18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Coś pięknego...

WujekZpiwnicy • 2021-07-11, 23:50
Nasza młodzież dumą narodu (na szczęście nie naszego)


ADIaifam

2021-07-12, 18:08
Zenonn napisał/a:

Tu nie ma się z czego śmiać. Jeszcze jak ukry nie były tak popularne w PL, to kolega miał kilku na zakładzie. Jeden potrafił przez całą halę wracac z mopem do wiaderka, które stało na drugim końcu, a inny jak dostał mieszadło założone na wiertarkę, to memłał ta wiertarka w wiadrze bez jej włączenia. Także różny jest poziom rozwoju pracowników.
A na marginesie, mysliscie, że te wszystkie dzieciaki, dla których największym idolem jest jakaś Ekipa, to umieją więcej niż ten z filmu ?
Przecież kazdy z nich będzie influencerem i nic nie musi umieć robić, oprócz zdjęć i życia na pokaz. Tak im się przynajmniej wydaje.



Co prawda to prawda zjebów umysłowych co nie miara

ququa

2021-07-12, 19:23
Pan_Cernik napisał/a:

Dobre porównanie.

.
Zauważ że on nie jest w stanie przewidzieć tego, w którą stronę pojedzie paleciak jak skręci kołami. I to kilka razy z rzędu. To samo jakbyś dał komuś dał rower i by się pogubił z jego wprowadzeniem tyłem. Tu nie mówimy już o doświadczeniu, tylko o inteligencji.





opisałeś 90 % kobiet za kółkiem podczas parkowania:)


Wg mnie chłopak jest niepełnosprawny intelektualnie, i jakas sytuacja życiowa zmusiła go to pracy której nigdy nie wykonywał (o ile wogóle kiedykolwiek pracował patrzac na posture), a ruski/ukty, jesli dobrze słysze, mają ubaw, pastwiac sie nad nim







Koper87

2021-07-12, 19:53
ło święta Petronelo a co tu się odj***ło? :mrgreen:

Maras0803

2021-07-12, 20:35
Przecież to się k***a nawet na karmę dla zwierząt nie nadaje.

Justynka99

2021-07-13, 01:21
Zenonn napisał/a:

Tu nie ma się z czego śmiać. Jeszcze jak ukry nie były tak popularne w PL, to kolega miał kilku na zakładzie. Jeden potrafił przez całą halę wracac z mopem do wiaderka, które stało na drugim końcu, a inny jak dostał mieszadło założone na wiertarkę, to memłał ta wiertarka w wiadrze bez jej włączenia. Także różny jest poziom rozwoju pracowników.
A na marginesie, mysliscie, że te wszystkie dzieciaki, dla których największym idolem jest jakaś Ekipa, to umieją więcej niż ten z filmu ?
Przecież kazdy z nich będzie influencerem i nic nie musi umieć robić, oprócz zdjęć i życia na pokaz. Tak im się przynajmniej wydaje.



Prawda jest taka, że kto się w życiu czegoś wartościowego nauczył, ten nigdy takich urządzeń obsługiwać nie będzie. A kto się nie uczył to będzie się miał za alfę i omegę i wyśmiewał kogoś, kto takim pojazdem steruje pierwszy raz, bo dzięki temu może się raz na długi czas poczuć lepszy od kogokolwiek.

Artixxxx

2021-07-13, 15:55
Zasysacz napisał/a:

Jak nie fejk to JA PIER DO LE k***a jego/jej (ciezko określić
Kolejne nieszczęście tej osoby...) szczęście ze oddychanie jest po za świadomością...



tak nie do konca z tym oddychaniem jak ktoś jest tępy i bedzie nad tym myslał to może odpłynąć

yoyobart

2021-07-13, 20:31
ten film jest tak samo prawdziwy, jak moje majtki są czyste

Wiewór

2021-07-14, 10:01
Zenonn napisał/a:

Tu nie ma się z czego śmiać. Jeszcze jak ukry nie były tak popularne w PL, to kolega miał kilku na zakładzie. Jeden potrafił przez całą halę wracac z mopem do wiaderka, które stało na drugim końcu, a inny jak dostał mieszadło założone na wiertarkę, to memłał ta wiertarka w wiadrze bez jej włączenia. Także różny jest poziom rozwoju pracowników.
A na marginesie, mysliscie, że te wszystkie dzieciaki, dla których największym idolem jest jakaś Ekipa, to umieją więcej niż ten z filmu ?
Przecież kazdy z nich będzie influencerem i nic nie musi umieć robić, oprócz zdjęć i życia na pokaz. Tak im się przynajmniej wydaje.



Polacy za komuny jak jechali do USA zrywać azbest dla Trumpa za dolara za godzinę których i tak im nie zaplacil to wpie**alali psia karmę bo się cieszyli że tanie mięsko.
Jak zaczął się bum na UK i polactwo pojechało tam polerować kible to przywozili do Polski na tony papierowe buty do trumny bo myśleli że zwietrzyli okazję i oszukali system kupując w ch*j tanie buty.

Tak ci chciałem zepsuc humor nacjocioto jak ci się wydaje że jesteś jakiś specjalny.

JasiekSadisti

2021-07-21, 11:29
Robi ze mną taki. Nie dość że tępy i słaby to śmierdzi od niego nawet w poniedziałek o 5 50 przed robotą. A j***ny taki słaby ze 10 kg to mu ręce łamie. 3 miesiące do końca pierwszej umowy przerobi i dowidzenia bo się nawet do zamiatania nie nadaje. pie**olony śmierdziel.