18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

coś o pejsatych

arbuzzo • 2013-06-21, 17:16
wpadają niemcy do żydowskiej chaty a tam 3 osobowa rodzina, matka ojciec i syn, niemcy przeszukali chate znaleźli złoty medalion i mówią do małego żydka że zabierają 2 osoby/ przedmioty i mały icek musi zdecydować kogo ocalić, złoty medalion, matkę czy ojca, rodzice przestraszeni bo wiedzą czy że w icku płynie ta sama żydowska krew więc zaczynają się bać o swoje życie, są pewni że icek każe ocalić medalion jednak mały żydek po długiej chwili zastanowienia powiedział żeby niemcy zabrali ojca i medalion. Niemcy aresztowali ojca, zabrali medalion i poszli, a ocalali żydzi rozpoczynają rozmowe:

- dziękuję ci synku że ocaliłeś mi życie rozumiem czemu tyle czasu się zastanawiałeś czy ocalić mnie czy ojca, to pewnie była bardzo trudna decyzja

- matka ja w pamięci liczyłem ile ważą twoje złote zęby i masz szczęście że medalion okazał się lżejszy

muka

2013-06-23, 21:59
jakoś tak nieswojo się czuję czytając taki kawał akurat w "dzień ojca"

303

2013-06-23, 22:03
UP
prędzej absurdy dnia codziennego

deritv

2013-06-23, 22:06
Przecinek to nie jest k***a kropka.

rusofil

2013-06-23, 22:11
Tego się czytać nie da.

Szalej

2013-06-23, 22:45
oni to j***ne k***y sa

SZ

2013-06-23, 22:50
..ale z matką musi sie nimi dzielić..

svskoszalin

2013-06-23, 23:06
po ostatniej jeździe z "ciapatymi" kawał o żydach to zaskoczenie :D

Iperyt669

2013-06-23, 23:29
To jest właśnie niemiecki problem.

auliszek

2013-06-24, 01:45
pie**olisz, przecież Europa twierdzi, że niemcy bronili żydków przed złymi Polakami. Jestem przekonany, że ma rację, przecież to Europa.

BrunoL

2013-06-25, 01:03
wpadają niemcy do żydowskiej chaty a tam 3 osobowa rodzina, matka ojciec i syn, niemcy przeszukali chate znaleźli złoty medalion i mówią do małego żydka że zabierają 2 osoby/ przedmioty i mały icek musi zdecydować kogo ocalić, złoty medalion, matkę czy ojca, rodzice przestraszeni bo wiedzą czy że w icku płynie ta sama żydowska krew więc zaczynają się bać o swoje życie, są pewni że icek każe ocalić medalion jednak mały żydek po długiej chwili zastanowienia powiedział żeby niemcy zabrali ojca i medalion. Niemcy aresztowali ojca, zabrali medalion i poszli, a ocalali żydzi rozpoczynają rozmowe:

- dziękuję ci synku że ocaliłeś mi życie rozumiem czemu tyle czasu się zastanawiałeś czy ocalić mnie czy ojca, to pewnie była bardzo trudna decyzja

- matka ja w pamięci przeliczyłem ile na dupie zarobisz