18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś nie leci z tego banana

BulaKG • 2017-05-12, 12:26


Nowa odmiana banana - banan pitny

TB303

2017-05-12, 12:34
Ty k***a debilu! Woń z ta patolą pie**oloną, bo to nie jest strona dla gimbusów i wykolejeńców umysłowych!

BulaKG

2017-05-12, 12:50
TB303 napisał/a:

Ty k***a debilu! Woń z ta patolą pie**oloną, bo to nie jest strona dla gimbusów i wykolejeńców umysłowych!



Ok dobra, zapomniałem co tutaj robi furorę. Następnym razem wrzucę jakąs starą rure która pokazuje w pracy pół suta żebyś mogł sie przy tym spuścić

TB303

2017-05-12, 13:09
Cytat:

Następnym razem wrzucę jakąs starą rure która pokazuje w pracy pół suta żebyś mogł sie przy tym spuścić


Sto razy lepsze to, niż jacyś podludzie, którym zachwyca się plebs... plebsie.

~Velture

2017-05-12, 13:13
Chciałbym móc powiedzieć, że nigdy nie pojmę fenomenu promowania zjebów i patusów ale jak widzę program telewizyjny i znakomite produkcje typu trudne sprawy, rolnik szuka żony, chłopaki do wzięcia i pierdyliard innych tym podobnych gówien to jednak człowiek dochodzi powoli do wniosku, że dla pieniędzy można nagrać każde gówno bo debile się znajdą którzy będą to oglądać...

SHEEPEK

2017-05-12, 13:57
Velture napisał/a:

Chciałbym móc powiedzieć, że nigdy nie pojmę fenomenu promowania zjebów i patusów ale jak widzę program telewizyjny i znakomite produkcje typu trudne sprawy, rolnik szuka żony, chłopaki do wzięcia i pierdyliard innych tym podobnych gówien to jednak człowiek dochodzi powoli do wniosku, że dla pieniędzy można nagrać każde gówno bo debile się znajdą którzy będą to oglądać...




Zgaszam się.
Ale co do Chłopaków do wzięcia to piękna klasyczna Polska produkcja. Oglądałem z zaciekawieniem jak National Geographic.

A fenomen Magicala i całego Rafapatusa to :samoboj:

Sejons

2017-05-12, 15:04
Ej od razu po imieniu wyzywać! Dajcie spokój!

Loaloa

2017-05-12, 16:18
Jaki kraj, tacy celebryci, jaki narodek, taka jego rozrywka.

TB303

2017-05-12, 16:26
Loaloa napisał/a:

Jaki kraj, tacy celebryci, jaki narodek, taka jego rozrywka.


Nie udawaj, że ci się nie podoba. Przecież ta patola to odpowiedni poziom, dla kogoś z taką "inteligencją" jak twoja.

TB303

2017-05-12, 16:35
CJMac napisał/a:




Odzywa się ten co litr alko za wirtualne piwa wypił


Nigdy takiego czegoś nie zrobiłem :samoboj:

robert357

2017-05-12, 16:43
Velture napisał/a:

Chciałbym móc powiedzieć, że nigdy nie pojmę fenomenu promowania zjebów i patusów ale jak widzę program telewizyjny i znakomite produkcje typu trudne sprawy, rolnik szuka żony, chłopaki do wzięcia i pierdyliard innych tym podobnych gówien to jednak człowiek dochodzi powoli do wniosku, że dla pieniędzy można nagrać każde gówno bo debile się znajdą którzy będą to oglądać...



Wymieniłeś te najmniej patologiczne. To są po prostu zrobione pod praktyki dla przyszłych gwiazd :amused:

Warsaw Shore - to jest kwintesencja gówna.

KociBolec

2017-05-12, 16:44
Ludzie mówią że patola a tak naprawdę typ ogarnął że niby patola się sprzedaję i trzepie na tym hajs na yt. Szkoda mi tylko ludzi co biorą to na poważnie, i ciekawi mnie jak długo to pociągnie. Osobiście nie oglądam ale szanuje każdy pomysł na zarabianie hajsu.

FralTral

2017-05-12, 18:11
Post do usunięcia.