18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Cygańska metoda na wnuczka

SuchyHarry • 2019-10-30, 11:55
Jeden z reportaży z wczorajszego "Alarmu" dotyczącego cygańskiego wynalazcy metody na wnuczka. Docenić należy przy tym kunszt i poczucie humoru montażystów, bowiem przedział czasowy 0:50 - 0:52 to złoto :-D


ch...........li

2019-10-31, 15:43
Do tego gówna powinno sie strzelać!

PieronJasnySzlag

2019-10-31, 21:13
Teraz pewnie antyPISiory mnie zjedzą ale k***a bardzo dobrze że w końcu się o tym mówi głośno w tv!!!
Na tvnie, polsacie, ttv czy innych liberalnych ścierwach to tylko groźni nacjonaliści, naziści jedzący tort w lesie, pomalowanego murzyna nikt nie pobił ale czuć było nienawiść... No k***a a tu tysiące starszych Polaków którzy całe życie odkładali do skarpety zostało okradzionych żeby cygan se ferrari jeździł. Brawo TYPIS!!!

Sawix

2019-11-01, 20:23
Do gazu z tymi k***ami romskimi a potem na ruszt

parolpl

2019-11-02, 20:33
@Pieeron
Problem w tym że cyganie mieli parasol nad sobą (pewnie za udział w zyskach). Urząd skarbowy się niby nie kapnął, że ktoś kupił ferrari, a przychodu nie miał...

LaChupacabra

2019-11-02, 21:20
Za granicą Urząd Skarbowy do ciebie się odezwie nawet jak zakupów kartą nie robisz w sklepie. Zapytają z czego żyjesz i co jesz, czy aby na pewno czarnych pieniędzy nie masz. Ale w Polsce Hi-Life k***a, nikt nic nie wie, nowoczesne banki, wszędzie internet ale system kulawy, mentalna Białoruś.

syulung

2019-11-02, 21:56
1. szwaby, parchy, kacapy i cygany, otwarcie paplą w swoim knajackim ścierwopaplu, że są wrogami Polaków i marzą im się nasze trupy rozwieszone po opłotkach.
2. Nie porównujcie Białorusi do ukrainy,
3. Krym nie jest ukrainą i j***ć kacapów.
4. Jeszcze raz powtórzę, starszych ludzi napadają cygany, na żebry, na niemowlę.
5. Tak jak szwabów, parchatych i kacapów, tak i tych brudasów won!!!
6. Wojna już trwa, w przygotowaniu, tylko głupi tego nie widzą.
5. Ogólnokrajowe konfiskaty broni z prywatnych zbiorów będą sygnałem do rzezi, tak jak za wojny na Bałkanach.
6. Zalecam gromadzić paliwa i broń, acz dyskretnie, nawet zapalniczki.
7. Powodzenia!

cezar910426

2019-11-03, 22:22
jeszcze z k***y robią bohatera. Powinni spalić tych wszystkich brudasów