18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cwaniaczek w BMW

krop85 • 2013-05-13, 19:02
Najpierw zgrywa cwaniaka, a później...

qhash

2013-05-14, 13:55
piwo dla policjanta, tak trzymać !

takich fafarafów jak ten grubas to powinni w ciemnej ulicy pałować aż się przyzna, że jest z marsa

Ronoaro

2013-05-14, 13:58
damian010288 napisał/a:

Z mojegu punktu widzenia, to policjant przekroczył swoje uprawnienia, co więcej, nadużywał przemocy wobec zatrzymanego. Teraz TVN ponosi odpowiedzialność karną za niezawiadomienie prokuratury o popełnionym przestępstwie. Tak litera prawa, a rzeczywistość...



Za to z mojego punktu widzenia, twoi rodzice powinni zapłacić państwu odszkodowanie, za zrobinie kogoś takiego jak ty. Przedstawiasz najgorszy gatunek człowieka, który jest pogardzany na każdej szerokości georgaficznej, jesteś typem człowieka "nie znam się, ale się wypowiem, a moje głupkowate wypociny macie uważać za prawdę objawioną".

zajete1

2013-05-14, 16:34
Powinni łapać takich "gangsterów" a nie ludzi co przechodzą na pasach na czerwonym,albo piją w parku...

bbreeze

2013-05-14, 18:11
amesv87 napisał/a:

Tomasz Lis to jednak jest koles... W swoim programie porusza wazne sprawy polityczno-spoleczne a pozniej zmienia garnitur na bluze i ulice z cwaniakow czysci


O tym samym pomyślałem.

Lestadeiro

2013-05-14, 18:37
A straż miejska niech obcina i się uczy od policji. A nie bezbronnych po ziemi targa, zresztą jak widać nawet policja ich nie lubi, bo jak brudną robotę trzeba odwalić, to dzwonią po strazników...teksasu chyba.

Zr...........PL

2013-05-14, 18:43
A ja też sobie coś napisze :-P

feranos

2013-05-14, 19:53
k***a, tych psów też kultury trzeba nauczyć, ch*j, że wieprz się rzucał jak niedoj***ny, ale psy zawsze powinny podchodzić z tekstem "dzień dobry, proszę pana", a nie teksty w stylu "siadaj k***a, nogi szerzej" jak ktoś stawia opór - ok, ale nie k***a na rutynowej kontroli i teksty w stylu "masz obowiązek wykonywać polecenia" tylko prowokują, bo sam miałem taką sytuację dwa dni temu.

jivoha

2013-05-14, 20:08
@feranos

a Ty taki zawsze jesteś elokwentny i ąę? :D choć przyznaje jako pracownik służby publicznej nie powinien używać wulgaryzmów. Tutaj akurat nie słyszałem, żeby któryś użył słowa powszechnie uznawanego za obraźliwe. Jeżeli mówisz o swojej sytuacji zwracam honor, nie słyszałem nie widziałem.
Co do tekstów jeszcze "masz obowiązek wykonywać polecenia" no niestety :) obywatel ma swoje prawa ma również obowiązki wobec władzy. Tutaj akurat argument funkcjonariusza trafny!
Pozdrawiam
ps. Twój post pokazuje, że Tobie lekcja kultury osobistej też by się przydała, dopiero później wysłalibyśmy na taką sama lekcję "psy"...

chalny

2013-05-14, 20:45
SworN napisał/a:

@chalny wykonuja zajebiscie swoja robote to sie usmialem,wpisuja mandaty za zle parkowanie i picie piwa w parku. nie chodze w bluzie jp i nie mam zamiaru. jest potrzebna jak szczerbatemu suchary, zreszta nie bede z Toba dyskutowal. sadistic pro policyjny moze jest zaczniecie popierac pedalstwo i szmatoglowych. niestety ten portal schodzi na psy, doslownie.


A jesteś takim niedorozwojem, że nie potrafisz zaparkować jak człowiek? Jeśli wypisują mandaty za picie piwa w parku to po prostu tego nie rób, a nie, sory, jesteś taki JP, że nie wypijesz piwa w domu albo w barze/pubie jak człowiek chyba, że masz 15 lat to się chowasz po krzakach, nie masz wyjścia. :homer:

Gu...........99

2013-05-14, 22:27
Każdemu cwaniakowi, któremu wydaje się że boga za nogi złapał i może trzodzić na ulicy, proponuję wyjazd za granicę i "fuknięcie" do policjanta np. we Francji albo we Włoszech do karabinierów...Zobaczycie wtedy jak się traktuje "furczących" i zatęsknicie za polska Policją.

Dr...........ze

2013-05-14, 22:32
@jivoha

Sporo racji widzę w tym co podpisałeś jak i również dalej zostanę po części przy swoim. Bardzo spodobało mi się to, iż uwzględniłeś, że jesteśmy totalnie przypadkowymi osobami i znalazłoby się tysiąc aspektów życia, które wpływają na naszą dzisiejszą opinię. Wielkie piwo za to.

