18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cyganie atakują na Jasnej Górze.

trewq • 2013-07-16, 14:01
Cyganie żebrają w Częstochowie na Jasnej Górze, wyłudzają pieniądze od starszych ludzi.






HD: watch?v=i9Wcvkf_Aqg

contowsky

2013-07-16, 20:27
gówno w papierku, tylko tyle by im można dać. a nie, papierka nawet szkoda

tigerqaz

2013-07-16, 20:45
Nie wiem czy gorsze te brudasy, czy to że gadałeś ze Strażą Miejską :D

kacper_IK160P

2013-07-16, 20:47
Ja pierdzielę... aż mi się przypomniała szkolna wycieczka. Nawet nie zdążyliśmy wyjść z autobusu, a oni już podeszli. Po raz pierwszy naziści z równoległej klasy do czegoś się przydali...

ToJaArturo

2013-07-16, 21:34
Dopóki będą idioci, którzy im dają kasę, dotąd te śmieci będą się pałętać.

Wilkoo

2013-07-16, 22:02
wodzwioski napisał/a:

Cholerne nieroby, jak im nie wstyd... Połapać to w klatki i wywieźć w p*zdu



Zabić k***a od razu najszybszym i najskuteczniejszym możliwym sposobem, a nie pie**olić się z klatkami.

hulliken

2013-07-16, 22:47
W sumie jak dać im odpowiednie kiece oraz tace to było by to legalne i na miejscu.

tranzystor

2013-07-16, 23:02
Lucius napisał/a:



Tak tak, ale w tej książce bez autora nie ma wyszczególnienia:



Autor jest podany przy każdym rozdziale :-P

Lucius napisał/a:

nie dotyczy cyganów, murzynów, żydów i ciapataych. Więc się pytam jak to jest i nikogo nie obrażam.



Ja nic nie mam do ciapatych :-P

xgregor

2013-07-16, 23:12
Adulka napisał/a:

obrzydlistwo-dzieciak patrzy a potem sam to samo robi, zamiast być wzorem tfu! co to za matka która wykorzystuje dziecko do żebrania?(bo zarabianiem tego nazwać nie można). przykre w ch*j.



k***a przecież to ojciec ich we dwójkę wysłał żeby mu na Marlboro uzbierali.
Dzieciak ze swoją żoną będzie robił tak samo.
Albo handlują, albo kradną,a żona w domu nie będzie siedzieć z dzieciakami.
Ma zarabiać, przecież złoto podrożało.
A że nie miała czasu i gdzie się wykształcić bo w wieku 14 lat zabrana i ożeniona, nie ma wyjścia zapie**ala po ulicach bo jej złodziej żreć nie da, synom tak samo

Lord_Rzeźnik

2013-07-17, 00:02
"Nie będę jadła ludzi" - stary blef !

janstar

2013-07-17, 00:20
Ostatnio właśnie w Częstochowie na Alejach dwie k***y maści ichniejszej postanowiły nielegalnie pohandlować; wózek z towarem mieli na kółkach, więc co patrol przejeżdżał to udawali że gdzieś idą. Wk***iło mnie to, że zaledwie z 50 metrów dalej jest targowisko, na którym Polak by handlować musi wydać część swojego dochodu na opłatę targową. Telefon do straży miejskiej, opisanie co te brudasy odstawiają - zgłoszenie przyjęte. Czekam dobrych kilka czy też kilkanaście minut, nic się nie dzieje, myślałem że to olali. A tu nagle z bramy, czyli jakby zza pleców ciapatych wyrasta dwóch strażników i zaczyna się bardzo ciekawa rozmowa, w tym teksty strażnika (facet z 25-28 lat) typu: "teraz jak o dokumenty prosze to nie rozumiesz, a chwile temu jak sprzedawalas to po polsku mowilas plynnie", "to bylo do Rumunii jechac i handlowac za darmo". Całą interwencją, ale najbardziej tym drugim tekstem pierwszy raz od daaaawna miejscy dostali u mnie dużego plusa, oj dużego. Nie wiem jak się sprawa zakończyła, bo brudasy nie chcieli podać dokumentów, miejscy wezwali więc sukę do przewozu bydła i poszli razem z bydłem do bramy, i tak się rozstaliśmy.

Assassin93

2013-07-17, 00:47
Dobrze, że "na tacę" nie zaczęła zbierać.

Gilznosa

2013-07-17, 11:04
rwwwwwaaa, 99% nacji rozumie, że do życia niezbędna jest praca. Dlaczego oni myślą inaczej ?!?!?!?!

ToJaArturo

2013-07-17, 12:24
Gilznosa napisał/a:

rwwwwwaaa, 99% nacji rozumie, że do życia niezbędna jest praca. Dlaczego oni myślą inaczej ?!?!?!?!


Panie, jak debile dają im szmal to po co mają pracować. A to cwane k***y, że się kręcą koło kościołów. Taki człowiek po mszy poczuje miłosierdzie i chęć pomocy komuś, patrzy a tu k***iszoniec brudny, więc głupio daje! Pogonić tę bandę ch*ja!

piterg1

2013-07-17, 17:39
Romowie to wbrew pozorom dobrzy
ludzie, którzy cenią sobie zasady moralne.
Panuje powszechny pogląd, iż Romowie niechętnie się uczą
i pracują. Owszem, są też i tacy, ale zdarzają się osoby,
które chcą się kształcić. Nie osądzajmy wszystkich patrząc
na jedną czy dwie osoby. W polskim społeczeństwie również
zdarzają się ludzie, którzy nie umieją czytać ani pisać,
a nie oznacza to, że cały polski naród taki jest......


żartowałem


Do gazu, do gazu, do gazu cygany!

Ba...........co

2013-07-18, 00:25
W Krakowie na Wiślickiej popie**ala taki jeden kulawy... w poniedziałek stojąc w korku koleś pare samochodów przede mną wysiadł z okrzykiem, "Ja z ciebie zrobie kalekę" ale kaleka ozdrowiał i zdążył sp***olić...