18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Cud latynosa gorejacego

MisDetonator • 2021-04-08, 17:41
Cytat:

Gdy Mojżesz pasał owce swego teścia, Jetry, kapłana Madianitów, zaprowadził pewnego razu owce w głąb dżungli i przyszedł do wioski bożej Beni. Wtedy ukazał mu się Anioł Pański w płomieniu ognia, ze środka latynosa. Mojżesz widział, jak brudas płonął ogniem, a nie spłonął od niego. Wtedy Mojżesz powiedział do siebie: „Podejdę, żeby się przyjrzeć temu niezwykłemu zjawisku. Dlaczego on się nie spala?” Gdy zaś Pan ujrzał, że Mojżesz podchodził, żeby się przyjrzeć, zawołał Bóg do niego ze środka latynosa: „Mojżeszu, Mojżeszu!” On zaś odpowiedział: „Oto jestem”. Rzekł mu Bóg: „Nie zbliżaj się tu! Zdejm sandały z nóg, gdyż miejsce, na którym stoisz, jest ziemią świętą” (Wj 3,1-5).





spoiler

Halman

2021-04-08, 17:44
ktoś tam ma głos jak smerfne hity...

mam_racje

2021-04-08, 18:26
Jezus nikogo nie potępił a kara śmierci jest "rozwiązaniem" dla słabych LOL :P

RYHOO

2021-04-08, 18:28
słabo wysmażony pewnie reszte roboty zrobią szczury :D

Vinyl

2021-04-08, 18:30
k***a mać poważnie on to przeżył?
Znaczy się umrze na pewno w ciągu paru godzin ale mimo wszystko musiał wytrzymać temperaturę kilkuset stopni przez minutę i do tego brak tlenu

skywalker75

2021-04-08, 18:37
Na końcu wygląda jakby go trochę parzyło w stopy.

M@peT

2021-04-08, 18:40
k***a wróciłem na sadola po kilku latach i widząc te materiały z poczekalni strach wchodzić na Harda.

Vinyl

2021-04-08, 18:45
@up też tak miałem przyzwyczaisz się :-D

TRQPL

2021-04-08, 20:33
M@peT napisał/a:

k***a wróciłem na sadola po kilku latach i widząc te materiały z poczekalni strach wchodzić na Harda.



Na hardxie pedały, dręczenie własnego ch*ja i grube lochy.

baronturbina

2021-04-08, 21:44
TRQPL napisał/a:

Na hardxie pedały, dręczenie własnego ch*ja i grube lochy.


Głównie to rodzinne archiwum Pronciocha.

misialek

2021-04-08, 21:57
I taka karę to ja rozumiem, a nie utrzymywanie scierwa w cieplej celi z jedzeniem lepszym niz w restauracji i dziesiątkami innych atrakcji

Insaner

2021-04-08, 22:45
Vinyl napisał/a:

k***a mać poważnie on to przeżył?
Znaczy się umrze na pewno w ciągu paru godzin ale mimo wszystko musiał wytrzymać temperaturę kilkuset stopni przez minutę i do tego brak tlenu



Polali go benzyną lub innym łatwopalnym środkiem, pewnie nie całego. Substancja wypaliła się w chwilę na skórze i zgasła. Samo palenie się przeżył, bo pewnie nie wciągnął gorącego powietrza w płuca i tylko dlatego może jeszcze oddychać.
Oczywiście i tak umrze w wyniku zakażeń i zaburzeń gospodarki wodno-elektrolitowej.

Konfedernacja

2021-04-08, 22:55
mam_racje napisał/a:

Jezus nikogo nie potępił a kara śmierci jest "rozwiązaniem" dla słabych LOL



Jednak z ust Jezusa nie padło ani jedno słowo krytyki kary śmierci, mimo że akurat on miałby do tego największe prawo.

gumofc

2021-04-09, 00:47
misialek napisał/a:

I taka karę to ja rozumiem, a nie utrzymywanie scierwa w cieplej celi z jedzeniem lepszym niz w restauracji i dziesiątkami innych atrakcji



To samo pomyślał morderca który stał z boku i się patrzył bo wiedział że bo zlinczowaniu przypadkowej osoby nikogo więcej już szukać nie będą.

KrystekKrystek

2021-04-09, 03:44
MofC napisał/a:

To samo pomyślał morderca który stał z boku i się patrzył bo wiedział że bo zlinczowaniu przypadkowej osoby nikogo więcej już szukać nie będą.



Dokładnie. Kara śmierci powinna dotyczyć tylko tych złapanych na gorącym uczynku lub co do skazanego są dowody jego winy, np. nagranie video czy cuś.