18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

norek88

2017-03-30, 22:56
zauważyliście że nie piszczy jak baba ?

TrisK

2017-03-30, 23:23
On jest w szoku. To widać. Zatkało kolesia...

Piterek13

2017-03-31, 00:32
A teraz popatrzcie na zachowanie Suareza i Neymara po "dotknięciu" :D :D :D

lewoskrzydlowy

2017-03-31, 00:47
Nie zasnę spokojnie dopóki w piłce nożnej p*zdy nie będą wyrzucane z boiska za symulowanie. Zero szacunku.

A Irlandczyk twardy jak sk***ysyn. Pewnie to szok, ale wydaje mi się, że z miejsca bym się obsrał z bólu.

waloos

2017-03-31, 01:14
nieubezpieczony napisał/a:

Był kiedyś projekt, sprawca ciężkiej kontuzji pauzuje tyle ile trwa rehabilitacja kontuzjowanego. Gdyby kilku idiotów pokroju tego podpalanego musiało się rozstać z piłką na kilka miesięcy, podobne bezmyślne ataki byłyby rzadkością.



Ten projekt jest o kant tyłka rozbić. Co w momencie w którym faul jest normalny, np mocna walka bark w bark, ale zawodnik nieszczęśliwie upada i łamie rękę?

Albo kiedy faul jest kurewski a zawodnikowi nic się nie dzieje?

Od tego jest komisja dyscyplinarna żeby takie sprawy rozstrzygać indywidualnie, a nie zgodnie z jakimś taryfikatorem, bo nie da się tego tak łatwo opisać. System jest dobry, tylko kary czasem surowsze powinny być.

PixLord

2017-03-31, 01:39
marjo5 napisał/a:

ja nie wiem z czego Ci piłkarze mają te piszczele, że się tak łamią jak zapałki ??


Z perspektyw zostania mężczyzną.

InnyName

2017-03-31, 08:23
Jak poznać prawdziwą kontuzję, nic mu nie jest to płacze w murawę, a ten ma nogę połamaną, siedzi i się za nią trzyma, nie ma jeszcze płaczu i krzyku ...

BigCohones

2017-03-31, 13:21
bo jest szok i taka dawka adrenaliny że jeszcze nie dotarło do mózgu jak bardzo jest przej***ne.

yebaniec

2017-03-31, 19:41
Jak bardzo jest przej***ne dowiadujesz się w polsce przy pierwszej wypłacie w życiu