18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

#cwiczwdomu

~Angel • 2020-03-25, 13:18
Nie olewaj tylko ćwicz.


poligon6

2020-03-25, 13:31
potem sobie wyliże jaja i odbyt, a wieczorem polize po głupiej mordzie swojego własciciela, który bedzie się cieszył ze piesek go lubi.

Tak to jest z durnymi psiarzami.

Byku35

2020-03-25, 13:59
nie zamkneli klatki to zagryzł psa

Da...........n2

2020-03-25, 14:08
poligon6 napisał/a:

potem sobie wyliże jaja i odbyt, a wieczorem polize po głupiej mordzie swojego własciciela, który bedzie się cieszył ze piesek go lubi.
Tak to jest z durnymi psiarzami.



Tak robił zawsze z tobą stary. Najpierw w robocie lizał fiuta swojemu koledze a następnie wieczorem oblizywal cię po twojej tępej mordzie. I taki oto jestes debil.

poligon6

2020-03-25, 14:18
Damian2 napisał/a:

Tak robił zawsze z tobą stary. Najpierw w robocie lizał fiuta swojemu koledze a następnie wieczorem oblizywal cię po twojej tępej mordzie. I taki oto jestes debil.



No i juz pierwszy psiarz któremu pies grudki kału na mordzie zostawił musiał sie zesrać.

Da...........n2

2020-03-25, 14:37
poligon6 napisał/a:

No i juz pierwszy psiarz któremu pies grudki kału na mordzie zostawił musiał sie zesrać.



Ja wiem, że ty masz awersję do psów od kiedy chciałeś by pies lizał cię po jajach a nie po japie. Nie mam pojęcia jak mogło cię to podniecać...

Sebastin7

2020-04-04, 10:35
Damian2 napisał/a:

Ja wiem, że ty masz awersję do psów od kiedy chciałeś by pies lizał cię po jajach a nie po japie. Nie mam pojęcia jak mogło cię to podniecać...



Aż mu je odgryzł



;-)