zda nieziemska! I przestan pisac bzdury oparte na wlasnych doswiadczeniach. Zapieralaj u niemca na wlasnym podworku i daj sie dalej jebac w dupe jak sie dajesz! A propos terminu polactwo, cebulactwo tez termin zza granicy?

Rozjebie

2019-03-11, 18:01
psysutra napisał/a:

To mamy tylko te dwie partie?



Nie zrozumiałeś mnie. Nieważne ile jest partii, celem ma być zmniejszenie różnicy między brutto a netto w mojej miesięcznej pensji. Czy jeśli zagłosuję na Korwina/ Biedronia/ Kukiza to czy cel zostanie osiągnięty?



erpi napisał/a:

Jestem w UK ponad 10 lat zblizajac sie do 40stki pracowalem w polsce okolo 20 lat i szczerze mowiac w Polsce bylem gorzej traktowany i ponizany anizeli tutaj wiec skoro byles zaganica i dales sie ponizac przez kogos znaczy ze po pierwsze nie znales jezyka po drugie jestes p*zda nieziemska! I przestan pisac bzdury oparte na wlasnych doswiadczeniach. Zapieralaj u niemca na wlasnym podworku i daj sie dalej jebac w dupe jak sie dajesz! A propos terminu polactwo, cebulactwo tez termin zza granicy?



@up - Nie pracowałem za granicą, znam biegle angielski i niemiecki, a za granicę jeżdżę tylko na wakacje. A teraz spójrz jeszcze raz na sens i gramatykę swojej proletariackiej wypowiedzi, a dostrzeżesz bolesną prawdę, że własnie potwierdziłeś moje słowa.

erpi

2019-03-12, 12:27
Coordinator napisał/a:

Nie zrozumiałeś mnie. Nieważne ile jest partii, celem ma być zmniejszenie różnicy między brutto a netto w mojej miesięcznej pensji. Czy jeśli zagłosuję na Korwina/ Biedronia/ Kukiza to czy cel zostanie osiągnięty?
@up - Nie pracowałem za granicą, znam biegle angielski i niemiecki, a za granicę jeżdżę tylko na wakacje. A teraz spójrz jeszcze raz na sens i gramatykę swojej proletariackiej wypowiedzi, a dostrzeżesz bolesną prawdę, że własnie potwierdziłeś moje słowa.





Coordinator napisał/a:

Nie zrozumiałeś mnie. Nieważne ile jest partii, celem ma być zmniejszenie różnicy między brutto a netto w mojej miesięcznej pensji. Czy jeśli zagłosuję na Korwina/ Biedronia/ Kukiza to czy cel zostanie osiągnięty?
@up - Nie pracowałem za granicą, znam biegle angielski i niemiecki, a za granicę jeżdżę tylko na wakacje. A teraz spójrz jeszcze raz na sens i gramatykę swojej proletariackiej wypowiedzi, a dostrzeżesz bolesną prawdę, że własnie potwierdziłeś moje słowa.



Tak jak oczekiwalem mamy niemiecka k***e na sadistiku znajaca biegle polski :P