18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś odpadło temu tiru

mmaakkuu • 2016-09-06, 22:36
Dzisiaj na drodze przydarzyła mi się taka oto sytuacja, było blisko. Gacie w lekkim kolorze brązu wsadziłem do pralki :) Z pozdrowieniami dla Was sadole!





Materiał własny.

KuKuKa

2016-09-07, 16:02
Cytat:

Tak k***a, to karton tak iskrzy, brawo.



Jakbyś skończył gimnazjum to byś wiedział co to ironia :amused:

Nazgrel

2016-09-07, 16:48
Ty ewidentnie nie wiesz co to ironia, a już na pewno nie umiesz jej poprawnie użyć.

ProVVe

2016-09-07, 17:49
Znam ten stan :-D mi sie przydarzyło coś podobnego, a mianowicie koles od chłodni nie zamknął drzwi. Kiedy jechałem sobie po drodzę bez mozliwości ucieczki drzwi od chłodni "wyleciały" na mój pas... Oczy jak pięciozłotówki, hamulec i czekałem... Jak wyprostował furę drzwi się odbiły i tym samym zamknęły kilka metrów prze moim pojazdem. Oczywiście on jechał dalej i nie zdawał sobie sprawy. Zawróciłem i ścigałem, żeby kogoś nie zabił i ostatecznie szczęści, że mic nie jechało bo kilka zakrętów zdążył zroobić. Ale co człowiek k***ą pod nosem poświęcił sytuację w której się znalazł to jego :-D

Kluseczek

2016-09-08, 09:38
widać maku też lubisz sadola jak te kanapki w tylnej ławce kiedyś :D

RadzioC

2016-09-10, 21:45
waloos napisał/a:

@RadzioC każdy normalnie myślący człowiek przestraszy się takiej sytuacji. Abstrah*jąc od możliwego zniszczenia samochodu, na który trzeba było ciężko zapracować, to wystarczy że taka lina zabezpieczająca czy inny pręt podskoczyłby na nierówności, wpadł do środka i autora tematu oglądalibyśmy na hardzie.

Póki masz 13 lat działasz na trybie terminatora. Nie istnieje dla Ciebie coś takiego jak możliwość śmierci. Większości ludzi to przechodzi z wiekiem. Tych, którym nie przechodzi widujemy na hardzie po wypadkach motocyklowych, skokach z 30 metrowego klifu czy topiących się we własnych rzygach po spożyciu dopalaczy.

wszystko sie zgadza masz w sruprocentach racje. Rozumiem pierd albo rzyg strach jest tylko odruchem ale sie osrac? :D