18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cudownych rodziców mam

Flodzia • 2022-06-13, 19:49

Dają po równo :amused:

radek225

2022-06-13, 20:00
Wielkie mi co. Ja wczoraj grając ze swoim 2 letnim bąblem kopnąłem piłkę, i trafiłem go tak, że mu butelka z piciem wypadła z rąk. Dzieciak prawie się rozpłakał i pobiegł przytulić się do matki. Takie rzeczy też się zdarzają, i nie świadczą o nieporadności rodzica, czy patologii. Jak miałem 8 lat, to włożyłem palce między drzwi i futrynę przy zawiasach. Ojciec zamykając drzwi cudem nie połamał mi palców. Tak więc mała z filmu ma cudownych rodziców, bo widać, że rodzice bardzo ją kochają.

djpyza

2022-06-13, 20:13
radek225 napisał/a:

Wielkie mi co. Ja wczoraj grając ze swoim 2 letnim bąblem kopnąłem piłkę, i trafiłem go tak, że mu butelka z piciem wypadła z rąk. Dzieciak prawie się rozpłakał i pobiegł przytulić się do matki. Takie rzeczy też się zdarzają, i nie świadczą o nieporadności rodzica, czy patologii. Jak miałem 8 lat, to włożyłem palce między drzwi i futrynę przy zawiasach. Ojciec zamykając drzwi cudem nie połamał mi palców. Tak więc mała z filmu ma cudownych rodziców, bo widać, że rodzice bardzo ją kochają.



ty mi lepiej powiedz jakim to trzeba być nie do rozwojem żeby nie umieć zrobić tak banalnej i prostej rzeczy jak otworzenie kartonu .by strzelać łapami przy otwieraniu kartonu ! czy jak to zwał tak zwał bo nie wiem jak to nawet nazwać.

Folur

2022-06-13, 20:39
radek225 napisał/a:

Wielkie mi co. Ja wczoraj grając ze swoim 2 letnim bąblem kopnąłem piłkę, i trafiłem go tak, że mu butelka z piciem wypadła z rąk. Dzieciak prawie się rozpłakał i pobiegł przytulić się do matki. Takie rzeczy też się zdarzają, i nie świadczą o nieporadności rodzica, czy patologii. Jak miałem 8 lat, to włożyłem palce między drzwi i futrynę przy zawiasach. Ojciec zamykając drzwi cudem nie połamał mi palców. Tak więc mała z filmu ma cudownych rodziców, bo widać, że rodzice bardzo ją kochają.



Ty jesteś ojcem?! Ja pie**olę...

xv89

2022-06-13, 20:56
djpyza napisał/a:

ty mi lepiej powiedz jakim to trzeba być nie do rozwojem żeby nie umieć zrobić tak banalnej i prostej rzeczy jak otworzenie kartonu .by strzelać łapami przy otwieraniu kartonu ! czy jak to zwał tak zwał bo nie wiem jak to nawet nazwać.



Przyganiał kocioł garnkowi. Dwa błędy w jednym prostym zdaniu, także z tym ferowaniem wyroków kto jest, a kto nie jest niedorozwojem, to bym się tak na Twoim miejscu jednak nie zapędzał...

Co do małej z filmiku - można mówić o pewnej dozie szczęścia, że starzy jednak nie postanowili użyć do otwarcia czegoś ostrego.

kwaite09

2022-06-13, 21:09
Matka fajnie zareagowała

GnOmen

2022-06-13, 21:20
Do h*ja co za gówno tu wrzucacie, powinni was za to banować na wieczność !!!

CrazyEdek

2022-06-13, 21:27
GnOmen napisał/a:

Do h*ja co za gówno tu wrzucacie, powinni was za to banować na wieczność !!!






M_A

2022-06-14, 06:57
Trauma na prezenty do końca życia

madmanxirtam

2022-06-14, 09:55
Gdzie się kaszojad wpierdziela... to ich zabawka.

djpyza

2022-06-14, 10:43
xv89 napisał/a:

Przyganiał kocioł garnkowi. Dwa błędy w jednym prostym zdaniu, także z tym ferowaniem wyroków kto jest, a kto nie jest niedorozwojem, to bym się tak na Twoim miejscu jednak nie zapędzał...
Co do małej z filmiku - można mówić o pewnej dozie szczęścia, że starzy jednak nie postanowili użyć do otwarcia czegoś ostrego.



oj będę płakał :( bo się pomyliłem moje przeoczenie .bo ty szerloczku nigdy ci się nie zdarzyło pomylić ^^ nie bądź śmieszny ! kartony tak samo otwierasz jak ci z filmiku ? czy gorzej ?

xv89

2022-06-14, 20:06
djpyza napisał/a:

oj będę płakał bo się pomyliłem moje przeoczenie .bo ty szerloczku nigdy ci się nie zdarzyło pomylić ^^ nie bądź śmieszny ! kartony tak samo otwierasz jak ci z filmiku ? czy gorzej ?



Co i rusz się "przeoczasz" uskuteczniając swoje osobiste wycieczki wobec innych użytkowników, a jak cię potraktować w podobny sposób to się oburzasz tak, że aż pyskówki nie potrafisz w składny sposób sklecić?
Może to jednak pora zastanowić się nad swoimi kompleksami i frustracją, bo w tym wieku to wstyd trochę zachowywać się jak zbuntowany gimnazjalista?

PS łap wirtualne piwko na ukojenie skołatanych nerwów.

radek225

2022-06-14, 22:55
Folur napisał/a:

Ty jesteś ojcem?! Ja pie**olę...



W przeciwieństwie do Ciebie zamiast r*chać kolegów, to wyr*chałem i zapłodniłem kobietę.

djpyza

2022-06-14, 22:55
xv89 napisał/a:

Co i rusz się "przeoczasz" uskuteczniając swoje osobiste wycieczki wobec innych użytkowników, a jak cię potraktować w podobny sposób to się oburzasz tak, że aż pyskówki nie potrafisz w składny sposób sklecić?
Może to jednak pora zastanowić się nad swoimi kompleksami i frustracją, bo w tym wieku to wstyd trochę zachowywać się jak zbuntowany gimnazjalista?
PS łap wirtualne piwko na ukojenie skołatanych nerwów.



wiesz co mój wiek mnie nauczył żeby takich śmieci jak ty :D prowokować co ty na to misiaczku ? a że nie rozumiesz co się do ciebie pisze to twój wyłącznie problem mnie to jebie. :)