18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cygan gdzieś w Polsce

Xerowany • 2020-12-30, 18:40
Tak powinno się ich traktować


Rebeliant

2020-12-30, 18:47
Ścierwo do utylizacji, jak każdy złodziej z resztą.

traf

2020-12-30, 18:55
u mnie w lato ciawa kwiatki wciskał starszym kobitką to dostał kopa - a jak się k***a zdziwił :)

dantee

2020-12-30, 19:23
do końca filmu miałem cichą nadzieję, że może jednak mu wypie**oli i wyłączy brudasowi światło. Tak czy inaczej, dobrze, że chociaż go przegonił.

baronturbina

2020-12-30, 19:25
Piękne zatrzymanie obywatelskie z tym ze, gdyby to była okolica bramy lub cygańskie getto w Zabrzu... został by przejęty przez oddział szturmowy w ilości 20 cygsów i jescze rower by mu zaj***li.

banerr

2020-12-30, 19:36
Gdynia, Plac Górnośląski.

Tam sporo łazi tych ścierw.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-12-30, 19:40
Takie same ścierwo jak polacy wciskający emerytom garnki czy pościel na pokazach.
(celowo z małej, bo takie śmieci nie zasługują na wielką literę...)

DetektywZajac

2020-12-30, 19:50
hehe koles ma glos jak szpryca z tibijki

Kutasiarz

2020-12-30, 19:58
Przegonił cygana i sam pewnie wyciągnął torbę z jakimiś patelniami i rondlami na handel :-D

SamcroS

2020-12-30, 20:03
Gdyby Wam sprzedawał złote zegarki z tombaku to byście brali jak chytra baba z Radomia.

Nie mówiąc o k***a rzeczach dla swoich kobitek.

Nieładnie, nieładnie.

Czerstwy

2020-12-30, 20:40
Brudas pójdzie dwie przecznice dalej i upłynni całą torbe w godzinę - wniosek? Nic nie da przeganianie pojedynczych przypadków. Gdyby każdy dostawał po pysku i zostałby mu zabrany towar to z czasem byśmy się tego ścierwa może i nawet pozbyli z kraju, bo nie mieliby tu czego szukać. Świetnie by posłużyła do tego pato bojówka pseudo kibiców itp., chłopaki lubią się napie**alać nawet bez celu, bo rządzą nimi wyłącznie zwierzęce instynkty, więc gdyby miał ich kto poprowadzić i zachęcić do takich działań to możnaby zacząć nowe porządki, trochę zasad by się przydało w tej krainie samowolki dla wałów i złodziei.

banerr

2020-12-30, 21:54
Czerstwy napisał/a:

Brudas pójdzie dwie przecznice dalej i upłynni całą torbe w godzinę - wniosek? Nic nie da przeganianie pojedynczych przypadków. Gdyby każdy dostawał po pysku i zostałby mu zabrany towar to z czasem byśmy się tego ścierwa może i nawet pozbyli z kraju, bo nie mieliby tu czego szukać. Świetnie by posłużyła do tego pato bojówka pseudo kibiców itp., chłopaki lubią się napie**alać nawet bez celu, bo rządzą nimi wyłącznie zwierzęce instynkty, więc gdyby miał ich kto poprowadzić i zachęcić do takich działań to możnaby zacząć nowe porządki, trochę zasad by się przydało w tej krainie samowolki dla wałów i złodziei.



Prowadź wodzu!

whitetooth

2020-12-30, 22:01
Eh przedsiębiorczy autor to nie jest. Ani nie zglosił ani fanta od niego nie wziął. Podniecił się nagrywaniem. I po ch*j to było? Rom wroci na Słowację. A nasi to samo robią w Londynie tak na marginesie

Praxis

2020-12-30, 22:09
Łaził za mną taki na parkingu i wciskał wiertarki łamaną angielszczyzną. Grzecznie trzy razy powiedziałem, żeby odszedł ale był natrętny, więc kazałem mu wypie**alać. Nagle pan polskiego się nauczył i kolegów zaczął wołać po ichniemu. Zleciało się w moment chyba z pięciu brudasów i coś seplenili do mnie. Często podróżuję po Polsce i spotykam tego bydła od groma. Szczególnie na mopach A4. Wiertarki, golarki, aparaty, perfumy, zegarki, biżuteria, noże i kalendarze z papieżem polakiem... mają wszystko, a tirowcy jak nie rykną i cygan obada, że p*zda mu się trafiła to ładują się do kabiny śmierdziele albo dosłownie wrzucają towar przez okno i wołają "przyjaciel tylko 50, okazja"...

Bukers

2020-12-30, 22:35
k***y do gazu lub do wora a wór do jeziora j***ć brudne ścierw!!!