18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Cud narodzin

~Beny • 2018-04-10, 23:46
Wg jakiejś książeczki edukacyjnej dla dzieci :facepalm:



spoiler

GlassEdi

2018-04-10, 23:55
No ale co w tym dziwnego? Przecież tak jest, nie zmyślam.

Dzisiaj

2018-04-11, 00:08
klamstwo, dziecko sie urodzi jak tata i mama sie mocno przytulają

Insaner

2018-04-11, 00:26
Ale czego w sumie chcesz. Kilkuletnie dziecko i tak nie musi dokładnie wiedzieć co i jak, a taka odpowiedź usatysfakcjonuje je na kilka lat. Opowieści o przytulaniu / zapylaniu kwiatów / czy ... "składaniu jajek" jak na tym obrazku na chwilę starczą. Potem jak dzieciak podrośnie to zauważy, że coś jest nie tak, wtedy można mu powiedzieć już więcej - o normalnym seksie, czyli zbiorowych gwałtach, sraniu na klatę, wsadzaniu w odbyt nogi itd. :amused:

hellbwoi

2018-04-11, 01:31
@up a najlepiej już zawczasu założyć mu konto na sadolu.

jjjkkkfff

2018-04-11, 05:04
Po takim zapłodnieniu rodzą się ci co na zmywaku w uk pracują.

takamahi

2018-04-11, 06:03
Tak powstają fekalioskórzy.

janlew

2018-04-11, 06:55
jjjkkkfff napisał/a:

Po takim zapłodnieniu rodzą się ci co na zmywaku w uk pracują.


To jest antysemityzm!

~Velture

2018-04-11, 07:10
Insaner napisał/a:

Ale czego w sumie chcesz. Kilkuletnie dziecko i tak nie musi dokładnie wiedzieć co i jak, a taka odpowiedź usatysfakcjonuje je na kilka lat. Opowieści o przytulaniu / zapylaniu kwiatów / czy ... "składaniu jajek" jak na tym obrazku na chwilę starczą. Potem jak dzieciak podrośnie to zauważy, że coś jest nie tak, wtedy można mu powiedzieć już więcej - o normalnym seksie, czyli zbiorowych gwałtach, sraniu na klatę, wsadzaniu w odbyt nogi itd. :amused:


No i właśnie przez takie robienie z dziecka debila zaczynają się różnej maści krzyki typu "allahu akbar" zanim zajebie kilku niewiernych bo tatuś od małego mówił, że trzeba zabijać bo BUK tak chciał.

Małe dziecko wierzy we wszystko co powie dorosły. Stąd k***a święty Mikołaj, wróżka zębuszka, Jezus zmartwychwastały, mojżesz co napie**alał bez gpsa latami, pedofil r*chający małe dziewczynki "doudowo", bociany latające z dziećmi albo inne zapłodnione kapusty.

Lepsze jest powiedzenie małemu dzieciakowi, że "jak tatuś i mamusia się bardzo kochają to się przytulają ze sobą a potem mamusi rośnie brzuszek" niż pie**olenie o bocianie, kapuście a teraz jak się okazuje zupełnie popie**olone o sraniu jajkami mamusi do ryja...

Albo zróbcie jak mój stary co jak zadawałem pytania to mi przywiózł kasetę wideo o dojrzewaniu i wyszedł z mieszkania na godzinę :amused:

Cara_Al_Sol

2018-04-11, 10:19
Velture, Lubię czytać Twoje wypowiedzi pod większością postów i na sb.
Znasz się na wszystkim, zazdroszczę.

~Velture

2018-04-11, 10:29
Dzięki twojemu zadowoleniu moje życie ma sens.

Wiewór

2018-04-11, 12:11
Czy to jest nowy podręcznik ekspertów pis od życia w rodzinie przetłumaczony na angielski? :D

skfarovski

2018-04-11, 19:48
Chcąc sprawdzić czy to nie zabawy grafika, wyszło mi, że odbywa się r*chanie stóp

spoiler

ellsworth

2018-04-11, 21:20
Insaner napisał/a:

Ale czego w sumie chcesz. Kilkuletnie dziecko i tak nie musi dokładnie wiedzieć co i jak, a taka odpowiedź usatysfakcjonuje je na kilka lat. Opowieści o przytulaniu / zapylaniu kwiatów / czy ... "składaniu jajek" jak na tym obrazku na chwilę starczą. Potem jak dzieciak podrośnie to zauważy, że coś jest nie tak, wtedy można mu powiedzieć już więcej - o normalnym seksie, czyli zbiorowych gwałtach, sraniu na klatę, wsadzaniu w odbyt nogi itd. :amused:


Dlaczego ma nie wiedzieć co i jak? Rozmnażanie się jest taką samą czynnością życiową odróżniającą materię ożywioną od nieożywionej jak poruszanie się, odżywianie, oddychanie itp. Nie jest to w żaden sposób ani lepsze ani gorsze. Nie ma w tym nic co jest nieodpowiednie dla dziecka w jakimkolwiek wieku.