18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cyberman - fiński streamer chory na raka

UzytnikJutjub • 2019-07-15, 02:58
Gość z Finlandii, który od dobrych kilku lat robi stream 24/7 ze swojego życia - siedzenia przed komputerem jest teraz w poważnym stanie.
Choruje na raka (nie wiem jak długo) ale stracił już nos a teraz ma przerzuty do mózgu. Jak twierdzi jego lekarz zostało mu max 10 miesięcy życia.
Link do streama: www. cyberman. fi
Facet zbiera na swój pogrzeb a popisać możecie z nim o każdej porze dnia i nocy na jego chacie


Remil

2019-07-15, 16:12
ależ to ohydne

zairland

2019-07-15, 16:33
Misiek_KRK napisał/a:

Jakim trzeba być idiotą, żeby oglądać, podziwiać i dawać kasę obcemu facetowi za to, że nic nie robi.
Tylko gimbusiarnia posiadająca kasę od tatusia może być tak głupia.
Ja muszę zapie**alać po 10 godzin w własnej firmie, żeby zarobić na rodzinę, wczasy, szkoły, samochody , ZUSy, podatki it.
A taka menda społeczna, żeruje na socjalu i ma czelność zbierać kasę od dzieciaków.
Lepszy od Rydzyka


Prarafrazując- Jakim trzeba być idiotą, żeby oglądać, podziwiać i dawać kasę obcemu facetowi za to, że na streamie r*cha się ze swoją dziewczyną, zamiast znaleść własną i ją osbiście r*chać.
Tylko gimbusiarnia posiadająca kasę od tatusia może być tak głupia.
Ja muszę zapie**alać po 10 godzin w własnej firmie, żeby zarobić na rodzinę, wczasy, szkoły, samochody , ZUSy, podatki it.
A taka menda społeczna, żeruje na ładnej dupie dziewczyny i ma czelność zbierać kasę od dzieciaków.
Lepszy od Rydzyka.

I tylko tyle- ktoś chce to mu da kasę, ktoś nie, wolny rynek i wolna wola, a juz na pewno bardziej byłbym skłonny dać hajs temu typowi niż dupodajką na streamach.


Mors_Nigra

2019-07-15, 17:37
sanctusdiavolos napisał/a:

Też dziwie się skąd ta znieczulica, bo ten gość żyje i wygląda tak, jak wyobrażam sobie typowego użytkownika tego portalu. Może sami siebie nienawidzą i widzą w kolesiu odbicie własnego życia?



Oni go nienawidza, bo on ma wymówke by tak zyc.

krykoz

2019-07-15, 17:41
MalcolmX napisał/a:

To Cybermarian? O k***a ale smutne



Najlepsze w twoim durnym, nieśmiesznym tekście jest to, że Cybermarian chorował na raka...

Putikonto

2019-07-15, 17:44
Niech to k***a wyciśnie

kedzior242

2019-07-15, 18:19
Ale tam jebie polską cebulą na czacie, same robaki. Piszą w naszym języku jakieś śmieci między sobą. Tak jak mnie bawią skwierczący elektrycy na kablach wysokiego napięcia, to mi tego faceta po ludzku szkoda. Tym bardziej, że musi doświadczać polskiego sp***olenia w internecie. Z reguły robimy taką żenadę, że jest mi wstyd kiedy ludzie orientują się skąd pochodzą te wszystkie sp***oliny.

spoons

2019-07-15, 18:28
Misiek_KRK napisał/a:

Jakim trzeba być idiotą, żeby oglądać, podziwiać i dawać kasę obcemu facetowi za to, że nic nie robi.
Tylko gimbusiarnia posiadająca kasę od tatusia może być tak głupia.
Ja muszę zapie**alać po 10 godzin w własnej firmie, żeby zarobić na rodzinę, wczasy, szkoły, samochody , ZUSy, podatki it.
A taka menda społeczna, żeruje na socjalu i ma czelność zbierać kasę od dzieciaków.
Lepszy od Rydzyka



"...Ja MUSZĘ zapie**alać po 10 godzin w WŁASNEJ firmie..." słowa klucze: muszę, własnej firmie, zapie**alać, wczasy, samochody. Niesamowite, jak ludzie robią sami z siebie, dla siebie niewolników ;)

Anal_Intruder_69

2019-07-15, 19:32
zairland napisał/a:

I tylko tyle- ktoś chce to mu da kasę, ktoś nie, wolny rynek i wolna wola, a juz na pewno bardziej byłbym skłonny dać hajs temu typowi niż dupodajką na streamach.



Sam jesteś dupodajką. I idź skończyć podstawówkę i dopiero potem się wypowiadaj.

Sanhi95

2019-07-15, 20:42
ja to bym sprobowal wycianac tego raka

MadeInRussiaTV

2019-07-15, 21:12
Ale bym mu te wielką bulwę na czole przebił igłą ahhh jak mnie korci

sa...........os

2019-07-15, 21:17
kedzior242 napisał/a:

Ale tam jebie polską cebulą na czacie, same robaki. Piszą w naszym języku jakieś śmieci między sobą. Tak jak mnie bawią skwierczący elektrycy na kablach wysokiego napięcia, to mi tego faceta po ludzku szkoda. Tym bardziej, że musi doświadczać polskiego sp***olenia w internecie. Z reguły robimy taką żenadę, że jest mi wstyd kiedy ludzie orientują się skąd pochodzą te wszystkie sp***oliny.



Dokładnie, wstyd za tych kretynów jak sam sk***ysyn. W Polsce dostęp do internetu powinien być chyba od 21 roku życia, bo potem nasz kraj jest kojarzony z takimi podludźmi...

r.a.f

2019-07-16, 00:58
@UzytnikJutjub napędziłeś mu przez swojego posta tutaj stado debili na jego czata. Teraz już nie da się ukryć przed światem, kim tak na prawdę są Polacy :D

Speakerninja

2019-07-16, 11:45
Wrzucają zdjęcia papierza , Stalina oraz sfastyki.

Zapewnen3/4 tej grupy sadoli pod streamem to smrody z piczym wąsem pod nosem. :shock:

TB303

2019-07-16, 11:53
Polska i Brazylia są faktycznie przykładem tego, że chrześcijaństwo tworzy silne moralnie, i etycznie narody :lol:

Wiewór

2019-07-16, 14:26
Wszedłem na ten jego stream. Poczytałem komentarze i rzeczywiście potwierdza się to co głoszę od lat - przej***ny wstyd być Polakiem.

Polacy to jest ostatnia kategoria człowieka między murzynami i cyganami.
Kilkadziesiąt procent tego narodu podludzi utożsamia się jako katolicy i wmawia innym, że są narodem wybranym i kryształowo przejrzystym etycznie i moralnie (jak ich lider lol) a na każdym kroku sami przedstawiają dowody że jednak niedawno zeszli z drzew i bliżej im do zwierząt niż do ludzi.