18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś Pan taki nachalny !

qq...........wa • 2013-10-10, 15:18

Coś pięknego :mrgreen:

Pierwszy temat, tak tak wiem , murzyński h*j mi w dupę 8-)

Dranzes

2013-10-10, 16:34
hardstajleczek napisał/a:

Nie bronie romów ale Ja powiem tak, ta stara cyganka kulturalnie sie zachowywała i ten buc powinien odbić, to widac ze jest spokojna jak na romke, wiadomo ze psi ch*j w morde tej drugiej co sie doj***ła, ale mimo wszystko ten koleś bardziej pokazał sie z frajerskiej strony. PS: 1:53 <3


twoja rodzina, że tak bronisz?

TRQPL

2013-10-10, 16:34
Dymekx napisał/a:

Z całą nienawiścią do brudasów cyganów, romów i im podobnym bardziej mnie wk***ił kolega, który to nagrywa. Baba wróżyła jakiejś naiwnej babce a ci zaczęli ją napastować jakimiś debilnymi tekstami, koleś został zaatakowany ale pomija się fakt, że prowokował. Na koniec jebną cygance po oczach gazem, jako policjant z czystym sumieniem aresztował bym kamerzystę.

@LordMrok bo k***a ten kamerzysta zaczął, myślisz dla czego cyganeria ma taką opinię? bo cygani? nie, bo k***a zachowują się jak bydło i patrz ten kamerzysta zachował się jak wsiur. I przypadkiem mnie lewusem nie nazwij bo jestem prawicowcem, młody dresiu.

Bzdura nie ma żadnych podstaw, prowokowanie nie jest karalne. Gwałty też tak usprawiedliwiasz. To że się kobita ubrała jak k***a to jej wina? A jak pedofil zgwałci dziecko to tez wina dziecka? Bo miłości szukało i lubi słodycze . Przemyśl swoje stanowisko w tej sprawie. tusk z rostowskim codziennie mnie prowokują do niecnych czynów

Nihilista

2013-10-10, 16:37
TRQPL napisał/a:

dlaczego ???


Naprawdę nie wiesz czemu ruda razi głupotą i frajerstwem? Bo dopuściła brudasa bliżej niż na dwa metry, ryzykując błyskawiczne rozstanie z wartościowymi przedmiotami. Na takich właśnie "rażących" jak Wy te brudasy się bogacą. Jak myślisz, skąd mają na pieska z fajną smyczką?

SuchySzczepan

2013-10-10, 16:38
k***a, na początku myślałem że ta co dostała gazem to jakieś spedalone wyrośnięte cyganiątko płci "męskiej". :D

solight

2013-10-10, 16:38
Nie wiem o jakie prawo temu debilowi nagrywajacemu chodzilo ale nie mial zadnego prawa do publikacji wizerunku tej osoby.

Cytat:

art. 81 ust. 2.
Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku:
pkt. 1
osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych, zawodowych,

pkt. 2
osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza.



Jasno wiec widac ze w swietle prawa nagrywajacy jest zwyklym debilem i intelektualna stulejka. Ja sam gowno wiem o prawie ale przynajmniej nie pie**ole jak bym byl po X latach studiow prawniczych plus xx latach praktyki. Koles co najwyzej byl na 1 semestrze prawa lub administracji i na tym zakonczyl swoje edukacje a teraz pie**oli niestworzone rzeczy, lamie prawo i prowokuje.

Ruli

2013-10-10, 16:42
@up przecież cyganka pełni funkcje publiczną, masz tam napisane w pkt.1 w szczególności zawodowej a jak widzisz była w pracy jako wróżbitka za która pobierała opłaty więc po ch*j spinasz dupę kretynie ?

cynku

2013-10-10, 16:43
up

to sie odnosi do ludzi.

Ruli

2013-10-10, 16:46
przepraszam, mój błąd :D

Animaru

2013-10-10, 16:49
Moment z gazem-aż mnie zatrzęsło od środka z radochy :-D

canabisss

2013-10-10, 16:51
bardzo ladnie kolega potraktowal to talatajstwo:)

korinogaro

2013-10-10, 16:52
@up, NAGRYWAĆ możesz kogo chcesz, wskazane ograniczenia dotyczą jedynie sytuacji w których możesz nagranie UPUBLICZNIAĆ.

Poza tym był nachalny, ale pewnie uratował tępą rudą dzidę przed wróżbą co to trzeba 100pln i pierścionek dać. A potem magiczne słowa wypowiedzieć i cyganka pojawi się i przyniesie szczęście. Przecież na sadolu był o tym niedawno temat.

OBEL912

2013-10-10, 16:52
Ale ten typ co nagrywał jest kretynem -_- idiotą, pacanem tępym. Podejde Ci pod ryj i zaczne Cie nagrywać ciekawe czy sie wk***isz ! byś się unosił bardziej od tych kobiet a ja w dodatku zamiast gazem bym Ci najchętniej z kija w ryj przypie**olił nie trawie takiego cwe*ostwa, niech se robią co chcą ch*j Ci do tego. kretynie

jasnygwint

2013-10-10, 16:53
mare30ks napisał/a:

piekna akcja z gazem:)



jpd... gazem ??
młotka nie miałeś przy sobie ?
X