18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cyanide & Happiness [ zbiorczy ]

SzybkiLopez • 2009-09-01, 11:08
Kilka komiksów na poprawę nastroju. :emo: :samoboj:
(niestety english)















Stałych czytelników C&H przepraszam za dubla, a reszcie polecam (http://www.explosm.net).

Sapphiron

2014-02-09, 23:20
dubbing lepszy od oryginału :)

TIwyrywaDRZWI

2014-02-09, 23:20
Myślałem, że gorzej sp***olą dubbing ale wyszło nawet nieźle :)

pitarturbull1987

2014-02-09, 23:26
Naprawdę świetny odcinek! Łał dawno się tak nie uśmiałem haha. Masz tego więcej? Stary chyba zgubiłeś się w internecie co nie? chyba obejrzę ich cały kanał na YT! OK na pewno nie czyta tego gówna moja dziewczyna. Ma ktoś działający login i hasło do brazzers? Błagam pomocy!!

santaxl

2014-02-10, 00:55
Co jest na końcu tęczy, interpretacja XXI wieku.


Ra...........PL

2014-02-10, 01:02
Jak można tęcze cud natury zawłaszczyć jako symbol dla antynaturalnego zachowania. Niech sobie zrobią flage z wackiem w owłosionej pupie.

S.T.U_Cummins

2014-02-10, 01:10
Ten w niebieskiej czapeczce mnie rozwalił

Ra...........py

2014-02-10, 01:12
Myślałem że na końcu goście w kominarkach będą lać benzyną i podpalać. RafalPL - piwsko !

santaxl

2014-02-10, 01:22
i jeszcze te k***y będą w warszawie stawiać kolejną tęczę, j***ni pederaści

Leet

2014-02-10, 02:46
RafalPL napisał/a:

Jak można tęcze cud natury zawłaszczyć jako symbol dla antynaturalnego zachowania. Niech sobie zrobią flage z wackiem w owłosionej pupie.



Pomijając, że mam gdzieś to, że dwóch kolesi ładuje sobie nawzajem w dupsko czy dwie panienki liże sobie picze to homoseksualizm w naturze jest normą. Od głowonogów, przez ptaki po ssaki i człekokształtne odsetek homoseksualnych osobników waha się od 3 do 7% w skali całego gatunku. Tak więc pieprzenie, że homoseksualizm jest nienaturalny jest zwykłą nieprawdą bo de facto występuje w naturze, jest tworem natury (mutacja genu odpowiadającego za orientację) i jest naturalny. Nie trzeba daleko szukać by przekonać się, że homoseksualizm to nie tylko domena ludzi - na pewno większość widziała psy (samce) ładujące się w dupska na podwórku. Trudno podejrzewać, że to przez dżędera tak się czworonogi zachowują.

Ra...........PL

2014-02-10, 03:29
Leet napisał/a:



Pomijając, że mam gdzieś to, że dwóch kolesi ładuje sobie nawzajem w dupsko czy dwie panienki liże sobie picze to homoseksualizm w naturze jest normą. Od głowonogów, przez ptaki po ssaki i człekokształtne odsetek homoseksualnych osobników waha się od 3 do 7% w skali całego gatunku. Tak więc pieprzenie, że homoseksualizm jest nienaturalny jest zwykłą nieprawdą bo de facto występuje w naturze, jest tworem natury (mutacja genu odpowiadającego za orientację) i jest naturalny.

Ja proponuje tobie experyment weźmy społeczeństwo 100% hetero i 100% homo jak myślisz ktore spłeczeństwo ma szanse przetwać dłuzej jak 100 lat. I tu dochodzimy do sedna tylko sex miedzy osobnikami tego samego gatunku, przeciwnych płci daje nam efekt w postaci ciagłości gatunku.
Leet napisał/a:



Nie trzeba daleko szukać by przekonać się, że homoseksualizm to nie tylko domena ludzi - na pewno większość widziała psy (samce) ładujące się w dupska na podwórku. Trudno podejrzewać, że to przez dżędera tak się czworonogi zachowują.

Napewno niekórzy widzieli psa dymajacego kota. Lecz tylko skończony debil mógłby uznac to za coś nie nieodbiegającego do normy

ja...........ax

2014-02-10, 09:21
dla mnie bardziej nienaturalne od homoseksualizmu, życie w celibacie, ten z tego co wiem nie istnieje w naturze

alveanerleo2

2014-02-10, 09:57
Ciekawe jest to, że w naturze homoseksualizm występuje tylko wtedy, gdy w okolicy nie ma żadnej samicy a jakoś trzeba rozładować napięcie seksualne. Występuje tez w przypadku samca alfa, który pokazuje swoją dominację r*chając innych samców. Więc argument o pedałach sród zwierząt jest z dupy wzięty. Jak jesteś pedałem, to rób swoje w domowym zaciszu i nie wychodź z tym na ulicę. Urządzając te swoje parady tylko utrwalacie nienawiść do siebie.

Tazz

2014-02-10, 10:43
Za Cyanide&Happiness zawsze piwko

frytaa

2014-02-13, 12:05
Najnowszy c & h enjoy :mrgreen:
X