18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cwel afrykański

sa...........os • 2018-08-21, 23:56
Taka sytuacja. Niezwykle uprzejmy taryfiarz.

T3RMINATOR

2018-08-22, 00:17
Padłem że śmiechu i nie mogę się podnieść. Co za gniada z tej złotówy.

Tryper

2018-08-22, 04:49
@up
Ale żeś go pięknie cylnął :)

El_Macias

2018-08-22, 08:33
Piwo za zachowanie spokoju i wk***ienie Janusza w sposób "inteligentny" :D

~Velture

2018-08-22, 08:39
Typek w momencie jak na niego najechała złotówa powinien upaść mu na maskę tak aby mu ją uszkodzić a potem narzekać na ból karku przez potrącenie.
Cierpiarz dzień zmarnowany by miał i jeszcze do blacharza by leciał a do tego mandaciki dwa.

Nie wiem czemu ale jakby to był zwykły kierowca osobówki to bym takiego puścił i ch*j ale taryfiarze to takie bagno, że jak płachta na byka działa.
Wszystko im się wydaje, że im wolno "bo przecież w pracy jestem".

nowynick

2018-08-22, 09:03
cwe* z Ochoty, tu mieszkam, tu pracuje, tu duuużo jeżdżę rowerem i samochodem. Może któregoś dnia wstawię filmik jak taryfa stoi na czterech flakach ;)

Wiewór

2018-08-22, 09:13
Bezgranicznie gardzę tymi karaluchami. Ostatni raz jechałem taryfą z 10 lat temu i nigdy więcej moja tłusta dupa nie zaszczyci auta żadnego taksówkarskiego karaczana.
Jeszcze parę lat, wejdą taksówki autonomiczne i te ch*je będą czyścić buty pod galeriami handlowymi.

Lizodup

2018-08-22, 09:19
taryfiaże tpo najgorsze co morzna spotkać na chodniku

pierdylion83

2018-08-22, 09:28
robak123123 napisał/a:

taryfiaże tpo najgorsze co morzna spotkać na chodniku


oj, moszna, moszna!

Noside

2018-08-22, 11:11
Brawa! Prawdziwe piwo się należy :)
Wyślijcie filmik tej korporacji, gdzie ten bierny kochanek z czarnego kontynentu pracuje :)

radek225

2018-08-22, 12:08
Dni tych j***nych sk***ysynów są już policzone. W Warszawie są takie alternatywy, jak Uber, Taxify, 4Mobility, Traficar, z czego dwa ostatnie to wynajem samochodu na minuty. W dwóch pierwszych przypadkach klikam i czekam na taksę, w 4 mobility i traficar biorę sobie nowiutkie Mini, Renaultr Clio, czy BMW 1, paruję zestaw bluetooth z car audio w samochodzie, puszczam muzę na cały regulator i jadę tam, gdzie chcę. Taksówki takie, jak kiedyś to już dinozaury. Nie umieją się skuriwałe buraki dostosować, to wyprze je tańsza i atrakcyjniejsza konkurencja. NIENAWIDZĘ tych sk***ysynów. MPT, Glob Taxi to buraki, wieśniaki. Glob należy do ex gangstera (chyba Słowika o ile się nie mylę), za kierownicą siedzą byli wyrokowcy, którzy wychodząc na wolność zachowują się dalej, jakby byli w pierdlu. Wieśniaki, które składnie nie umieją zbudować zdania, grubi, na taxach stare rupiecie cuchnące szczynami, papierosami. Chamscy, aroganccy. Jadę raz nocą, bo z kumplami sobie tripa zrobiliśmy. W centrum Warszawy z chodnika wypie**ala się czarny minivan, nie pamiętam z jakiego korpo. Trąbnąłem więc na złotówę, bo święty jaśnie pan wyj***ł się tuż przed maską mojego auta, włączając się do ruchu nawet nie spojrzał, czy ma wolne. Po kilkuset metrach złapało mnie i jego czerwone światło. Gruby typowy Janusz z wąsem o czerwonej mordzie odsunął szybę i zaczął drzeć, parcha, że "ty ch*ju z Torunia nie jesteś u siebie" (Samochód na rejestracji CW, a ten, że z Torunia). Idiota pie**olony nie zobaczył chyba, że nas jest trzech, a on jeden i awanturę ku*as j***ny kręci. Nie spuściłem mu wpie**olu tylko dlatego, by nie tłumaczyć się w nocy na komendzie. Innym razem stoję na parkingu na Tarchominie i czekam na kumpla. Parking marketu pusty, godzina koło 9 rano, stanąłem na parkingu przy samym wjeździe, ale wjazdu nie zastawiłem. Nie powinienem tam stanąć, ale parking pusty, a kumpel miał zaraz zejść. Miejsca było tyle, że 2 samochody koło mnie spokojnie by się minęły. Jechał cwe* z Glob Taxi, jeśli dobrze pamiętam srebrną Fabią dwójką. Kiedy oglądałem YouTube na telefonie, ten uchylił szyby i ryknął do mnie "Nie masz ch*ju pie**olony gdzie parkować, tylko stajesz na środku!?". Na co ja: "Trochę kultury chamie!". Gnój j***ny obrzucał mnie mięsem, próbowałem sprowokować bójkę, by nauczyć ch*ja pokory, ale chyba się śmieć j***ny speniał, bo odjechał. Był tak gruby, że się w 2 miejsca dla samochodów nie zmieścił, i musiał mnie zwyzywać.... j***ć taksiarzy, taryfiarzy, cierpów j***nych, śmierdzących oszustów. Jak dobrze, że za 5-10 lat widok waszych zapitych, czerwonych mord i przedpotopowych złomów zniknie z ulic. ch*je nie myte, robią protesty, blokują ulice w akcie desperacji, bo ich konkurencja gnoi.... A robią coś w tym kierunku, by polepszyć swój wizerunek? Sami sobie antyreklamę robią. To jak z paradą równości - jak mamy akceptować związki homo, jak idą dewianci i zachowują się obescenicznie? Mam wrażenie, że chyba wszyscy złotówiarze mają coś z głową, a kierowcy taksówek to chyba nie zawód, a stan umysłu.

AN...........or

2018-08-22, 13:45
I oczywiście diselek pod maską, wolnossący ... fiuty męskie

oshee13

2018-08-22, 15:44
A mógł wskoczyć do samochodu i zatrzasnąć drzwi...