18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Covid19, Koronawirus Teorie Spiskowe TV vs Rzeczywistosc

Dzisiaj • 2020-05-03, 13:34


Moze wiadomosc nie jest nowa, ale moze ktos z was ma w rodzinie osoby, ktore maja problemy z oddychaniem i w maseczkach sie dusza. Mozna maseczke sciagnac i zaden policjant nie moze sie do tego przypie**olic.

Pracownicy sluzby zdrowia narazaja swoje zycie. Stoja na pierwszej linii prontu. Wyczerpani pracuja prawie 24 godz na dobe. Nie moga spac, obawiaja sie o zycie swoje i swoich najblizszych. Wedlug jednego z angielskich sondazy prawie polowa ludzi pracujacych w sluzbie zdrowia obecnie ma problem ze zdrowiem, psychicznym - depresja, strach, bezsenne noce. W radiu apele o wplate pieniedzy na szkpitale. Ludzie szyja maseczki i wraz z zarciem wysylaja na szpitali. Pracownicy sluzby zdrowia za swoja ciezka prace dostaja znizki i przywileje... Ponizej przykladych ich ciezkiej pracy w czasie pandemii :









Prawda moze troszeczke szokowac : wystarczy wpisac na Youtubie : empty hospitals. Prawda jest taka, ze w szpitalach praktycznie nikogo nie ma a same szpitale wygladaja jak opuszczone. Puste parkingi i karetki naprawde nie przywoza chorych co 2 minuty.

Ludziom w szpitalach odpie**ala z nudow i dlatego nagrywaja tik-toki, graja w pilke, jezdza karetkami na wycieczki - zeby sie poprostu przejechac. Rozmawialem z 3 roznymi osobami pracujacymi w 3 roznych szpitalach. Sytuacje w szpitalach moga opisac slowami Mirka Breguly :

- w taka cisze, wszystkie gwiazdy na niebie wylicze... ...ale cisza i pustka dookola

Mozna tez uzyc uzyc piosenki zespolu Stauros - Jaki tu spokoj... na na na na Nic sie nie dzieje...

Ktos moze powiedziec : gowno prawda! Widzialem filmiki w TV i widzialem zdjecia karetek, zdjecia medykow, zdjecia chorych...









Slyszeliscie o tym, ze szpitale w Nowym Jorku sa przepelnione i samochody chlodnie stoja na zewnatrz by tam skladowac ciala... Ponizej koles wybral sie by osobiscie zobaczyc te chlodnie :



Na koniec wisienka na torcie :



Zeby nie bylo : sam bylem niedawno pod jednym szpitalem... Widzialem na wlasne oczy strefe wojny. Smiech na sali. Do tego szpitala mialy byc przywozone ofiary covid19. Przyjechaly 2 karetki - puste. Ekipy bez masek i bez rekawiczek. Jedna karetka zrobila kilka rundek na okolo kilku budynkow szpitalnych po czym zawrocila i pojechala spowrotem.

Statystyki o koronawirusie rowniez, mozna miedzy bajki wlozyc. Ja sie moge nie znac ale inni chyba wiedza o czym mowia :





No ale oczywiscie to wszystko teorie spiskowe wymyslone przez reptalian, ktorzy wierza w plaska ziemie i steruja naszymi myslami poprzez technologie 5G

Pamietajcie - politycy i telewizja nie klamie, wiec nie myslcie tylko powtarzajcie to co mowia w TV :D

petru23

2020-05-03, 13:44
Super.
To teraz policja się przyczepi że nie masz maski, mówisz, że astma czy coś a oni nie uwierzą, bo nie masz papieru na to.
Zaczynasz się wyklucac, dostajesz min 5tys (albo 30tys) w trybie 7 dniowej egzekucji bez możliwości odwołano się od tego.
Zostaje sąd, gdzie sądy nie działają jak trzeba, poza tym większość jest z dobrej zmiany, także obywatel vs państwo i wynik znany niczym najbliższych wyborów.

