Cygan zabił dziennikarza

Rafalboss16 • 2015-06-15, 12:25
Znowu cygańskie ścierwro rozpleniło się.. W sumie to nie od dziś jest znane że Mława to miasto cyganów

Cytat:

WSTRZĄSAJĄCA PRAWDA O ŚMIERCI DZIENNIKARZA Z MŁAWY!
Łukasz Misiak (31 l.) został zakatowany w Kręgielni Planeta w Mławie (woj mazowieckie) przez Roma z cygańskiego gangu amatorów sztuk walki. To najprawdopodobniej zemsta za to, że dziennikarz opisywał na swoim portalu wybryki cyganów ćwiczących MMA. Teraz media nabierają wody w usta, żeby nie być posądzanymi o nawoływanie do waśni na tle rasowym.
Według relacji właściciela klubu, z którym rozmawialiśmy, do kręgielni wszedł Rom o ksywie "Milano" i zaatakował dziennikarza. Skatował go do nieprzytomności i wyszedł z klubu. Całe zdarzenie trwało najwyżej dwie minuty. Dziennikarz zmarł w szpitalu.
Morderca jest poszukiwany. Policja zatrzymała jego dwóch znajomych. Policja z Mławy odmawia udzielania informacji i odsyła do Komendy Wojewódzkiej w Radomiu.
W Mławie wiele lat temu doszło do pogromu Cyganów, po tym jak nie chcieli wydać swojego rodaka winnego spowodowania śmiertelnego wypadku. Teraz najwyraźniej i media i władze boją się podobnego scenariusza, dlatego starają się ukryć pochodzenie mordercy.


lapps

2015-06-15, 12:40
teraz mławska policja stanie na wysokości zadania i obroni uciskanych cyganow przed linczem, sprawca dostanie zawiasy i zasilek, bo jest jedynym żywicielem rodziny o kiepskim statusie majątkowym i cala europa będzie bila brawo

nowynick

2015-06-15, 12:57
Up

albo dostanie taki wpie**ol na komendzie, że wykituje i wtedy nikt brawo nie będzie bił (przynajmniej głośno) natomiast pojawi się nieoczekiwany i bardzo duży wzrost sympatii społecznej dla Policji...

Co za czasy poj***ne, że o mordercy źle mówić nie można z powodu jego nacji...

~DMT

2015-06-15, 13:22
"W Mławie wiele lat temu doszło do pogromu Cyganów", Powinni zrobić powtórkę z rozrywki.