18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ćwiczę od małego, bo przywalić w przyszłości trzeba umieć

stopwar • 2022-05-12, 09:07



Halman

2022-05-12, 09:09
20 lat pózniej...

zabrakło matuli... :amused:

baronturbina

2022-05-12, 09:26
k***a co się ze światem dzieje. Dzieci na smyczy, uczące się jeździć na motorynce. Mogła wj***ć kołek w ziemie na środku pastwiska i kaszojada jak krowę przypiąć. W kółko by się kręcił.

stopwar

2022-05-12, 09:36
Motorynkę jakby przytrzymała, to by zgasła.

Tuston_bobczak

2022-05-12, 10:05
stopwar napisał/a:

Motorynkę jakby przytrzymała, to by zgasła.



A dlaczego by miała zgasnąć ? Zgasła by jak by odcięła jej dopływ powietrza , albo np wsadziła palec w rurę . U nas pocket bike te nowsze mają taką smycz którą dorosły może przypiąć do swojej ręki , i gdy oderwie ją od kierownicy automatycznie pitarynka gaśnie

Kriski

2022-05-12, 10:06
Z balastem od najmłodszych lat.

Jarosławkaczyński

2022-05-12, 10:17
Tuston_bobczak napisał/a:

A dlaczego by miała zgasnąć ? Zgasła by jak by odcięła jej dopływ powietrza , albo np wsadziła palec w rurę . U nas pocket bike te nowsze mają taką smycz którą dorosły może przypiąć do swojej ręki , i gdy oderwie ją od kierownicy automatycznie pitarynka gaśnie



Widać że nie wiesz co to jest motorynka gówniaku kaszojadzie

stopwar

2022-05-12, 10:21
Tuston_bobczak napisał/a:

A dlaczego by miała zgasnąć ? Zgasła by jak by odcięła jej dopływ powietrza , albo np wsadziła palec w rurę . U nas pocket bike te nowsze mają taką smycz którą dorosły może przypiąć do swojej ręki , i gdy oderwie ją od kierownicy automatycznie pitarynka gaśnie



Ja to napisałem do @baronturbina, bo to nie jest żadna zasrana rometowska motorynka.
To PRL'owskie cudo miało tyle mocy, że gdyby mocniej przytrzymać to tak, jakby stało zaparte przednim kołem o mur.
Jakie powietrze, jaka rura, Wsadź silnik od kosiarki do czołgu, to też ci nie zgaśnie :)
Ten pocket bike z filmiku, to całkiem inna bajka.

Kris891

2022-05-12, 14:33
Wyprowadzanie przez gówniaka zmywarki na spacer aby się odlała i wysrała to jeszcze tu nie widziałem.....

luxpiotr

2022-05-12, 15:42
Jprdl w jakich czasach ja żyję. Za mojej młodości matki uczyły synka jeździć na rowerku.

htp

2022-05-12, 16:17
baronturbina napisał/a:

k***a co się ze światem dzieje. Dzieci na smyczy, uczące się jeździć na motorynce. Mogła wj***ć kołek w ziemie na środku pastwiska i kaszojada jak krowę przypiąć. W kółko by się kręcił.



Tak robią tylko na Podlasiu.

baronturbina

2022-05-12, 19:14
htp napisał/a:

Tak robią tylko na Podlasiu.


Święte słowa bracie!



AmonG

2022-05-13, 21:22
Ważne, że boczne kółka są!