18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cwaniaczek w BMW

krop85 • 2013-05-13, 19:02
Najpierw zgrywa cwaniaka, a później...

On...........ka

2013-05-15, 11:19
ten sam człowiek

cytat z artykułu :

O tym zdarzeniu mówią wszyscy w Rybnie. Tragedia, do jakiej doszło w nocy z 9 na 10 czerwca, wstrząsnęła wszystkimi. Ludzie mówią o tym, jak syn sochaczewskiego przedsiębiorcy wjechał bmw w 51-letniego mężczyznę. Ofiara po kilku dniach zmarła w szpitalu. Sprawca jest na wolności. Już w przeszłości miał problemy za kierownicą samochodu.

Waldemar T. (51 lat), strażak z Rybna pomagał czasami ochroniarzom na dyskotece Viva w Rybnie. Był tam też w nocy z soboty na niedzielę (9 na 10 czerwca). Wtedy to na parkingu przy dyskotece pojawił się w bmw X5 Hubert W. (21 lat). Jak twierdzą świadkowie zdarzenia doszło do spięcia między nim a Waldemarem T. Ponoć w pewnym momencie Hubert W. odjechał kawałek a potem tyłem rozpędzonego auta wjechał w Waldemara T.
- To nie był manewr cofania, jak podała w kronice policja – twierdzi mieszkanka Rybna - To moim zdaniem było rozmyślne działanie, żaden przypadek.
Uderzenie auta było potężne, jego siła podrzuciła mężczyznę do góry. Po chwili zmasakrowany upadł na parking.
Według policji sprawca był trzeźwy. Być może był naćpany, ale tego już się nie dowiemy, bo kierowcy nie zbadano na tę okoliczność. Prawdopodobnie zajście uwiecznione zostało przez monitoring dyskoteki, lecz pojawiła się pogłoska, że nagranie zniknęło.
- Ja się tylko boję, że cała sprawa zostanie wyciszona – dzieli się z nami swoimi obawami znajomy Waldemara T. -
Jak się okazuje, to nie jest pierwsza kolizja samochodowa Huberta W. W listopadzie 2010 roku skosił terenowym porsche dwa słupy energetyczne przy ulicy Żeromskiego.

TymoOon

2013-05-15, 13:14
Obsrany Srankster co myślał, że jest gangster :amused:

Dy...........za

2013-05-15, 15:17
Powinien dostać jeszcze dydaktyczny wpie**ol.

enduser

2013-05-15, 15:29
Cytat:

Chcesz spokojnej współpracy to nie mówisz do współpracownika "szerzej nogi k***a", "gleba już".



Z takimi jak ty nie da się inaczej. Wytłumacz mi tylko dlaczego spokojny obywatel, uczciwie zarabiający zazwyczaj nie ma konfliktów z prawem i żadnych przejść z policją? Wielki bohater bo jako 15 latek był notowany :) Prawda jest taka że jak każdego z osobna z twojej ekipy posadzisz i pokarzesz paragraf to nadajecie jak nakręceni jeden na drugiego, heh kozacy z bloku czy innego baraku. Nie jestem policjantem. Pozdr. :idzwch*j:

Tassadar

2013-05-15, 16:41
feranos napisał/a:

k***a, tych psów też kultury trzeba nauczyć, ch*j, że wieprz się rzucał jak niedoj***ny, ale psy zawsze powinny podchodzić z tekstem "dzień dobry, proszę pana", a nie teksty w stylu "siadaj k***a, nogi szerzej" jak ktoś stawia opór - ok, ale nie k***a na rutynowej kontroli i teksty w stylu "masz obowiązek wykonywać polecenia" tylko prowokują, bo sam miałem taką sytuację dwa dni temu.


Coś ci się popieprzyło chyba. Nie trawię określenia psy, bardzo głupie. Tak właściwie to ty tak na poważnie uważasz że do bandyty ewidentnego powinno się zwracać proszę pana? Pewnie dlatego żeby się jeszcze ważniejszy poczuł co? Muszą robić jak robią bo inaczej każdy by im na głowę wszedł z takim podejściem. Zresztą co ty takiego zrobiłeś że cię sprowokowali... Zresztą, inteligenty człowiek nie da się tak łatwo sprowokować.