Myślisz, że po co tak to wszystko jest opisane? Rząd kasy nie ma więc ściąga od obywateli wlepiając właśnie kary 5-30tys, albo i w miliony jeśli chodzi o przedsiębiorstwa.

Sam mam astmę i chodzę w tej j***nej masce. Bo k***a nie mam tyłu tysi aby sk***ieli sponsorować.

Recydywista

2020-05-03, 13:47
Dzisiaj napisał/a:

Pamietajcie - politycy i telewizja nie klamie, wiec nie myslcie tylko powtarzajcie to co mowia w TV


wczoraj sie k***a urodziles?

Matt

2020-05-03, 13:53
k***a ile tego moze ktos strescic siedze na kiblu juz dawno skonczylem a zostalo mi jeszcze pol trmatu o ch*j tu chodzi

MindBodyLightSound

2020-05-03, 13:57
Trzodka woli iść grzecznie na sznurku i nie opuszczać strefy komfortu. Sami pobiegną się zaszczepić, powitają 5G defiladą, chlebem i solą, jakby obecny internet był k***a za wolny.

Już lepiej zdechnąć, niż żyć pośród takich niewolników koneserów harnasi i piłki nożnej.

Dzisiaj

2020-05-03, 14:15
petru23 napisał/a:

Super.
To teraz policja się przyczepi że nie masz maski, mówisz, że astma czy coś a oni nie uwierzą, bo nie masz papieru na to.
Zaczynasz się wyklucac, dostajesz min 5tys (albo 30tys) w trybie 7 dniowej egzekucji bez możliwości odwołano się od tego.
Zostaje sąd, gdzie sądy nie działają jak trzeba, poza tym większość jest z dobrej zmiany, także obywatel vs państwo i wynik znany niczym najbliższych wyborów.
Myślisz, że po co tak to wszystko jest opisane? Rząd kasy nie ma więc ściąga od obywateli wlepiając właśnie kary 5-30tys, albo i w miliony jeśli chodzi o przedsiębiorstwa.
Sam mam astmę i chodzę w tej j***nej masce. Bo k***a nie mam tyłu tysi aby sk***ieli sponsorować.



Januszu - nie musisz miec papierow, zadnego potwierdzenia... :homer:
Mowisz, ze lekarz Ci zabronil chodzic w maseczce, stosujesz sie sie do rozporzadzenia rady ministrow i niech sie paluja. TYLE w tym temacie

Recydywista napisał/a:

wczoraj sie k***a urodziles?



k***a ale o co Ci chodzi? Kto troszke mysli i ma juz swoje lata to wie o co chodzi, mlodzi nie wszyscy wiedza... Czy ja pisze, ze odkrylem ameryke?

petru23

2020-05-03, 14:16
@up
Skoro ja Janusz to Ty idiota. Każdy będzie chodził bez maseczki no nagle 30 page mln Polaków ma astmę? Z kogo Ty idiote robisz?

aaaaaaaaaaaaaa

2020-05-03, 14:24
Dzisiaj napisał/a:

Januszu - nie musisz miec papierow, zadnego potwierdzenia...
Mowisz, ze lekarz Ci zabronil chodzic w maseczce, stosujesz sie sie do rozporzadzenia rady ministrow i niech sie paluja. TYLE w tym temacie



Tak byłoby w normalnym kraju...
U nas jak trafisz na pojeba to napisze notatkę do Sanepidu, tam przyklepią karę np 10tys i nie ma odwrotu. I nic im nie zrobisz, co najwyżej po roku odzyskasz kasę.


Dzisiaj

2020-05-03, 16:18
petru23 napisał/a:

@up
Skoro ja Janusz to Ty idiota. Każdy będzie chodził bez maseczki no nagle 30 page mln Polaków ma astmę? Z kogo Ty idiote robisz?



TAKIE JEST PRAWO. Nie kloc sie ze mna, tylko z prawem. NIE MUSISZ chodzic w maseczce.


aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Tak byłoby w normalnym kraju...
U nas jak trafisz na pojeba to napisze notatkę do Sanepidu, tam przyklepią karę np 10tys i nie ma odwrotu. I nic im nie zrobisz, co najwyżej po roku odzyskasz kasę.



