18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś z krajowego podwórka.

meriadoc • 2021-08-20, 13:44
Moje miasto takie piękne :ok:

Za źródłem:
Cytat:

W poniedziałek (16 sierpnia) rano przypadkowy świadek zawiadomił policję, że na tzw. górkach w Fordonie( dzielnica Bydgoszczy), tuż za ogrodzeniem szkoły Collegium Salesianum, niedaleko ulicy Lawinowej, leży martwy mężczyzna. Był cały zakrwawiony, miał podcięte gardło. W pobliskich krzakach policjanci znaleźli tzw. tulipana, czyli częściowo zbitą butelkę.
- Nie ma wątpliwości, że mężczyzna sam odebrał sobie życie - mówi Dariusz Bebyn, szef prokuratury Bydgoszcz-Północ, która badała okoliczności sprawy.
Według wstępnych ustaleń kryminalnych mężczyzna sam podciął sobie szyję i wykrwawił się na śmierć. Zwłoki znaleziono około godz. 9.


żródło: https://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/7,48722,27464392,znamy-kulisy-poniedzialkowego-dramatu-w-fordonie.html#s=BoxLoByLink:undefined







Na dostępnym zdjęciu nie widać nic konkretnego więc według mnie to nie hard.

Może to ten grasujący po Polsce seryjny samobójca ? :wisielec:

silwerbalk

2021-08-20, 14:47
k***a jakoś nie kupuje tego Samobója tulipanem ... Wiecie kieł trzeba tak ciągnąć takim tulipanem po gardle typ po pierwszym ma dość a ten wygląda jakby jeszcze ciągną od ucha do ucha ... :roll:

squach

2021-08-20, 14:48
Podciął sobie gardło i zdołał wyrzucić w "pobliskie krzaki" tulipana. :D Welcome to PRL MO. Banda oferm, która śledztwa prowadzi sprawy jak w przypadku Olewnika... Chociaż za MO (moja ostatnia przygoda) gość który wymusił mi pierwszeństwo i przez niego rozwaliłem samochód nie przyjął mandatu, dostałby pałą przez łeb.

Zbysław

2021-08-20, 15:10
Ta policja to jest jakieś nieporozumienie

TytanowyRosomak

2021-08-20, 15:45
silwerbalk napisał/a:

k***a jakoś nie kupuje tego Samobója tulipanem ... Wiecie kieł trzeba tak ciągnąć takim tulipanem po gardle typ po pierwszym ma dość a ten wygląda jakby jeszcze ciągną od ucha do ucha ...



Wystarczy że wbił go sobie w tętnice.

Siarek94

2021-08-20, 15:52
To są zdjęcia z dwóch różnych spraw. To ostatnie było jakiś czas temu tutaj

dżonyłojlker

2021-08-20, 16:49
Siarek94 napisał/a:

To są zdjęcia z dwóch różnych spraw. To ostatnie było jakiś czas temu tutaj



Nie popie**oliło ci się coś?

Yena

2021-08-20, 17:01
silwerbalk napisał/a:

k***a jakoś nie kupuje tego Samobója tulipanem ... Wiecie kieł trzeba tak ciągnąć takim tulipanem po gardle typ po pierwszym ma dość a ten wygląda jakby jeszcze ciągną od ucha do ucha ...



Jak był napruty to i odwagę miał i znieczulenie. Ciachnął w końcu tętnicę i osiągnął cel. Z resztą widać że miał bardzo masywny krwotok.

sajet

2021-08-20, 17:05
Nie ważne co myślę o pie**olnięciu wszystkiego i poddaniu się jak c**a, ale gość miał jaja, żeby odwalić coś takiego.

Wiewór

2021-08-20, 17:38
Sam sobie poderżnął gardło tulipanem. Bardzo ciekawe. Czego to nasza policja nie wymyśli żeby jak najmniej robić

hiqq

2021-08-20, 19:30
Podziwiam gościa za samozaparcie. . . .