18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Credit Agricole...

krzyks • 2018-03-01, 15:49
...kredyt zaufania :ciasteczkowy:


Kamil10923

2018-03-01, 15:55
gdy nasciemniasz w CV ze masz prawko

eunstachy

2018-03-01, 16:05
@up nie trzeba ściemniać, prawko teraz dostaje każdy nawet największy kretyn. Wiele razy słyszy się o ludziach którzy zdali za 5 czy 10 razem, ale nigdy nikt nie powiedział, próbowałem 5 razy ale nie wyszło, no trudno, prowadzenie samochodu nie jest dla mnie. Nie bardzo wiem dlaczego panuje opinia, że prawo jazdy może mieć każdy, dożywotnio. Między innymi przez to jest taka ilość wypadków a miasta tak się korkują.

mygyry

2018-03-01, 16:19
Takie nagranie powinno być traktowane jako powód do odebrania prawo jazdy, przecież ta osoba ewidentnie zagraża innym uczestnikom ruchu

qu4si

2018-03-01, 16:35
A człowiek męczy się egzaminy kursy takie parkowanie srakie... a taka jedna czy drugi idą do sklepu paczka chipsów i zdobył prawojazdu.

CoJaTamKurwaWiem

2018-03-01, 16:36
mygyry napisał/a:

Takie nagranie powinno być traktowane jako powód do odebrania prawo jazdy, przecież ta osoba ewidentnie zagraża innym uczestnikom ruchu


Fakt.
Ten pieszy ledwo uszedl z zyciem...

r061071

2018-03-01, 16:44
miszczostwo swiata a potem tylko f1

Cara_Al_Sol

2018-03-01, 16:50
Napisałbym, że znam płeć kierowcy, ale to byłoby szowinistyczne.

S.T.U_Cummins

2018-03-01, 16:54
Właśnie cofanie na łuku to jest odpowiednik czy umiemy wyobrazić sobie w przestrzeni położenie auta.

~Velture

2018-03-01, 16:57
eunstachy napisał/a:

@up nie trzeba ściemniać, prawko teraz dostaje każdy nawet największy kretyn. Wiele razy słyszy się o ludziach którzy zdali za 5 czy 10 razem, ale nigdy nikt nie powiedział, próbowałem 5 razy ale nie wyszło, no trudno, prowadzenie samochodu nie jest dla mnie. Nie bardzo wiem dlaczego panuje opinia, że prawo jazdy może mieć każdy, dożywotnio. Między innymi przez to jest taka ilość wypadków a miasta tak się korkują.


Tylko różnica jest taka, że kiedyś nie zdawali z praktyki a teraz egzaminy są tak zrobione, że praktykę zda byle debil a lecą na teorii i wystarczy, że wykujesz na blachę teorię to zdajesz bo praktyczny egzamin obecnie jest śmiechu warty.

Cytat:

Jaką długość powinien mieć drążek od skrzyni biegów? Jaka jest częstotliwość migania kierunkowskazu na minutę? Jakie są wymiary tablicy rejestracyjnej? Co ma zrobić kierowca, kiedy jadąc samochodem odczuje ból brzucha?


k***a no kto z was wie jakie wymiary ma tablica albo długość drążka skrzyni biegów?
A bardziej precyzyjnym byłoby pytanie: na ch*j ktoś ma to wiedzieć skoro samochód ma homologację więc j***ny drążek musi być odpowiednich wymiarów a jak rejestruje się auto to blachy daje wydział komunikacji więc też muszą mieć odpowiednie wymiary.

Może przy wyrabianiu paszportu powinno się zdawać egzamin z ilości stron w dokumencie.

krzyks

2018-03-01, 17:01
Velture napisał/a:


Tylko różnica jest taka, że kiedyś nie zdawali z praktyki a teraz egzaminy są tak zrobione, że praktykę zda byle debil a lecą na teorii i wystarczy, że wykujesz na blachę teorię to zdajesz bo praktyczny egzamin obecnie jest śmiechu warty.



Dlatego potem takie mądrale rozjebują auta o byle słupek i martwią się jak dojechać do warsztatu bez świateł :zul:

mygyry

2018-03-01, 17:24
Jak dla mnie jest to przykład osoby, która zrobiła prawko, które 5-10 lat przeleżało w szufladzie, ale zgodnie z prawem może w każdej chwili wsiąść w auto i jeździć chociaż za ch*ja nie potrafi i egzamin taki czy siaki nie ma tu nic do rzeczy.
Ewentualnie baba która jeździ autem, tylko gdy jej chłop się napie**oli, przy czym pod domem to i tak on parkuje, bo nawet naj***ny jeździ lepiej...

Essent

2018-03-01, 18:27
Nawet jakbym chciał udawać, że tak zrobię jak ta kobieta na filmiku,to za cholerę by mi nie wyszło :kawa:

tarcer123

2018-03-01, 19:05
To prawda. Nie kazdy ma odpowiednie warunki psychomotoryczne zeby posiadac prawko i pr9wadzic dobrze auto.

snik0

2018-03-01, 19:42
Ale atrakcje w tym mordorze, nawet przez okienko można sobie popatrzeć. Takie co się nie otwiera na wszelki wypadek