18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cyanide & Happiness [ zbiorczy ]

SzybkiLopez • 2009-09-01, 11:08
Kilka komiksów na poprawę nastroju. :emo: :samoboj:
(niestety english)















Stałych czytelników C&H przepraszam za dubla, a reszcie polecam (http://www.explosm.net).

nowynick

2014-03-11, 12:30
Suchszy_niż_Suchar napisał/a:

nieodwracalna i nieprzyjemna. [/size]



skąd wiesz?

krasnal_hałabała

2022-03-03, 00:57
Jak w temacie. Dla niewtajemniczonych, BongMan jest legendą tego portalu. Nie wiem czy ktoś jeszcze go pamięta, legenda głosi, że kiedyś zstąpi z sufitu i zbawi cały Świat.






BongMan, mimo wszystko, tęsknimy,. Wiem, że obecnie od czasu do czasu wbijasz na swoje stare konto i być może przeglądasz Sadistica, legenda głosi także, że Twój avatar przemierza w przebraniu Sadistica i nawet się udzielasz na innym koncie, jeśli tak jest, być może to czytasz. O Wielki Królu Krabów! Morski Boże, który świecisz swym tyłkiem nad kutrami, aby zawsze przybywały do portu pełne ryb, muszli, krabów i innych skorupiaków, o Krabi Panie... a tak serio, w tych czasach, kiedy wojna na Ukrainie i kiedy możliwe, że przyjdzie do Polski, a kiedy dodatkowo moje zdrowie (a raczej jego brak) może doprowadzić mnie do śmierci, zrób nam tę przyjemność i chociaż raz, zaloguj się na swoje stare konto i wrzuć jakiś (nawet suchy jak brytyjska zakonnica, w podeszłym wieku), kawał.

hfbnmiuytp

2022-03-03, 04:45
bronek_komar to jest legenda, a nie jakieś bongmany

Szangti

2022-03-03, 05:01
Zrób mu laske i bedziecie zadowolini. Tak nieśmioało sie przymilasz. Pisz o co Ci chodzi, wyznaj mu milość.
X