18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pan_Cernik

2021-07-20, 07:54
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Pora do psychiatry po diagnozę; nerwica już dawno poza kontrolą.




Już za późno. Chyba że tylko po to żeby ustalić czy nie stwarza zagrożenia dla otoczenia.

juderaus

2021-07-20, 08:00
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Pora do psychiatry po diagnozę; nerwica już dawno poza kontrolą.



A to do mnie czy o sobie mówisz? Ja jestem oazą spokoju. Ma ten sam wewnętrzny spokój jak Twój stary gdy Cię płodził czyli wtedy kiedy spuścił się na kapcia Kubota i z rozpędu kopnął stara w p*zdę.

Wiewór

2021-07-20, 08:55
Niemcy którzy brali imigrantów bez opamiętania poznali teraz definicje słowa pasożyt.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-07-20, 09:32
Obawiam się, że oni celowo tego motłochu opaloengo nie biorą do pomocy, bo zdają sobie sprawę, że oprócz poczynionych zniszczeń przez żywioł zostali by okradzeni z tego co im zostało.

tfujdiler

2021-07-20, 10:53
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Obawiam się, że oni celowo tego motłochu opaloengo nie biorą do pomocy, bo zdają sobie sprawę, że oprócz poczynionych zniszczeń przez żywioł zostali by okradzeni z tego co im zostało.



Zapomniałeś dodać że żywy inwentarz mógłby zostać zgwałcony


Justynka99

2021-07-20, 11:58
Tylko dlaczego mieliby pomagać? Sąsiadowi, który powie "dzień dobry" z uśmiechem, czasem poplotkuje przy płocie, czy od czasu do czasu poczęstuje jakimiś owocami z działki chętnie pomogę, jak go będzie zalewać. Jak sąsiad ma wieczny problem i nie mam z nim żadnego kontaktu, to będę mieć w dupie czy go zalewa, czy go okradają. A że czarnoskórzy raczej spotykają na każdym kroku rasistowskie k***y, to i wcale mnie nie dziwię, że do pomocy takiemu społeczeństwu się nie garną. Normalnych jest więcej, ale możesz minąć 100000 fajnych ludzi, a zapamiętasz głównie jedną szmatę, która Cię wk***i. W przypadku czarnoskórych taką szmatą będzie zapewne rasista.

ArkSa

2021-07-20, 12:50
Aya napisał/a:

O, trzask dupy wielbiciela TVN? Tylko totalny zjeb myśli, że te k***y są lepsze od TVPiS - albo ci z syndromem bitej żony. Wyborca PO i wyborca PiS to jedna i ta sama kategoria półgłówka do utylizacji, z tą różnicą, że pierwsi są pazerni a drudzy po prostu lubią jak się ich pie**oli bez gumy i jeszcze narobi na twarz.



Tylko totalny zjeb myśli, że TVN jest na równi z TVPis. Jak najbardziej rozumiem niechęć do TVn, bo dziennikarsko są na niskim poziomnie, ale porównywanie ich do tvp? Przecież tvp to dwa poziomy niżej, ata telewizja jest prawie na równi z koreańską. W pisiorskiej telewizji taki materiał do końca by nawet nie dotrwał. Zaraz problem w połączeniu czy coś(oczywiście chodzi o niewygodny temat). W tvn przynajmniej pozwolili jej dokończyć. I nie trzeba być wyborcą PO/PiS by to zauważyć.
Już nie wspominając, że jedna z tych telewizji jest państwowa więc powinna być jeszcze bardziej bezstronna.

Devonzo

2021-07-20, 13:45
Nie wyobrazacie sobie nawet jak Polacy sie zachowuja za granica. Typowy Niemiec mijajacy grupe Polakow ma taka mine :shock: :shock: ?!?!? Jestesmy znani z tak wyrachowanych przestepst jak: kradzieze rowerow, kradzieze sprzetow AGD z ogrodkow dzialkowych, kradzieze wodki z Kauflanda, wywalanie smieci gdzie popadnie... Przypomne tylko, ze Hitler doszedl do wladzy miedzy innymi dlatego, ze oferowal to co Niemiec lubi najbardziej: porzadek. Nie dziwie sie, ze nie pomagaja. Paradoksalnie typowy Polak w Niemczech to jak murzyn w Ameryce. :badyl:

wilkoala

2021-07-20, 14:05
Justynka99 napisał/a:

