18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś słyszałem

Pantilion • 2018-11-07, 17:42
j***ny sadysta :amused:


TB303

2018-11-07, 17:51

Zabijanie ludzi jest ok, ale zwierzątek? No jak tak można! :amused:

nwonigers

2018-11-07, 17:55
huehue zabijanie dla zabawy czegokolwiek jest niewybaczalne.

URAGE

2018-11-07, 18:00
Ale ch*j komu ten bober zawinił? Jak chce postrzelać to niech nak***ia chociaż do ciapaków.

Konczerito

2018-11-07, 18:16
@urage bober? widziałeś kiedykolwiek szkody wyrządzone przez bobry za które płaci oczywiście państwo? to jak szarańcza tylko ciężej to plugastwo wybić. Ale miastowy zawsze powie, szkoda zwierzątka , niech sobie żyje... ch*ja prawda!

saves

2018-11-07, 18:21
To chyba piesek preriowy. W czasach dzikiego zachodu, były znienawidzone. W wykopanych przez nie norach konie nogi łamały.

Presty

2018-11-07, 18:38
"te niepozorne gryzonie, były niemiłosiernie tępione, z uwagi na na bardzo poważne szkody, jakie gatunek ten czyni na polach uprawnych. Pieski preriowe żywią się głównie pędami roślin, co biorąc pod uwagę liczebność ich kolonii (często ponad milion osobników), może skutkować powodowaniem strat na niebagatelną skalę. Nic więc dziwnego, że dziś, kolonie nieświszczuków możemy spotkać nawet w miastach lub na niezagospodarowanych terenach podmiejskich."

https://www.dobreradybabuni.pl/piesek-preriowy-cynomys/

Cz...........as

2018-11-07, 21:41
Pantilion napisał/a:

j***ny sadysta :amused:



Dlaczego sadysta? Przecież nie odstrzelił mu nogi czy coś w tym stylu. Zwierzak nawet nie zdążył poczuć, po prostu go odłączyło. Sadyści to nasze wąsate Janusze co walą jak popadnie w dziki czy sarninę a potem nawet nie szukają postrzałka jak nie padnie na miejscu.

koło_zamachowe

2018-11-08, 10:31
Hahaha piękne widowisko dla moich oczu!

szpidi

2018-11-08, 11:05
można prosić o film w zwolnionym tempie ? z góry dziękuję :)

woytasw

2018-11-08, 12:17
Proponuję bombę atomową - zginie od razu cała milionowa kolonia.

solltys

2018-11-08, 15:24
@Konczerito Z jednej strony masz rację ale patrząc na to z drugiej, bardziej obiektywnej a mniej subiektywnej to człowiek zaczął lepić swoje gówianki i tym samym niszczyć środowisko naturalne a takie zwierzęta po prostu nie potrafią się w tym odnaleźć i za to ludzie je zabijają. Nie, nie jestem obrońcą zwierząt a jedynie uważam że człowiek jest największym syfem tej pięknej planety a za razem starszym egoistom i w sumie to nie będę płakał wiedząc że właśnie została odpalona atomówka która rozk***i to wszystko w p*zdu. :amused:

TB303

2018-11-08, 15:26
solltys napisał/a:

Nie, nie jestem obrońcą zwierząt a jedynie uważam że człowiek jest największym syfem tej pięknej planety a za razem starszym egoistom i w sumie to nie będę płakał wiedząc że właśnie została odpalona atomówka która rozk***i to wszystko w p*zdu.


Wiesz, zawsze możesz się zaj***ć, skoro tak Cię to boli. Nikt raczej nie zapłacze.