18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cyberman - fiński streamer chory na raka

UzytnikJutjub • 2019-07-15, 02:58
Gość z Finlandii, który od dobrych kilku lat robi stream 24/7 ze swojego życia - siedzenia przed komputerem jest teraz w poważnym stanie.
Choruje na raka (nie wiem jak długo) ale stracił już nos a teraz ma przerzuty do mózgu. Jak twierdzi jego lekarz zostało mu max 10 miesięcy życia.
Link do streama: www. cyberman. fi
Facet zbiera na swój pogrzeb a popisać możecie z nim o każdej porze dnia i nocy na jego chacie


petru23

2019-07-15, 03:05
Wrzuć film jak umiera na streamie

Taz

2019-07-15, 07:24
Teraz nie powie panu doktorowi, ze wczoraj tego nie było, bo doktor ogląda go na streamie :D

mygyry

2019-07-15, 07:45
Dostał raka od siedzenia przed kompem, mama miała rację...

Wiewór

2019-07-15, 07:55
I koszulka warcrafta... esencja przegrywa.

MalcolmX

2019-07-15, 11:55
To Cybermarian? O k***a ale smutne

de_Sade

2019-07-15, 12:12
To co ma na głowie nazywa się "pampuch", czyli klucha robiona na parze. Zbieranie na własny pogrzeb też bez sensu. Ki ch*j go obchodzi, co się stanie z jego cielskiem???

Speakerninja

2019-07-15, 12:27
Jestem w szoku jaka tu k***a znieczulica panuje. Niedługo po tym jak ukazał się ten post ktoś napisał pod streamem do unierajacego typa ,,wstawaj k***a nierobie".

No do ch*ja. Jak to trzeba mieć naj***ne we łbie, aby pisać tego typu komentarz do typa ,które ostatnie chwilę spędza z nieznajomym osobami bo pewnie nie ma już rodziny....


By tobie lewatywe z h2so4 przypisali peździerzu.

Misiek_KRK

2019-07-15, 13:10
Jakim trzeba być idiotą, żeby oglądać, podziwiać i dawać kasę obcemu facetowi za to, że nic nie robi.
Tylko gimbusiarnia posiadająca kasę od tatusia może być tak głupia.
Ja muszę zapie**alać po 10 godzin w własnej firmie, żeby zarobić na rodzinę, wczasy, szkoły, samochody , ZUSy, podatki it.
A taka menda społeczna, żeruje na socjalu i ma czelność zbierać kasę od dzieciaków.
Lepszy od Rydzyka

UzytnikJutjub

2019-07-15, 14:04
Misiek_KRK napisał/a:

Jakim trzeba być idiotą, żeby oglądać, podziwiać i dawać kasę obcemu facetowi za to, że nic nie robi.
Tylko gimbusiarnia posiadająca kasę od tatusia może być tak głupia.
Ja muszę zapie**alać po 10 godzin w własnej firmie, żeby zarobić na rodzinę, wczasy, szkoły, samochody , ZUSy, podatki it.
A taka menda społeczna, żeruje na socjalu i ma czelność zbierać kasę od dzieciaków.
Lepszy od Rydzyka



Nikt mu nic nie daje a już na pewno nie finowie. Typ jest znienawidzony w finlandii bo podobno pisał sobie z jakąś 15 latką no i ogólnie niezly creeper z niego.
Ma epilepsje i jakąs tam jeszcze chorobe. Potrafi wstać, upaść i rozwalić sobie głowe czy coś innego.
Sa foty na necie jak leży nieprzytomny i pogotowie do niego wbija na chate.
Taki samotnik, nie ma rodziny, znajomych ani nikogo. Tylko ten stream

Odpowiedziałem raczej na wszystko w tym komentarzu.

A no i jak jakiś 15 letni cwe* z SADOLA wchodzi na chat i go wyzywa to skale zażenowania wypie**ala w kosmos.

r061071

2019-07-15, 15:15
bardzo zasmuciła mnie to wiadomosc kiedy dokladnie pogrzeb ?

zonkyZonk

2019-07-15, 16:05
Chory człowiek, a ci mu jeszcze chcą na chacie mazać sprayem. A tak na poważnie to gdzie ta chata?

Cryo

2019-07-15, 16:06
UzytnikJutjub napisał/a:

Nikt mu nic nie daje a już na pewno nie finowie. Typ jest znienawidzony w finlandii bo podobno pisał sobie z jakąś 15 latką no i ogólnie niezly creeper z niego



Zjeb "gural" też jest znienawidzony przez cały kraj, ale jednak kasę od gimbusów dostaje.

sa...........os

2019-07-15, 16:07
Cytat:

Jestem w szoku jaka tu k***a znieczulica panuje. Niedługo po tym jak ukazał się ten post ktoś napisał pod streamem do unierajacego typa ,,wstawaj k***a nierobie".



Też dziwie się skąd ta znieczulica, bo ten gość żyje i wygląda tak, jak wyobrażam sobie typowego użytkownika tego portalu. Może sami siebie nienawidzą i widzą w kolesiu odbicie własnego życia?