18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cwaniak na czerwonym

Runej • 2016-12-06, 19:44
Tępić frajerstwo za kierownicą!

I ta radość :kjujik:


saves

2016-12-06, 20:32
I to jest właśnie piractwo drogowe, a nie "przekroczył pan prędkość o 20 kilometrów na godzinę".

~Velture

2016-12-07, 04:31
Hahahahaha. Dobry dzik.
Piwko dla policji za bycie we właściwym miejscu o właściwym czasie!

wt...........us

2016-12-07, 05:45
Dla mnie frajerstwem jest powszechna zgoda na nieróbstwo przy budowie/remontach dróg.
Pieniądze na budowę/remonty pochodzą z naszej kieszeni czyli podatnika.
Skąd zatem zgoda na wielomiesięczne korki przy przebudowie jednego skrzyżowania, wykonaniu jednego ronda, prostej wymianie górnej części nawierzchni ?!?
Kto z sadoli kieruje pojazdem ten wie - po 17:00 na "placach budowy" zostaje tylko stróż, a mogłaby być druga zmiana jak w zachodniej cywilizowanej cześci Europy.
Prosty remont trwa w nieskończoność. :-/

Sznazik

2016-12-07, 08:50
Dla Tczewiaka zawsze piwo! :piwo:

nano50

2016-12-07, 09:19
To samo. Powinno się robić takie prace 24 h lub tylko w nocy. np. 18:00-06:00. Nie wiem jak można było dopuścić, aby robić takie rzeczy tylko w dzień.
Zresztą to jest przegięcie. Odnowienie nawierzchni małego mostu w moim miasteczku(Jedynej drogi dojazdowej do miasta od południa) określone zostało na 14 miesięcy. 14 miesięcy godzinnych korków każdego dnia. 14 miesięcy remont "nawierzchni" małego mostu, kiedy w Warszawie prywatna firma postawiła wiadukt dla ciężarówek nad autostradą w 2 tygodnie.

rudyslask

2016-12-07, 09:26
Fajna muza !! Piwo !

Mors_Nigra

2016-12-07, 10:31
@saves czasami 20 kilometrów mniej może uratować życie, więc...

saves

2016-12-07, 11:28
Mors_Nigra napisał/a:

@saves czasami 20 kilometrów mniej może uratować życie, więc...



Znam hasło "Dziesięć mniej". Chodzi mi o absurdy. Policja wyskakuje z krzaków tuż przed tablicą mówiącą o końcu terenu zabudowanego (miałem coś takiego), a nie pilnuje ch*jów jak ten na filmie. Na co dzień jeżdżę po stolicy i widzę dziesiątki kurew, które objeżdżają pasem do skrętu prawidłowo stojących i ustawiają się na pierwszego. A ty stój jak penis i czekaj. Kiedyś ruszyłem na czerwonym za takim kmiotem. On nie widział świateł i nie znał faz. Ja się zatrzymałem, on wjechał na skrzyżowanie. Samochody mające zielone zaczęły trąbić na sk***iela ze wszystkich stron, a policja czekała za krzyżówką. :) Kto zna skrzyżowanie w Warszawie Targowa - Ząbkowska ten wie jak to wyglądało. :)

fiulo

2016-12-07, 11:46
EEEE runej prosze podaj definicje " frajerstwo za kierownicą"

RustyRat

2016-12-07, 13:40
wtomus napisał/a:

Dla mnie frajerstwem jest powszechna zgoda na nieróbstwo przy budowie/remontach dróg.
Pieniądze na budowę/remonty pochodzą z naszej kieszeni czyli podatnika.
Skąd zatem zgoda na wielomiesięczne korki przy przebudowie jednego skrzyżowania, wykonaniu jednego ronda, prostej wymianie górnej części nawierzchni ?!?
Kto z sadoli kieruje pojazdem ten wie - po 17:00 na "placach budowy" zostaje tylko stróż, a mogłaby być druga zmiana jak w zachodniej cywilizowanej cześci Europy.
Prosty remont trwa w nieskończoność. :-/


Wina kobiet, chłopy zamiast skupić się na pracy to o cyckach myślą

~Velture

2016-12-07, 16:25
Cytat:

Kto z sadoli kieruje pojazdem ten wie - po 17:00 na "placach budowy" zostaje tylko stróż, a mogłaby być druga zmiana jak w zachodniej cywilizowanej cześci Europy.


Cytat:

To samo. Powinno się robić takie prace 24 h lub tylko w nocy. np. 18:00-06:00. Nie wiem jak można było dopuścić, aby robić takie rzeczy tylko w dzień.
Zresztą to jest przegięcie.


Jeśli k***a nie wiecie czemu tak jest to się poduczyć trochę zalecam.
Na zachodzie można bo to zgodne z prawem. U nas nie można na 3 zmiany lecieć bo w zabudowanym i ileś tam kilosów od zabudowanego nie wolno w nocy bo j***na cisza nocna itp.

Tak mamy prawo poj***ne. Widziałem wiele budów/remontów ulic gdzie lecieli na 3 zmiany i nie trzeba geniusza aby zobaczyć różnicę w czasie wykonania ale u nas k***a zmiany zaczynają się między 7 a 9tą potem drugiej zmiany nie ma bo kończyliby po 22 a nie wolno z tego samego powodu co trzeciej. Niestety jest system 1 zmiany który trwa między 8 a 12h zależnie od wykonawcy. Ci lepsi stosują czasem system 14h zmiany.

Aby był system 2-3 zmianowy musiałoby to lecieć w ten sposób i cała ekipa non stop bo k***a jak kładzie się nawierzchnię to musi być non stop podawany materiał (który musi być gorący i podgrzewany) i walce cały czas ubijające a nie jak u nas, że przychodzi jeden na godzine 7 a ekipa z walców na 8 a ci od asfaltu na 9tą.

Szkoda strzępić język. Kto z warszawy i okolic i widział jak wyglądała budowa obwodnicy i przebudowa katowickiej ten wie jakie to ch*jostwo było odpie**alane i ile trwało.

Teraz dalej katowicką przerabiają na ekspresówkę już od Nadarzyna i pozdrywane w ch*j drogi ch*j wie po co skoro goście robią 10km dalej ale jeden pas wyj***ny metr poniżej drugiego i zostawiony jeden pas gdzie jakiś ch*j jakby się rozj***ł autem to już k***a cały wylot z warszawy zaj***ny i nawet karetka nie dojedzie bo 2 auta większe od malucha się nie zmieszczą.

Kutas Szatana

2016-12-07, 19:11
@up, cyfry w twoim nicku po zsumowaniu dają Twój wiek?

AdrianMK

2016-12-07, 21:27
Zupełnie nie dziwie się, że gość się wk***ił. Remont trwa od cholery czasu. Światła są ustawione tak, że przejeżdzają 4 samochody za jednym razem, a oczekiwania jest jak widać.. 3 minuty!
ch*ja można tam dostać w momencie gdy zbierze się więcej aut.