18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cud w Aleppo

Salieri16000 • 2019-01-16, 17:56
Syryjska kobieta w dziewiątym miesiącu ciąży, była w drodze do szpitala w Aleppo, gdy doznała obrażeń w wyniku ataku tzw. "bomby beczkowej" *



* "Bomba beczkowa" to bomba o dużej sile rażenia, wyglądająca jak... beczka. Jest zrzucana ze śmigłowców.

Poniższy filmik w 30 sekund wyjaśnia jak taka bomba wygląda i jak działa:


~Velture

2019-01-16, 18:30
"Unborn child"

k***a jakie to zaściankowe! Przecież moja idolka pani dorotka wellmaan mowi, że w środku jest płód a dopiero jak w 100% będzie na zewnątrz to dziecko. Oczywiście o niewiadomej płci póki samo sobie nie wybierze.

chocho

2019-01-16, 19:06
I zupełnie przypadkiem była tam ekipa TV z profesjonalnym sprzętem.

bleblebator1

2019-01-16, 22:13
@up
Przecież to saudowie napie**alają stronę assada

PERKUN

2019-01-16, 22:43
Salieri16000 napisał/a:

jak bomba działa:


Przecież wybuchła, wiec działa. :kawa:

DSStrielok

2019-01-16, 23:14
Cud w Aleppo to będzie jak wytrzymają tam 24 godziny, bez co najmniej jednego pie**olnięcia.

MrVirago

2019-01-17, 08:28
A kobiety nawet podczas operacji w tych szmatach musza chodzić... jakie to jest żałosne.

janlew

2019-01-17, 10:32
bleblebator1 napisał/a:

ież to saudowie napie**alają stronę ass


Izrael to wszystko robi, a Ameryka się na to godzi i pomaga, Saudowie to tylko taki amerykański piesek który też grzecznie służy.

FanatiCS

2019-01-17, 11:57
Rebeliant napisał/a:

@up: A mi tam wszyscy zbędni. Im więcej i mocniej tam coś wybucha tym bardziej raduje się ma dusza. Bliski Wschód - 100% do eliminacji. Świat byłby po prostu zajebisty bez nich wszystkich!



Czy to nie ty czasami pisałeś pod którymś filmem że główne partie polityczne w Polsce to jedno zło? Powiem ci tak. Niemal wszyscy politycy na świecie to jedno zło.
Niedawno oglądałem n yt film w którym gość powiedział że głównym zadaniem partii politycznych w Polsce jest podtrzymywanie wojny Polsko-Polskiej. Zobacz jak pełowiec nienawidzi pisiorka i wice versa. Ktoś inny powiedział że w demokracji masz wybór między diabłem ubranym na niebiesko i diabłem ubranym na czerwono. Ten niebieski to prawica a czerwony to lewica. Dwie strony tego samego medalu. Teza i antyteza. Oni tworzą chaos i z tego chaosu budują swój porządek. Wszystko opiera się na tym że ludzie się wzajemnie nienawidzili. Dziel i rządź.
Jeśli ludzie będą się na to nabierać to ten syf który nam miłosiernie panuje nigdy się nie skończy. Myślisz że jesteś mądry bo nienawidzisz ciapaków? Nie różnisz się niczym od nienawistnego fana PO czy PIS. Dałeś się wciągnąć w wojnę ludzko ludzką.
My jeszcze mamy pół biedy bo na polskie miasta póki co nie spadają bomby. Mniej szczęścia mają kraje bliskiego wschodu dlatego że są solą w oku globalistów bo mają swoje niezależne banki centralne.
Niedługo polacy pojada na wojnę z Iranem. W imię czego ja się pytam. Co nam ten Iran zrobił?

Nattttsjel

2019-01-17, 18:02
Dzieci zawsze szkoda ale te szmaty mogliby z sibie zdejmować przynajmniej na operacyjnej

siwybis

2019-01-17, 18:37
Szmaty zostają na wypadek gdyby sepsa nie chciała się wdać tak sama z siebie.

pepczak

2019-01-17, 19:38
no szkoda szkoda, może następnym razem się uda

picolo

2019-01-17, 19:47
I oto mamy nowego terrorystę.


InnyName

2019-01-17, 20:11
@up wiesz co tam się w ogóle dzieje?

Ow...........an

2019-01-17, 22:07
janlew napisał/a:

Izrael to wszystko robi, a Ameryka się na to godzi i pomaga, Saudowie to tylko taki amerykański piesek który też grzecznie służy.



No co ty?
Nie wiesz, że Saudowie to zasymilowana w Arabii rodzina żydowska?