Nie zesraj sie, jesli masz problem z oddychaniem w maseczce, nie musisz. Nawet jak sie trafi pojeb - TY dzwonisz na policje, ze lamane jest prawo

aaaaaaaaaaaaaa

2020-05-03, 16:52
Dzisiaj napisał/a:

TAKIE JEST PRAWO. Nie kloc sie ze mna, tylko z prawem. NIE MUSISZ chodzic w maseczce.
Nie zesraj sie, jesli masz problem z oddychaniem w maseczce, nie musisz. Nawet jak sie trafi pojeb - TY dzwonisz na policje, ze lamane jest prawo



Ty k***a poj***ny jesteś... nadgorliwy policjant chce mnie ukarać i mam dzwonić na policję, że łamane jest prawo???
Na jakim świecie ty żyjesz? Halo!!!!! Obudź się k***a, to jest Polska... Obudź się!!!

meshtkov

2020-05-03, 18:41
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ty k***a poj***ny jesteś... nadgorliwy policjant chce mnie ukarać i mam dzwonić na policję, że łamane jest prawo???
Na jakim świecie ty żyjesz? Halo!!!!! Obudź się k***a, to jest Polska... Obudź się!!!



Dokładnie, dzwonisz na policję, że policja łamie prawo. Tak samo, jak samochody policyjne jeżdżą po rynkach miast, jeśli nie mają interwencji to nie mogą tam wjechać. Możesz ich wtedy obywatelsko zatrzymać, bo popełniają wykroczenie, dzwonisz na policję i sprawa się rozwiązuje. Inna sprawa, że skończy się na upomnieniu, ale możesz tak zrobić, a sam widziałem, jak były policjant tak właśnie zrobił.

Dzisiaj

2020-05-03, 18:50
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ty k***a poj***ny jesteś... nadgorliwy policjant chce mnie ukarać i mam dzwonić na policję, że łamane jest prawo???
Na jakim świecie ty żyjesz? Halo!!!!! Obudź się k***a, to jest Polska... Obudź się!!!



Poj***ny? Ty chyba jestes jakis niedoj***ny. Jak nadgorliwy policjant bedzie chcial Ci wsadzic ku*asa do mordy - tez bedziesz chapal po same bile?

Ile to razy policjanci chcieli komus wcisnac mandat - twierdzac, ze nie zatrzymal sie na czerwonym lub co innego? Jak policjant zobaczyl kamerke w samochodzi to sie obsral ischowal jak kundel do radiowozu. Sam bedac jeszcze gowniarzem mialem sytuacje jak jadac po glownej zostalem zatrzymany a polcjant twierdzil, ze wyjezdzalem z podporzadkowanej i chcial wcisnac mandat. Wiesz co sie stalo? Gowno - powiedzialem, ze chyba sie pomylil, jechalem po glownej a na glownej NIE ma zadnych znakow ustap pierszenstwa bo to ulica glowna. Nawet kamerki nie mialem bo bylo to dawno temu okolo 2002r Mandatu nie dostalem, bo wiedzialem, ze ZADNEGO przepisu nie zlamalem. Ty pewnie bys zaplacil.

Jesli wyjdziesz na miasto bez maseczki, trafi sie jakas k***a z ADHD - wyjmujesz telefon i filmujesz wszystko. Tlumaczysz, ze stosujesz sie do rozporzadzenia rady ministrow i zalecen lekarza. Najlepiej wydrukuj sobie ulotke i nos przy sobie jak nie potrafisz zapamietac regulki i numerkow rozporzadzen.

Oczywiscie jak bedziesz wulgarnym sk***ysynem to znajdzie sie sposob by uprzykrzyc Ci zycie, ale jesli bedziesz kulturalny i grzecznie ale stanowczo wyjasnisz sprawe to gwarantuje, ze pojdziesz dalej bez mandatu i bez maseczki. Jak tego nie kumasz to zakladaj p*zdeczko maske z myszka miki albo najlepiej maske spawalnicza i tak popie**alaj jak debil. Pozdro