18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Crossem po lesie.

~_Yarko_ • 2019-09-10, 16:14

Reflektor i telefon do wymiany.

Tr...........ty

2019-09-10, 21:21
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Chyba jestem chorym sadolem.... bo wypadek każdej motop*zdeczki, rozjeżdżającej szutrowe leśne drogi sprawia mi przyjemność...



Próbujesz być na siłę taki "sadolowy" i dowcipny, a jesteś zwykłą ciotowatą gimbą

Loaloa

2019-09-10, 21:46
Bardzo dobrze k***ie. Bramki, linki, kolce - wszystko, co zatrzyma i unieszkodliwia te motop*zdy jest dobre.

sidian

2019-09-10, 23:40
Byliśmy kiedyś u znajomego w odwiedzinach dzieś pod Tarnowem. Gość ma (miał) dwa crossy. Oczywiście zaproponował mi przejażdżkę po okolicy pomimo tego, że nigdy wcześniej nie wsiadłem na żaden mocniejszy dwuślad niż rower - o czym doskonale wiedział. Jak potem powiedział "byłem przekonany, że wymiękniesz na pierwszej górce". No, skończyło się elegancką przejażdżką po okolcy, wyjechaliśmy na szutrową drogę, a tam, gdzieś przy 60km/h z naprzeciwka wyjechał mi samochód. Cośtam pamiętałem o hamulcu tutaj, tam, gdzieś pod stopą i redukcji, ale nie pamiętałem o patrzeniu pod koła. Long story short wjechałem w podmyty przez deszcz kawałek i na żywo dowiedziałem się, że naprawdę da się owinąć spodnie dookoła dupy rozrywając obie nogawki. Na szczęście górę miałem i kask, bo wyj***łem tak, że motor do generalnego remontu. Samochodem, jak się okazało, jechała pielęgniarka i jej córka, która też się na pielęgniarkę uczyła. Można powiedzieć, że wj***łem się na pierwszą pomoc :D . Do domu wróciłem na jedynce, bo urwało się coś niezbędnego do zmiany biegów.

W życiu już nie wsiadłem na motor, ale kurna ochotę mam. Szczególnie na crossa.

pve11

2019-09-11, 00:34
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Oooo jedna motop*zdeczka sama się ujawniała



Prawdę ci napisał, myślisz że jak napiszesz coś złego o "motop*zdeczkach" to dostaniesz piwa na sadolu, bo jest tu pewna grupa takich niedojebów którym to imponuje.

Dupaapud

2019-09-11, 00:49
No-idea napisał/a:

I bardzo dobrze pacanowi. Po to są te bramki, żeby nie zapieprzał po lesie,



Jesteś pewien, że akurat te właśnie po to były?

Xs...........33

2019-09-11, 01:05
Ale musiał zak***ić w tę barierkę, aż mu telefon zgieło o 45^ :O

polakwrocek

2019-09-11, 01:18
Rozumiem że to jest jego prywatny las że tak popie**ala motorkiem ?
Lokaj mu bramę zamkną czy co ? Bo po czyimś lub państwowym lesie tak nie można...

"Zgodnie z art. 29 Ustawy o lasach ruch pojazdem silnikowym, zaprzęgowym i motorowerem w lesie dozwolony jest jedynie drogami publicznymi, natomiast drogami leśnymi jest dozwolony tylko wtedy, gdy są one oznakowane drogowskazami dopuszczającymi ruch po tych drogach."

pve11

2019-09-11, 01:32
polakwrocek napisał/a:

Rozumiem że to jest jego prywatny las że tak popie**ala motorkiem ?



Rozumiem że przez ulicę przechodzisz tylko w wyznaczonych do tego miejscach?

Goldi1227

2019-09-11, 09:05
Xson33333 napisał/a:

Rozumiem że to jest jego prywatny las że tak popie**ala motorkiem ?
Lokaj mu bramę zamkną czy co ? Bo po czyimś lub państwowym lesie tak nie można...

"Zgodnie z art. 29 Ustawy o lasach ruch pojazdem silnikowym, zaprzęgowym i motorowerem w lesie dozwolony jest jedynie drogami publicznymi, natomiast drogami leśnymi jest dozwolony tylko wtedy, gdy są one oznakowane drogowskazami dopuszczającymi ruch po tych drogach."



To Ci może rozpie**olić psychikę ale nie w każdym kraju obowiązuje polskie prawo ;)

viru

2019-09-11, 10:45
j***ć lamusa, następny filmik poprosze

Obcy_88

2019-09-11, 14:42
polakwrocek napisał/a:

Rozumiem że to jest jego prywatny las że tak popie**ala motorkiem ?
Lokaj mu bramę zamkną czy co ? Bo po czyimś lub państwowym lesie tak nie można...
"Zgodnie z art. 29 Ustawy o lasach ruch pojazdem silnikowym, zaprzęgowym i motorowerem w lesie dozwolony jest jedynie drogami publicznymi, natomiast drogami leśnymi jest dozwolony tylko wtedy, gdy są one oznakowane drogowskazami dopuszczającymi ruch po tych drogach."



Po ch*j cytujesz polskie prawo jak sytułacji miała miejsce za granicą?

PapierowyUmysł

2019-09-11, 15:22
Ale po co ty im linkujesz, jak te błazny angielskiego nie znają. Tfuuu motokomando j***ne.