18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cwaniaczek

Ow...........an • 2018-08-30, 21:24
Kiedy nie chce ci się jeździć jak głupi po polu w tę i nazad. ;-)


Deadlyo

2018-08-30, 21:28
Potrzeba matką wynalazków oraz jeżeli coś wygląda głupio ale działa, to znaczy że głupie nie jest :D
Piwo!

Grizon

2018-08-30, 21:32
Pracuj mądrze a nie ciężko!!
Piwko!

rudikopf

2018-08-30, 22:08
Samo nazwanie "cwaniaczkiem" tego gościa który wymyślił ten patent jest typowo cebulackie i już powinieneś za to zebrać sromotny wpie**ol... Ty byś nawet nie wpadł na to jak się korzysta z pisuaru bo całe życie tacy jak ty zawsze szczają do klozetu opie**alając wszystko dookoła swoją uryną a potem wszyscy w około na tym siadają i się w tym babrają... Tacy jak ty z najprostszych wynalazków cywilizacyjnych nieumiejętnie korzystają bo tak z pokolenia na pokolenie są sp***oleni stąd wiec twój ból dupy że ktoś wykazał się inicjatywą i kreatywnością. Ech k***a jak ja bym do was postrzelał prostaki...

Ow...........an

2018-08-30, 22:48
rudikopf napisał/a:

Samo nazwanie "cwaniaczkiem" tego gościa...



Dla płaczliwych p*zdusiów, co to do szkoły mieli pod górkę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :


URAGE

2018-08-31, 00:36
@rudikopf

Samo nazywanie "cebulakiem" jest typowo debilne, nie wspominając o twoich wypocinach. Jeszcze masz czelność mówić o bólu dupy i prostactwie, tym mnie rozj***łeś, kiedy sam prujesz bluzgi i chęć zastrzelenia kogoś za jedno słowo(!) w internecie, które jest nie po twojej myśli. Lepiej sam się idź teraz odstrzel, Jaśnie Panie złoty.

Ja...........ro

2018-08-31, 04:53
rudikopf napisał/a:

Samo nazwanie "cwaniaczkiem" tego gościa który wymyślił ten patent jest typowo cebulackie i już powinieneś za to zebrać sromotny wpie**ol... Ty byś nawet nie wpadł na to jak się korzysta z pisuaru bo całe życie tacy jak ty zawsze szczają do klozetu opie**alając wszystko dookoła swoją uryną a potem wszyscy w około na tym siadają i się w tym babrają... Tacy jak ty z najprostszych wynalazków cywilizacyjnych nieumiejętnie korzystają bo tak z pokolenia na pokolenie są sp***oleni stąd wiec twój ból dupy że ktoś wykazał się inicjatywą i kreatywnością. Ech k***a jak ja bym do was postrzelał prostaki...



ale samozoranie :amused:
nie dość, ze debil to jeszcze debil. i nie ogarnia sarkazmu.

Na szczescie nie postrzelasz do nikogo bo tacy jak ty dostaja kat.Z. według wojskowej skali NAS.

T0B1

2018-08-31, 07:53
Owlman napisał/a:



Dla płaczliwych p*zdusiów, co to do szkoły mieli pod górkę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :

Obrazek


Cwaniak to określenie pejoratywne - gość raczej leniem nie jest skoro pracuje w polu, nikomu też krzywdy nie robi. Tak więc cwaniakiem to on raczej nie jest, jeśli już to zaradnym rolnikiem.

PS
Wszedłem na wikipedię i masz tam jak wół napisane: "osoba potrafiąca (...), a nierzadko kosztem innych". O sekcji synonimów już nie wspomnę. Tak więc jedynym p*zdusiem bez szkoły to jesteś tutaj ty :idzwch*j: .

naczelny1

2018-08-31, 09:16
Jakbyście raz w życiu nie pokłócili się w komentarzach o dyrdymały (+10 do zajebistości za użycie wikimedia), żeby udowodnić, kto ma większego, to by, k***a, na sadolu święto ogłosili, co nie?

Ow...........an

2018-08-31, 12:12
naczelny1 napisał/a:

Jakbyście raz w życiu nie pokłócili się w komentarzach o dyrdymały (+10 do zajebistości za użycie wikimedia), żeby udowodnić, kto ma większego, to by, k***a, na sadolu święto ogłosili, co nie?




No, bo widzisz: jednego ząb boli, innego z roboty wywalili za wódę,
ktoś trzeci ma okres, kolejny dostał mandat, a wszyscy jakoś chcą się światu pożalić.
A szanowny kolega spowodował dzwona w drodze do pracy czy nie sprostał w nocy, że się wpie**ala do kulturalnej wymiany zdań? :mrgreen:

radek225

2018-08-31, 13:27
Wszystko pięknie, fajnie, dopóki nie zacznie wiać wiatr.

Espen

2018-08-31, 22:13
A dorzucę moje moje 5 groszków do gównoburzy

T0B1, rudikopf

Gdyby autor nazwał temat "spryciarz" - czy to również miałoby według Ciebie negatywne zabarwienie?
Czytanie ze zrozumieniem. Kontekst.

Jeden z Bytomia a drugi z neostrady :lol: :lol: :lol:

Aureora

2018-09-01, 01:23
T0B1, rudikopf - no k***a sp***olenie genetyczne tych dwoch kolesi przerosło dzisiaj wszystko, ja wysiadam.

RELAX

2018-09-01, 10:41
:kawa: