18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cwaniak pod monopolowym

CrazyEdek • 2017-06-11, 11:58
Daj na piwo :hitler:


domat1

2017-06-11, 17:36
oduczy się podbijać do obcych po kilka groszy na piwo

kevlarx

2017-06-11, 17:50
"Agresor" był odwrócony plecami, mową ciała sygnalizował brak chęci kontaktu z natrętem, ale tamtego tylko podkusiło. Seba popełnił błąd, za przyzwoleniem Karyny, podchodząc, zaczepiając, dotykając. Ziarnko do ziarnka i przebrała się miarka :krejzi:

tarcer123

2017-06-11, 18:29
Efekt jest taki że jeden zapewne sztywny a drugi zgnije w pierdlu. Tyle wyszło z tego imprezowania.

elfis

2017-06-11, 18:35
miałem miesiąc temu podobną sytuację,
do mnie i dwóch podobnie narąbanych podchodzi gościo z laską i coś pierdloli, lekko się przypie**alał do czegoś , ale nie pamiętam , koledzy się aż rwali aby mu doj***ć ,
a ja spokojnie do niego ,, czy ty jesteś zdrowy na umyśle, podchodzisz do gości naj***nych i chcesz konwersować, sp***alaj,,
na szczęście dziewczyna go odciągnęła i poszli w p*zdu
widać nie wszyscy mają takie szczęście

tata91

2017-06-11, 19:20
k***a jak ja chciałbym trafić na takiego popie**olenca inaczej by potańczył kozak j***ny.

pjf

2017-06-11, 19:25
Cytat:

"Agresor" był odwrócony plecami, mową ciała sygnalizował brak chęci kontaktu z natrętem, ale tamtego tylko podkusiło. Seba popełnił błąd, za przyzwoleniem Karyny, podchodząc, zaczepiając, dotykając. Ziarnko do ziarnka i przebrała się miarka :krejzi:




Znalazł się mentalista.

oozyxak0o

2017-06-11, 19:58
o k***a jeden z mocniejszych materiałów na sadolu co ostatnio widziałem

Na sto procent cała szczęka po jednej stronie połamana gość nawet nie mógł pewnie nią poruszać po takich kopnięciach a jeszcze dodając ciosy w szyję no mógł mu nawet zmiażdżyć krtań więc wątpię, że przeżył. Dlatego zawsze noszę gaz pieprzowy na takich naćpanych śmieci bo na trzeźwego to napastnik nie wyglądał.

boobiesfun

2017-06-11, 20:25
ruska meta, feta i rosyjski atleta :D 1.12 luzny

tarcer123

2017-06-11, 20:42
Sadole nie ma w necie info czy przezyl???

OxY

2017-06-11, 20:43
Alkohol + adrenalina może wyglądać na dragi :)
Sam odpie**alam w podobnych akcjach ale kończy się na ko i sp***alam.
Odj***ło mi około miecha temu i wyskoczyłem do typa z maczetą, od tamtej pory kostki co weekend całe.
Typek nie miał szans na nauczkę bo jego lekcja była ostatnią. No co. Bywa. Na raka ludzie umierają to od ciosu nie mogą? :D Osobistą mantrę powtórzę - Nie leży się, kiedy jest się kopanym!

PhantomMask

2017-06-11, 21:06
Czarny delfin i spasiba :roll:

MemphisBleek

2017-06-11, 21:59
I właśnie dlatego kiedyś sp***oliłem idąc na solówę. Tak zrobiłem to. Jeśli znasz kogoś, pokłócicie się, wiesz że gość poza strzałami w ryj raczej większej krzywdy ci nie zrobi to idź się bić. Ja kiedyś speniałem, ale wiedziałem, co gość może mi zrobić. Był nieobliczalny. To są 2 różne przypadki kiedy idziesz na solówę, a kiedy masz napie**alać się z gościem, który może zrobić z ciebie kalekę.

tarcer123

2017-06-11, 22:22
OxY napisał/a:

Alkohol + adrenalina może wyglądać na dragi :)
Sam odpie**alam w podobnych akcjach ale kończy się na ko i sp***alam.
Odj***ło mi około miecha temu i wyskoczyłem do typa z maczetą, od tamtej pory kostki co weekend całe.
Typek nie miał szans na nauczkę bo jego lekcja była ostatnią. No co. Bywa. Na raka ludzie umierają to od ciosu nie mogą? :D Osobistą mantrę powtórzę - Nie leży się, kiedy jest się kopanym!



Masz zajebiscie silna psychike...

lg1500

2017-06-11, 22:54
Pewnie przeżył bo miał zbyt ch*jowe laczki żeby zabić