Tylko dlaczego mieliby pomagać? Sąsiadowi, który powie "dzień dobry" z uśmiechem, czasem poplotkuje przy płocie, czy od czasu do czasu poczęstuje jakimiś owocami z działki chętnie pomogę, jak go będzie zalewać. Jak sąsiad ma wieczny problem i nie mam z nim żadnego kontaktu, to będę mieć w dupie czy go zalewa, czy go okradają. A że czarnoskórzy raczej spotykają na każdym kroku rasistowskie k***y, to i wcale mnie nie dziwię, że do pomocy takiemu społeczeństwu się nie garną. Normalnych jest więcej, ale możesz minąć 100000 fajnych ludzi, a zapamiętasz głównie jedną szmatę, która Cię wk***i. W przypadku czarnoskórych taką szmatą będzie zapewne rasista.



Po pierwsze w czasie klęski, czy innych tragedii, to normalny człowiek pomaga sąsiadom niezależnie od tego czy w przeszłości obdarowywali go opadówkami papierówek z działki.
Po drugie to nie chcę ci dziewczyno ubliżać, ale weź ty się może jebnij w łeb, bo przez takie bzdurne wypowiedzi kobiety są stereotypowo postrzegane przez mężczyzn za głupsze i mniej inteligentne. Tracą przez to mądre kobiety.
W zasadzie jesteś na poziomie sebixa z kotwicą na koszulce, bo choć prawdopodobnie skończyłaś kilka klas więcej, to wierzysz że sk***ysyńskie(bo tak to trzeba nazwać) postępowanie imigrantów w rajchu jest spowodowane i usprawiedliwione rzekomym rasizmem niemiaszków.

m_ivan

2021-07-20, 14:58
WTF? Jacy sąsiedzi? W sensie że mieszkają obok, czy że są gdzieś tam w kraju? Ja ostatni się przewróciłem na ulicy, żaden Ukr mi nie pomógł, olaboga.

zbynekmaslanka

2021-07-20, 15:55
ArQsa napisał/a:

Tylko totalny zjeb myśli, że TVN jest na równi z TVPis. Jak najbardziej rozumiem niechęć do TVn, bo dziennikarsko są na niskim poziomnie, ale porównywanie ich do tvp? Przecież tvp to dwa poziomy niżej, ata telewizja jest prawie na równi z koreańską. W pisiorskiej telewizji taki materiał do końca by nawet nie dotrwał. Zaraz problem w połączeniu czy coś(oczywiście chodzi o niewygodny temat). W tvn przynajmniej pozwolili jej dokończyć. I nie trzeba być wyborcą PO/PiS by to zauważyć.
Już nie wspominając, że jedna z tych telewizji jest państwowa więc powinna być jeszcze bardziej bezstronna.



W TVN też by nie by ją nie "puscili" jakby powiedziała że chce mówić o uchodzcach ... normalny "błąd" ze strony dziennikarki że tego nie dopatrzyła. Moim zdaniem musi być opozycja i telewizja prorządowa bo będą przekręty i kradzierze. Jak się interesujecie trochję losem Państwa to znajdzcie sobie na Youtube "Marian Banaś ws finansów publicznych" (z 8 lipca) ukryto dug przy pomocy machinacji finansowych ... jest teraz naprawde coś koło 60-65% pkb. Oznacza to że przekroczono próg bezpieczeństwa i powinienzostał z automatu prawnie włączony "tryb naprawczy" (czytaj zaciskanie pasa). Oczywiście dług zwiększył się przez pandemie ale dokonano machlojek zeby ukryc to przed opinią publiczną. i dalej tłuc dop głów politykę dobrobytu.

