18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Crossowiec ląduje na masce Jeepa

Modzin • 2017-02-07, 14:20
Oglądać od początku

Al...........go

2017-02-07, 14:22
Szkoda że się nie rozj***ł.

flejtuch

2017-02-07, 14:34
uuu ktoś tu będzie połamany..... :D

Qunda

2017-02-07, 14:45
@flejtuch
Mówisz jak typowy cebulak, cywilizowany naród to i się cieszą że nic nikomu się nie stało, i udało się przez przypadek nagrać to zdarzenie. Ja nie miałbym bólu dupy że mi maske "upiększył". Ile razy widziałem na autach typu off-road, naklejkę bieżnika. Osobiście mnie wk***ia taka sytuacja, że Polscy użytkownicy 15-20 letnich paserrati i bmw, gdy są już radosnymi 10-tymi właścicielami dbają i chuchają na nie, a tylko coś mu zrób to cię Połamie! Nie mówie jak by był nowy to pal licho. No ale jak składasz całe życie na auto i pracujesz w Polsce, gotujesz bigos bez kapusty żeby każdy grosz odłożyć, no to mamy to co mamy. Skasowałbym oc, kupił drugą maske i dorzucił przy sprzedaży.

~Conscribo

2017-02-07, 14:46
hehe, na początku standardowo jak to u motorzystów - 'zj***łem coś to fak ju i sp***alam' ale potem se uświadomił, że sp***alać za bardzo nie ma gdzie to zawrócił.

wina jeepa, nie patrzył w lusterka... na k***a dachu, i nie ustąpił pierwszeństwa zgodnie z przepisami lecącemu motorzyście :amused:

~DMT

2017-02-07, 15:36
Motop*zda do utylizacji i jeszcze pretensje, że coś jest nie tak... Osobiście znam dwóch takich( jednym nich jest Rafał), co są grubo rozgarnieci w ch*j, napie**alaja backflipy i inne czary mary i te sprawy, tylko zawsze, kiedy wiedzą, że mogą. Odkręcanie manetki jest sztuką, tak samo jak wj***nie pedału w podłogę... :)

Pan_Diabeł

2017-02-07, 16:34
Qunda napisał/a:

@flejtuch
Mówisz jak typowy cebulak, cywilizowany naród to i się cieszą że nic nikomu się nie stało, i udało się przez przypadek nagrać to zdarzenie. Ja nie miałbym bólu dupy że mi maske "upiększył". Ile razy widziałem na autach typu off-road, naklejkę bieżnika. Osobiście mnie wk***ia taka sytuacja, że Polscy użytkownicy 15-20 letnich paserrati i bmw, gdy są już radosnymi 10-tymi właścicielami dbają i chuchają na nie, a tylko coś mu zrób to cię Połamie! Nie mówie jak by był nowy to pal licho. No ale jak składasz całe życie na auto i pracujesz w Polsce, gotujesz bigos bez kapusty żeby każdy grosz odłożyć, no to mamy to co mamy. Skasowałbym oc, kupił drugą maske i dorzucił przy sprzedaży.
Obrazek



Skoro dbam o swoje 20 letnie BMW to jestem wg Ciebie cebulakiem? Nowy czy stary samochód stanowi moją własność i jeżeli uszkodzisz to masz zapłacić. Tak robią cywilizowani i odpowiedzialni ludzie. Jak ktoś ci przer*cha żonę to też z uśmiechem go spytasz "co tam u ciebie?"

razak

2017-02-07, 21:18
fajnie wyszło aczkolwiek czuje niedosyt, gdyby jakies salto z wypie**olką zaliczył było by doj***nie :D

KlinikaAborcyjna

2017-02-07, 23:12
MaszAyahuaskę napisał/a:

Motop*zda do utylizacji i jeszcze pretensje, że coś jest nie tak... Osobiście znam dwóch takich( jednym nich jest Rafał), co są grubo rozgarnieci w ch*j, napie**alaja backflipy i inne czary mary i te sprawy, tylko zawsze, kiedy wiedzą, że mogą. Odkręcanie manetki jest sztuką, tak samo jak wj***nie pedału w podłogę... :)



Jak jeżdżą po lesie to źle bo zwierzątka straszą, jak jeżdżą po pustyni to też źle bo jeepy straszą. To gdzie mają jeździć?!

Loaloa

2017-02-08, 03:13
Wina motop*zdy. Według prawa lotniczego uważać ma ten, ktomjest wyżej.

de...........nt

2017-02-08, 14:05

mazga50

2017-02-08, 18:17
Conscribo napisał/a:

hehe, na początku standardowo jak to u motorzystów - 'zj***łem coś to fak ju i sp***alam' ale potem se uświadomił, że sp***alać za bardzo nie ma gdzie to zawrócił.

wina jeepa, nie patrzył w lusterka... na k***a dachu, i nie ustąpił pierwszeństwa zgodnie z przepisami lecącemu motorzyście :amused:



dokładnie. w końcu motocyklista leciał z prawej...

pve11

2017-02-09, 00:28
A jak oceniliście który miał pierwszeństwo?