Dy...........za

2013-05-15, 18:22
Sporo blokersów mamy na forum, wielcy bojownicy o legalizację, zatwardziali jp bo raz dostali pouczenie czy mandat. Prawo jest jakie jest, a jak się wam coś nie podoba to możecie w każdej chwili wypie**alać za granicę. Ale zostajecie, bo jesteście znając życie na utrzymaniu rodziców. Więc zamknąć mordy i wykonywać polecenia, bo po to jest ustalona jakaś hierarchia, żeby był porządek.
A ja się pytam: dlaczego znieśli ZSW? Szkoła życia, instytucja, która wychowywała chłopców na mężczyzn. A teraz? Same dresy, pełno pedalstwa. No i jak to mówią "facet bez wojska to dupa" - z czym się zgadzam.

chalny

2013-05-15, 21:32
DrHaze napisał/a:



@chalny to, że nie miałeś nigdy przyjaciół i piwo na outside pod skwarem lejącym się z nieba jest dla Ciebie rzeczą obcą to polecam w środku lata wybrać się na łąkę i zobaczyć jakie to zajebiste. NO TAK, przecież bananowe dziecko mieszkające w klimatyzowanym mieszkaniu ma wszystko co mu potrzeba, żeby przetrwać całe late przed komputerem. :samoboj:



Nie raz dostałem mandat za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, ale k***a, zmądrzałem i tego nie robię, w dupie mam dostawać co rusz mandaty. Rada? Barówa z ogródkiem, albo działeczka i siadasz pod parasolem, albo na słonku, razem z przyjaciółmi, których to masz tak dużo i się rozkoszujesz zimnym piwkiem. Szczerze? Picie w miejscu publicznym kojarzy mi się z żulostwem. I żeby była jasność, dla mnie miejscem publicznym nie jest park z przepustowością jednej osoby na godzinę, tylko miejsce na widoku, gdzie dużo ludzi widzi spożywającego. Lubisz widok gości siedzących w centrum, na ławce walącego browary? Nie przeszkadza mi to, ale najczęściej przy okazji się drą i szukają zaczepki i mają na tyle małe mózgi, że jak dostaną mandat za picie to k***iają, a nie pomyślą, że to tylko i wyłącznie ich wina. Prawo jest takie, a nie inne, trzeba się z tym pogodzić, albo je zmienić. Koniec przekazu.

@Dyadya_Sasza
"Wiek: 19"
To sobie doj*bałeś.

naiwny01

2013-05-15, 22:47
DrHaze Nawet jednego sensownego zdania nie napisałeś (może oprócz tego o sobie ale nie musiałeś i tak wiedziałem)

Spokojna współpraca nie polega na tym że "pies" chodzi i prosi a gość robi co chce. Policjant tłumaczył, że ma obowiązek wykonywać polecenia! Powiedział, że jeżeli nie wykona to zostaną użyte środki przymusu! Dla tych co twierdzą, że powinien się z nim szarpać, zakładać dźwignie itp. powiem że zastosował środek który był skuteczny i nie narażał na uszkodzenia ciała.

Dy...........za

2013-05-15, 23:46
chalny, Wiem, też jestem dupa, póki co ;D

danis008

2013-05-16, 10:38
CDBlaze napisał/a:



ch*ja widziałeś i ch*ja wiesz tępaku jeden... Gdyby go zaczał tłuc, to by go za to doj***li w tym pięknym kraju, gdzie żadza same k***y. No na kreatynie się tak doj***ł i przez to mu tak w brzuch poszło, pozdro dla ciebie k***a.




k***a też kobieta k***a i nie k*** tak k***a bo obudzisz się z ręką w nocniku. ch*ja to ty trzepałeś parchu wiedzę na temat siłowni masz na poziomie "nie mam pojęcia ale napisze pierdoły może ktoś pomyśli że jestem mądry i obeznany" pozdro parchu k***a.

chalny

2013-05-16, 17:48
Dyadya_Sasza napisał/a:

chalny, Wiem, też jestem dupa, póki co ;D


To na zawodowego wojaka, tylko weź pod uwagę, że też nie biorą byle kogo, wyniki w nauce trzeba mieć.

Dy...........za

2013-05-16, 18:02
Prawda jest taka, że dziś wojsko to poj***na instytucja. Zachęcają do gównianego NSR bez perspektyw. Żołnierze kontraktowi mogą służyć zgodnie z ustawą maksymalnie 12 lat, chyba, że w tym czasie zrobią podoficerkę i uda im się załapać na stałe. Do WSO by się dostać, trzeba mieć plecy albo zajebiste wyniki w nauce, jak i te sprawnościowe. Nepotyzm to najgorsze, co mogło spotkać wojsko. Jeśli chodzi o ZSW to zj***li po całości jak już wyżej pisałem. Więc jedyne co mogę w tej sytuacji zrobić to studia w nadziei, że coś się zmieni, a jeśli nie, to startuję do Policji.

Lingu

2013-05-17, 02:54
Ronoaro napisał/a:



Gówno nas obchodzi twoja historia obdartusie z patologicznego baraku.


Zastanawiałem się przez moment, czy nie zastosować wobec Twojej osoby zwrotów osobowych pisanych małą literą, doszedłem jednak do wniosku że raczej nie odczułbyś różnicy. Pozwoliłem sobie tym samym zachować poprawną formę gramatyczną.

