18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hollow_Man

2021-07-19, 23:33
a pewnie pierwsza stała z transparentem i ich witała z otwartymi rękoma jak ich przyjmowali a teraz się obudziła z ręka w nocniku. Lewactwo. gdzie oni są? a w dupie, siedzą w domach i się śmieją z was j***ne lewaki

voytinho

2021-07-19, 23:37
Niech się cieszy, że brak wdzięczności okazują bezczynnością, bo mogli jeszcze zgwałcić i okraść.

juderaus

2021-07-19, 23:37
Sk***iały lewacki TVN powinien być zdelegalizowany tak samo jak k***izja pisowskich niedojebów z z oszczanym klerem na czele. j***ć was wszystkich.

zlaskipanskiejbozydarr

2021-07-20, 00:47
juderaus napisał/a:

Sk***iały lewacki TVN powinien być zdelegalizowany tak samo jak k***izja pisowskich niedojebów z z oszczanym klerem na czele. j***ć was wszystkich.Pora do psychiatry po diagnozę; nerwica już dawno poza kontrolą.

Insaner

2021-07-20, 00:49
Hollow_Man napisał/a:

a pewnie pierwsza stała z transparentem i ich witała z otwartymi rękoma jak ich przyjmowali a teraz się obudziła z ręka w nocniku. Lewactwo. gdzie oni są? a w dupie, siedzą w domach i się śmieją z was j***ne lewakiNajczęściej ci co stoją w pierwszym rzędzie z transparentami i krzyczą to prywatnie też to mają w dupie i się śmieją w zaciszu domowym ocierając łzy pieniędzmi. Imigracja to taki sam dobry biznes jak i LGBT. Zobaczcie ile istnieje dotowanych instytucji związanych właśnie z kryzysem imigracyjnym czy promowaniem jakichś konkretnych grup. To są etaty, to są pensje (często niemałe). Rozdmuchiwanie tych tematów jest im na rękę. Ludzie podłapują te hasła, zaczynają się z nimi identyfikować, a potem zostają wystawieni. To trochę jak z tymi tęczowymi logami - z dnia na dzień zmiana logo, a godzina 0:01 pod koniec miesiąca i wszystkie tęczowe akcenty są zrywane i wyrzucane do śmieci :amused:

silesian171

2021-07-20, 00:54
Inżynierzy do łopaty, kto to widział.

Miles87

2021-07-20, 01:25
Tu nie ma sie co dziwic polaczki nie pomagaja nawet na miejscu a co dopiero patusy ktore wyjechaly. Cebulolandia ma to we krwi.

hellovts

2021-07-20, 01:35
Miles87 napisał/a:

Tu nie ma sie co dziwic polaczki nie pomagaja nawet na miejscu a co dopiero patusy ktore wyjechaly. Cebulolandia ma to we krwi.Idź być zjebem gdzieś indziej.

Lololoney

2021-07-20, 02:00
sytuacjaaa napisał/a:

Moje serce się radujęChciałbym żyć w tak błogiej nieświadomości...
Minęło już kilka lat , a tu dostajemy kolejny przykład i dowód, że ci ludzie się nie integrują, przybyli tylko po to by żyć jak pączki w maśle, mając wszystko i wszystkich głęboko w dupie (bo przecież "oni nie stąd, to problem ich nie dotyczy", do momentu jak im dupy nie mokną)... Problem tkwi w tym, że to społeczna tykająca bomba, niebezpieczna, bo ni ch*ja nie idzie przewidzieć w którym kierunku i jak mocno jebnie, a jebnie i ci którzy ich tu sprowadzili dobrze o tym wiedzą i zacierają rączki, bo będzie kolejny problem w "pierwszym świecie", który będzie można na pokaz dumnie i hucznie "rozwiązywać" (w nieskończoność)...
No tak, ale cieszmy się, bo mieszkamy w takiej Polsce i problem nas nie dotyczy... Tylko, że za ~2 lata do władzy dojdzie kolejny z dwóch naszych wielkich zbawców narodu, po wielkiej karierze na zachodzie u ludzi, którzy uchodźców sprowadzali... Więc nie jestem przekonany, czy są podstawy do radości...

Zakapturzony_Nalesnik

2021-07-20, 05:10
Znowu polityka i tematy które generalnie zupełnie nie mają tu nic w tej kwestii do rzeczy.

Woda to jeden z elementów który był na długo przed nami - jest to potężny żywioł i należy mieć do tych spraw respekt o którym często jako ludzie zapominamy, co widać jak na obrazku. Oby dochodziło do tych tragedii jak najmniej.

essek

2021-07-20, 06:12
Pięknie: Pasożyt oskarża innego pasożyta o to, że jest gorszym pasożytem i nie pomaga. Kwintesencja polskości.

Aya

2021-07-20, 06:49
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Pora do psychiatry po diagnozę; nerwica już dawno poza kontrolą.

O, trzask dupy wielbiciela TVN? Tylko totalny zjeb myśli, że te k***y są lepsze od TVPiS - albo ci z syndromem bitej żony. Wyborca PO i wyborca PiS to jedna i ta sama kategoria półgłówka do utylizacji, z tą różnicą, że pierwsi są pazerni a drudzy po prostu lubią jak się ich pie**oli bez gumy i jeszcze narobi na twarz.