ArQsa napisał/a:

Tylko totalny zjeb myśli, że TVN jest na równi z TVPis. Jak najbardziej rozumiem niechęć do TVn, bo dziennikarsko są na niskim poziomnie, ale porównywanie ich do tvp? Przecież tvp to dwa poziomy niżej, ata telewizja jest prawie na równi z koreańską. W pisiorskiej telewizji taki materiał do końca by nawet nie dotrwał. Zaraz problem w połączeniu czy coś(oczywiście chodzi o niewygodny temat). W tvn przynajmniej pozwolili jej dokończyć. I nie trzeba być wyborcą PO/PiS by to zauważyć.
Już nie wspominając, że jedna z tych telewizji jest państwowa więc powinna być jeszcze bardziej bezstronna.



JA tam wolę żeby TVP nie była bezstronna ale TVN atakowało rząd. Cos wtedy polacy bedą wiedzieć ... a nie że się dogadają pod stołem. Tutaj znajddzcie materiał
youtube "Marian Banaś ws finansów publicznych" (8 lipca) .. dług publiczny 60 - 65% pkb ... przekroczył próg krytyczny ... nic nei słychać bo ukryli dzieki machinacjkom finansowym

ee

Huherko

2021-07-20, 16:43
Devonzo napisał/a:

Nie wyobrazacie sobie nawet jak Polacy sie zachowuja za granica. Typowy Niemiec mijajacy grupe Polakow ma taka mine ?!?!? Jestesmy znani z tak wyrachowanych przestepst jak: kradzieze rowerow, kradzieze sprzetow AGD z ogrodkow dzialkowych, kradzieze wodki z Kauflanda, wywalanie smieci gdzie popadnie... Przypomne tylko, ze Hitler doszedl do wladzy miedzy innymi dlatego, ze oferowal to co Niemiec lubi najbardziej: porzadek. Nie dziwie sie, ze nie pomagaja. Paradoksalnie typowy Polak w Niemczech to jak murzyn w Ameryce.



To ja zapraszam jednak do odwiedzenia Niemiec i zobaczenie na własne oczy jak tu wygląda a nie rozpowszechnianie wieści zasłyszanych od szwagra, który usłyszał od kolegi z pracy itd ...

Prawie cały zeszły rok mieszkałem na Bawarii - piękna część Niemiec, mieszkańcy to głównie rodowici Niemcy (choć oni nie uważają się za Niemców a za Bawarczyków) oraz Polacy, Czesi, Słowacy ... czasem jakiś sezonowy Hungar się trafi. Bez Turasów i innych muslimów. Tereny zadbane, samochód można spokojnie na ulicy na noc zostawić otwarty. Polecam odwiedzić, jest co zwiedzać a widoki na lokalnych trasach latem są na prawdę piękne.

Obecnie rezyduję na zachodzie, w mieście gdzie 9 na 10 spotkanych na ulicy ludzi to ciapaty. Centrum miasta ładne, nawet jakby zadbane, ale poza ścisłym centrum jest masakra ... tam gdzie są turasy, tam jest brudno. Mieszkali u mnie w bloku kilka miesięcy jacyś robotnicy, to śmieci wywalali albo przed balkon, albo zostawiali gdzieś między drzwiami a śmietnikiem i lokalne zwierzęta się do nich dobierały. Ogólnie - tragedia! Samochód dla własnego spokoju zostawiam pod oknem.

PS Wódka z Kauflanda jest obrzydliwa ... nawet ta niby "Polska" ...

szeryfosw

2021-07-20, 21:27
Co ona pie**oli? Mieszkam w okolicy i policja nie wpuszcza nikogo na zalane tereny. Jacy uchodźcy? Nikt o nich nie pyta. Propaganda... To praca dla policji i straży pożarnej

rzepek1

2021-07-22, 19:39
Głupia p*zda redaktorka oniemiała, nie wiedziała nawet co powiedzieć.
Brawo, prawdę powinno się mówić w każdej durnej telewizji, nie tylko TVP, ale i TVN - niektórzy przynajmniej na wizji mówią, co myślą.

Lutek102

2021-08-20, 08:44
Nie oglądałem całego tego materiału i nie mam pojęcia ile całość trwała ale... Zwróciło moją uwagę w tym fragmencie to, że jak tylko Polka śmiała powiedzieć ,, nie poprawnego politycznie " to od razu Jej podziękowali za rozmowę... ;) Czy kogoś jeszcze uwagę to zwróciło ?