Nie wiem, czy to Twoje faktyczne podejście do ludzi z którymi prowadzisz konwersację (rozumiesz to trudne słowo?) na tym forum lub/i do ludzi ogółem. Może PRÓBOWAŁEŚ być "fajny". Nie wiem, nie interesuje mnie to. W każdym bądź razie nie błysnąłeś z tą (sztuczną bądź co gorsza - realną) ignorancją.
W związku z tym bardzo serdecznie sobie k***a nie życzę abyś wypowiadał się w moim imieniu. Szczególnie tak ch*jowo.


Do tego wychodzisz na hipokrytę posiadając ów cytat w sygnaturze. :homer:


@DrHaze: Chciałbym jednak, odnosząc się do tego filmu, zwrócić Tobie uwagę na to że ów materiał nie pokazuje wszystkiego. Tajniak mógł na początku podchodzić do "świniaka" z szacunkiem, musiałby być totalnym idiotą żeby nie dopełniał swoich obowiązków służbowych przed kamerą. Obiektywnie na to patrząc to policjant poprawnie wykonywał swoje obowiązki, choć zgodzę się z Tobą w tym że za blisko prysnął tym gazem w twarz. Dla takich małych standardową odległością jest 30cm. Na filmie było może z 15 - 20cm. Jeśli chodzi o sprawę hajsu to pieniądze liczyli razem, a ja osobiście wolałbym żeby te pieniądze wziął na przechowanie policjant niż żeby później SM mi to podprowadziła podczas wywózki na wytrzeźwiałkę. Z nimi to nigdy nic nie wiadomo.
P.S. Kiedy zobaczyłem jak wymieniasz te dzielnice to tak się zastanawiam nad jednym - kojarzysz Żabę? :D

Dr...........ze

2013-05-18, 00:26
@Lingu

Na małych odległość bezpieczna aby obezwładnić bez możliwych skutków ubocznych to pół metra. Zaraz pójdzie, że najlepiej to ze 100 metrów napie**alać i wgl, ale fakt faktem ten gówniany gaz ma zajebiste działanie nawet na większej odległości. Tym bardziej, że oni używają tych "specjalnych" gazów, których nie dostaniesz w pierwszym lepszym sklepie pod nazwą "gaz obezwładniający do samoobrony". Ale to tylko mały szczególik. Co do hajsu - zawsze mogli wgl go nie wyciągać, oni mają sprawdzić czy facet ma coś nielegalnego, a nie ile ma w portfelu chociaż prawda co do SM, że również oni mogli przejąć majątek - co za tym idzie - pijesz? nie noś większej gotówki.
Co do pytania o Żabę. Powiem Ci szczerze, że w moim życiu to się już `kilka Żab` przewinęło, więc ciężko mi skojarzyć aby prawidłowo odpowiedzieć Ci na to pytanie. Dodatkowo sam pewnie wiesz, że danych personalnych się do sieci nie wrzuca, więc porzućmy ten temat :)

@Chalny

Cytat:

I żeby była jasność, dla mnie miejscem publicznym nie jest park z przepustowością jednej osoby na godzinę, tylko miejsce na widoku, gdzie dużo ludzi widzi spożywającego.



To po kiego ch*ja rzucasz "no 15 letnie dzieci dostały mandat i teraz wielkie JP". Ja wgl nie dostałem ani razu mandatu za picie w miejscu publicznym, znam tą sp***oloną stronę policji z młodości oraz z obecnych konfliktów gdyż próbują się bardzo doj***ć do mojej działalności, która jest w 100% legalna. Chcesz zabłysnąć to wypie**alaj na GlamRap, HH.pl albo inne gówniane forum, gdzie hejty na poziomie gimnazjum są propsowane przez innych szczawików. Nie chcesz to nie pisz bezsensownych postów.


PS: "Gówno nas obchodzi twoja historia obdartusie z patologicznego baraku."
"Prawda jest taka że jak każdego z osobna z twojej ekipy posadzisz i pokarzesz paragraf to nadajecie jak nakręceni jeden na drugiego, heh kozacy z bloku czy innego baraku.(...)"

Uhhh dwóch największych, osiedlowych frajerów ma ból dupy? Dla Twojej informacji połowa moich znajomych z tych moich "patologicznych baraków" w tym momencie robi pieniądze większe niż wasi rodzice stracili na wychowanie takich niedojebów. Paru chłopaków poginęło, a Ci, którzy się już wj***li na minę odsiadują SWOJE WYROKI i nikogo nie wpie**olilii. To, że wy strzelacie z dupy, bo komisarski sprzedał wam dwie lepy na komisariacie to tylko dowodzi jakimi cwe*ami jesteście i jak bardzo ten kraj byłby bezbronny w obliczu jakiejś sytuacji skrajnie ekstremalnej czyt. np wojny. Wy myślicie, że policjant z tego filmiku ustawił pseudo gangstera? Zobaczyłbyś jak się ustawia takich jak wy, którzy strzelają z ucha to stwierdziłbyś, że filmik powyżej przedstawia igraszki z placu zabaw. ~Bez odbioru, gardzę takimi jak wy cwe*usiątka mieszkające pod matczynym dachem.
X