18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cośtam znam

~Velture • 2019-11-30, 13:05
No to pokaż co potrafisz młody :krejzi:


Denanzek

2019-12-01, 00:20
Aaa enter sandman Metallici sikam piwo za to

mesjans

2019-12-01, 00:26
Sonal napisał/a:

Słucham tylko diskopolo - ten krzyczący nie umyty spocony pan to jakaś znana osoba?



Tak to kolo penetrujący na co dzień twój odbyt. A tak na poważnie to głupiego suchara nie potrafisz skręcić a bierzesz się za sarkazmy.

ritu4l

2019-12-01, 00:30
A fani brudów jeszcze bardziej naiwni niż spocone są żonowpie**olki fanów disco polo, myśląc że to wcale nie było ustawione :roll:

edmund

2019-12-01, 13:11
ale akcja, ja mam dwie gitary ale syn nie chce na nich grać,
może dlatego że ma dwa lata, h*j wie

~Velture

2019-12-01, 13:16
edmund napisał/a:

ale akcja, ja mam dwie gitary ale syn nie chce na nich grać,
może dlatego że ma dwa lata, h*j wie



To dlatego, że masz łupież.

fazikonik

2019-12-01, 14:09
Velturałkę napisał/a:

To dlatego, że masz łupież.



Potwierdzam. Tez mam lupiez i nie gram na gitarze

:-/

glesner1910

2019-12-02, 15:02
McQurwa napisał/a:

można bez LGBT ? Oczywiście że można , świat nie jest tylko różowy jak w Warszawie



Zapomniałeś jeszcze dodać jak w Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie.

Be6he6mo6th

2019-12-02, 16:44
Xson33333 napisał/a:

Nie wiem jak ktokolwiek może przyznawać się do słuchania disco polo, nawet w formie żartu, przecież to wstyd porównywalny do wystąpień księdza Natanka.



Wbrew pozorom, prócz młodych metaluchów, którzy jeszcze nie wyrośli z niemycia się i jedzenia kotów i starych oblanych potem i zarostem pod pachami większym niż broda gandalfa miłośników czarnej mszy, to disco-polo słucha prawdopodobnie co drugi polak, biorąc pod uwagę, popularność muzyki na różnych festynach, festiwalach (prócz brudstocku), na weselach, na dyskotekach, (nawet w klubach). Mam na myśli, że słucha, a nie że ma wszystkie płyty Zenka i Boysów.
A i jeszcze, co druga osoba, podkreślam.
To że jesteśmy sadolami, i w towarzystwie wzajemnej adoracji, nie znaczy, że dookoła nas wszyscy też słuchają metalu. Polecam czasem ogolić paszki, umyć się i wyjść na świeże powietrze ;) i nie mówię tu o wyjściu na koncert, lub na Vipa Z komandosem.

Wiewór

2019-12-03, 13:35
Be6he6mo6th napisał/a:

Wbrew pozorom, prócz młodych metaluchów, którzy jeszcze nie wyrośli z niemycia się i jedzenia kotów i starych oblanych potem i zarostem pod pachami większym niż broda gandalfa miłośników czarnej mszy, to disco-polo słucha prawdopodobnie co drugi polak, biorąc pod uwagę, popularność muzyki na różnych festynach, festiwalach (prócz brudstocku), na weselach, na dyskotekach, (nawet w klubach). Mam na myśli, że słucha, a nie że ma wszystkie płyty Zenka i Boysów.
A i jeszcze, co druga osoba, podkreślam.
To że jesteśmy sadolami, i w towarzystwie wzajemnej adoracji, nie znaczy, że dookoła nas wszyscy też słuchają metalu. Polecam czasem ogolić paszki, umyć się i wyjść na świeże powietrze i nie mówię tu o wyjściu na koncert, lub na Vipa Z komandosem.



Miliardy much jedzą gówno więc nie mogą się mylić i też powinniśmy zacząć jeść gówno.

To, że znaczna część obywateli tego pseudo państwa słucha wyrobów muzyczno-podobnych to powód do ubolewania a nie do dumy.

Be6he6mo6th

2019-12-06, 15:56
Wiewór napisał/a:

Miliardy much jedzą gówno więc nie mogą się mylić i też powinniśmy zacząć jeść gówno.
To, że znaczna część obywateli tego pseudo państwa słucha wyrobów muzyczno-podobnych to powód do ubolewania a nie do dumy.



Ja tylko odniosłem się, do frazy "nie wiem jak ktokolwiek(...)", chodziło mi o udowodnienie, że siła w disco-polo, przebija jakąkolwiek inną siłę w naszym państwie, jeśli chodzi o liczbę ludzi słuchających.

PanAs

2020-01-26, 13:24
Szacun dla młodego! :!: