18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cyganie - poetyckie życie na skwerku

donkapusta • 2017-04-11, 20:50
Jak zwykle przeglądam sobie OR (http://www.otwarta.org/atak-na-romow-w-zabrzu/). Zawsze można tam jakieś lewackie wypociny i mądrości życiowe poczytać. Nie chodzi o pobicie, bo mam nadzieję, że to policja wyjaśni i winni zostaną ukarani. Tym razem dowiedziałem się jednak jak można eufemistycznie opisać zachowania Cyganów. Tak błogi opis dzielnicy cygańskiej, że aż miałem chęć się tam przeprowadzić. Artyzm doboru słów godny poety.


Piridais

2017-04-11, 21:13
Jakoś nie czuję zmartwienia tym incydentem. Ta cała globalizacja hołdowana przez media i polityków już dawno temu bokiem mi wyszła. Każdy powinien żyć u siebie w kraju i walczyć o dobrą jakość życia w nim, taka jest moja opinia i tyczy się ona również samych Polaków, basta.

donkapusta

2017-04-11, 21:17
Piridais napisał/a:

Jakoś nie czuję zmartwienia tym incydentem. Ta cała globalizacja hołdowana przez media i polityków już dawno temu bokiem mi wyszła. Każdy powinien żyć u siebie w kraju i walczyć o dobrą jakość życia w nim, taka jest moja opinia i tyczy się ona również samych polaków, basta.



Popraw "polaków" na "Polaków" to się zgodzę z Tobą.

saves

2017-04-11, 21:18
Dzieci na rowerkach... Swoich?

~Velture

2017-04-11, 21:41
Cytat:

jak zwykle w ciepły piątkowy wieczór wylegli przed domy


Jak zwykle w każdy wieczór i każde popołudnie i każde południe i każdy poranek.
Nie mają nic lepszego do roboty bo statystycznie pracujących cyganów jest 1%.

Taka jest brutalna statystyka. 99% cyganów w Polsce nie pracuje a leci na zasiłkach.
Nie podam statystyk przestępczości bo nie chcę skłamać.

I jak już wcześniej mówiłem: pie**olę mówienie rom. Cygan to cygan.

Jak zaczną pracować i dorzucać się do skarbu państwa to będę ich szanować. Póki co pie**olę.

KlinikaAborcyjna

2017-04-11, 22:33
Jak mnie wnerwia określenie pseudokibice, do cholery są dwa typy kibiców: 1) kibice 2) radykalni kibice a nie żadni pseudokibice. :kawa: I tu właśnie radykalni kibice odwiedzili centrum Zabrza, koniec i kropka.

Duch

2017-04-11, 23:31
Aaa... pozwole sobie przenieść na główną z 5-cioma piwami :amused:

t3tsu

2017-04-11, 23:35
racja! kibice akurat są prawdziwi w tym pseudokraju! reszta to:
-pseudodemokracja
-pseudorząd(poprzedni i aktualny)
-pseudoparlament
-pseudourzędnicy
-pseudosłużba zdrowia
-pseudopolicja
-pseudodziennikarze

a jak trzeba będzie tego bronić..bajzlu...to się pewnie okaże,że zostaną tylko "pseudokibice"

Wkuwiony

2017-04-12, 06:14
Rozumiem, że większość z komentarzy odnosi się tylko do słowa cyganie a nie samego materiału, "15-nasto letnia poszkodowana" ... no, ale jaki kraj tacy bohaterowie.

Wiewór

2017-04-12, 09:57
Wkuwiony napisał/a:

Rozumiem, że większość z komentarzy odnosi się tylko do słowa cyganie a nie samego materiału, "15-nasto letnia poszkodowana" ... no, ale jaki kraj tacy bohaterowie.


Normalnie też bym był zszokowany takim barbarzyństwem, że ktoś pobił 15 letnie dziecko ale za chwilę dostałem olśnienia. W kulturze cygańskiej 15 latka to jest już matka pięciorga dzieci, która bawi wnuki.

maddog77

2017-04-12, 11:46
To się nazywa znaleźć się w nieodpowiedniej chwili w nieodpowiednim miejscu.

KJP678

2017-04-12, 19:01
Duch napisał/a:

Aaa... pozwole sobie przenieść na główną z 5-cioma piwami :amused:



Z modem nie wygrasz :hitler:


~Velture

2017-04-12, 20:42
Widzę, że mamy niedojebów którzy nie wiedzą jak działa sadistic.
Aby wejść do działu absurdy dnia codziennego albo inne czarności bądź też historie z dokumentami lub polityka i religia nie jest wymagane 20 piw jak w przypadku filmików i fotek.

Perhydrol

2017-04-12, 22:49
Każdy kto chociaż raz był na tej ulicy będzie wiedział że nadaje się tylko do potraktowania napalmem