18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

MojeAvi

2013-01-19, 16:39
Zajebisty ryj niemieckiej rury ahahahha

ostatni

2013-01-19, 17:00
Kryzys? Jaki kryzys? Przecież u nas jest dobrze! W końcu u nas zarabia się przez miesiąc tygodniówkę najbiedniejszego Irlandczyka, czyli już prawie mamy tę obiecaną drugą Irlandię. W dodatku nasza służba zdrowia...pobiliśmy kolejny rekord! Poziom refundacji leków jest nie tylko najniższy w Europie, jest nawet niższy niż w Meksyku! Jeszcze trochę i zostaniemy irlandzką republiką bananową! I te alternatywne onkoterapie! Pacjentowi każe się czekać pół roku na leczenie-jak wytrzyma to znaczy, że warto leczyć, jak nie to przynajmniej budżet Zielonej Wyspy zajmie się jego kapitałem emerytalnym! Geniusz phłemieła jest niesamowity! Praca jest dla wszystkich chętnych. Wystarczy brać przykład z syna naczelnego wodza! Lotnisko, linie lotnicze i wielka grupa inwestycyjna, tak wiele zawdzięczają Polacy latorośli Słońca Peru. Rośnie też bezpieczeństwo w kraju. Już niebawem fotoradary będą monitorować chodniki! I jeszcze te koleje. Ostatnio podwyższono ceny biletów o 10%. I nie mogę się czuć oszukany, tak jak i reszta. Pociąg jechał zamiast 3 godzin ponad 3 i pół, dostałem aż 17% więcej w cenie 10%. Takie cuda tylko na Zielonej Wyspie pod władaniem Pierwszego Haratacza w Gałę RP! Tutaj nikt nie narzeka, bo popełnia mu się samobójstwo!

MojeAvi

2013-01-19, 17:24
@up napisał głupio mądry, ogladam wlasnie drugą wojne światową z national geographic.


Syn głowy to także człowiek. Poprostu miał pieniądze - tak spostrzegaj ludzi. Szkoda, że nie wziąłeś pod uwagi wywóz śmieci. U mnie na jedną klatke przypada 10 osób. Każda musi zapłacić średnio 70zł miesięcznie. Takich klatek jest ok. 40.

40 x 700 ? Teraz 40% zarabiają spóldzielnie, 22% podatku idzie dla państwa a reszta na wysyp gdzieś do rzeki czy spalają w ch*j wi gdzi :[



edit: sory za napinanie, moj komentarz zbędny tak samo jak twoj

korinogaro

2013-01-19, 21:12
Jak to nie wygra w konkursie CDA to to będzie granda!

br...........rs

2013-01-19, 21:57

housit

2013-01-20, 12:44
Wie ktoś jak przejść? Podobno Niemcy mają kody...

SasekPL

2013-01-21, 00:13
Nawet ikonki PEGI się zgadzają.