Miałem sporo konfliktów z prawem w młodości z racji "miejsca wychowania". Próbowali mnie kilka razy wpieprzyć na działanie w grupach przestępczych, handel narkotykami itp. Bo k***y muszą sobie robić statystki, a na kim lepiej jak na przeciętnych osiedlach, gdzie chłopaki w wieku 15 lat wiedzą jak wygląda rozj***na w pył szczęka na żywo, a nie, bo widzieli na Sadisticu. Jak mi pisze taki k***a baran, który skończył oczko w tym roku, że wszyscy anty-policyjni są w przedziale wiekowym 14-16, albo dlatego, że dostali mandat za piwo to mam ochotę sobie w głowę pie**olnąć. Uprzedziłem na początku - jak jakiś k***a pajac ma ochotę pie**olić jak potłuczony po raz 9589185912 o "Gimbazie" czy "pokoleniu JP" to niech weźmie dobry rozpęd i przypie**oli głową w ścianę zanim kliknie wyślij.

Wracając do @jivoha - tak, ma prawo korzystać ze swoich praw O ILE przestrzega swoich obowiązków. k***a człowiek naj***ny, dostaje blachę przed twarz i można mu spokojnie powiedzieć co jest grane. Chcesz spokojnej współpracy to nie mówisz do współpracownika "szerzej nogi k***a", "gleba już". Da się spokojnie i wtedy współpraca kwitnie. Nie jestem anty-policyjny tylko ANTY-PSIARSKI. Bo pies to charakter, a policjant to zawód. Trzeba pamiętać, że Ci bez mundurów są jednak nieco lepiej "tresowani" niż normalny krawężnik, co za tym idzie powinien wiedzieć jak odpowiadać na jakie zachowanie.

[CYTAT]`Policjant się zajebiście zachował, zrobiłbym mu laskę gdybym tylko go spotkał, mój bohater uj***ł naj***nego grubasa, oh ah, jaki on doskonały, piękne zachowanie - PRZECIEŻ NIE MOŻNA DAĆ SOBIE WEJŚĆ NA GŁOWĘ`[KONIEC CYTATU]

Serce się k***a kraje, a krew zalewa jak widzę coś takiego. Włażą/Włazili na głowę to wam k***a w podstawówkach i dlatego gówno wiecie o życiu po za "szkoła - ciepły obiadek w domu - pójść pokopać piłkę - odrobić lekcje". To, że byliście bici w szkołach za bycie frajerami i nikim więcej nie znaczy, że wszyscy są tacy jak wy. Polecam przejechać się na jakieś mniej ciekawe osiedle niż wasze (twuu wasze. WASZYCH RODZICÓW) `szklane domy na strzeżonych osiedlach` i zobaczymy jak tam się odnajdziecie. Każdy k***a obieżyświat, każdy wielki znawca, a daj im przykład z życia to ogromny ból dupy, że pie**olisz, naoglądałeś się filmów albo jesteś dzieckiem JP. Świat się pie**oli niesamowicie, `te wasze internety` powinny być 18+ od zawsze na zawsze i wtedy pajac jeden z drugim widziałby coś innego czubek własnego nosa i ekran monitora. Gardzę tymi pustakami, których nie stać na więcej niż "gówno prawda" czy lizodupami, którzy propsują `głowno-planowców` pod każdym filmikiem, który ma więcej piw ORAZ pozdrawiam tych, którzy mają nieco więcej w głowach. Szkoda wylewać więcej na taki błahy temat.

@chalny to, że nie miałeś nigdy przyjaciół i piwo na outside pod skwarem lejącym się z nieba jest dla Ciebie rzeczą obcą to polecam w środku lata wybrać się na łąkę i zobaczyć jakie to zajebiste. NO TAK, przecież bananowe dziecko mieszkające w klimatyzowanym mieszkaniu ma wszystko co mu potrzeba, żeby przetrwać całe late przed komputerem. :samoboj:

Ronoaro

2013-05-15, 07:49
DrHaze napisał/a:


Miałem sporo konfliktów z prawem w młodości z racji "miejsca wychowania". Próbowali mnie kilka razy wpieprzyć na działanie w grupach przestępczych, handel narkotykami itp. Bo k***y muszą sobie robić statystki, a na kim lepiej jak na przeciętnych osiedlach, gdzie chłopaki w wieku 15 lat wiedzą jak wygląda rozj***na w pył szczęka na żywo, a nie, bo widzieli na Sadisticu. Jak mi pisze taki k***a baran, który skończył oczko w tym roku, że wszyscy anty-policyjni są w przedziale wiekowym 14-16, albo dlatego, że dostali mandat za piwo to mam ochotę sobie w głowę pie**olnąć. Uprzedziłem na początku - jak jakiś k***a pajac ma ochotę pie**olić jak potłuczony po raz 9589185912 o "Gimbazie" czy "pokoleniu JP" to niech weźmie dobry rozpęd i przypie**oli głową w ścianę zanim kliknie wyślij.



Gówno nas obchodzi twoja historia obdartusie z patologicznego baraku.

pomidor94

2013-05-15, 10:17
panchamityle napisał/a:

A zachowanie policji super? Kopanie, popychanie, walenie na ty? Siebie warci, ten cwaniak a ci pod tajniacy banda ch*ja.



jaka jest policja każdy wie ale też bez przesady. Do kolesia co zgrywa mafioza, jest agresywny i uzurpuje się na króla miasta mieli mówić per Pan, a może "Szanowny Panie, czy mógłby Pan uprzejmie pokazać dokumenty" ? Zgrywał cwaniaka to mu pokazali miejsce w szeregu.

re...........tt

2013-05-15, 10:40
Wow, cóż za bohaterska postawa policji. Naj***nego faceta gazem załatwić i sponiewierać po chodniku bo X5 jeździ. Głupi cwaniak za 2 tys na rękę co myśli, że mu wszystko wolno
X