18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Coś jak uspokajanie

~Sunday • 2019-07-17, 11:40
Tylko że na odwrót :amused:

Sutowendlin

2019-07-17, 21:16
saikomiki napisał/a:

Piękne zobrazowanie faktu dlaczego niektóre dzieci płaczą gdy się uderzą, a niektóre nie.
Ten gówniak raczej za mały by świadomie kombinować. Wynika z tego, że zależy to tylko od tego, co wmówią im rodzice - czyli jak na dzieci wpływa nadopiekuńczość.



A właśnie, że ch*ja prawda. Widać, że stuleja jeszcze jesteś. Jest to syndrom pożałowania. Dziecko nie kojarzy pukania z własną krzywdą tylko z krzywdą ogólnie i kiedy dorosły zaczyna żałować tak dziecko uznaje, że coś złego się stało i robi to na swój sposób czyli płaczem. Odwrotnie do sytuacji, jeżeli dziecko faktycznie się uderzy a my jako rodzic nie zareagujemy tylko przejdziemy do porządku dziennego lub odwrócimy jego uwagę to nie zapłacze. Taki maidfuk.

ksirion

2019-07-17, 21:45
Aż sprawdziłem, czy to jest na pewno sadistic, pozdro dla "sadoli".

~Velture

2019-07-18, 11:09
Sutowendlin napisał/a:

Taki maidfuk.



Dobre to jest! :ok:


DanJ93

2019-07-18, 17:13
saikomiki napisał/a:

Piękne zobrazowanie faktu dlaczego niektóre dzieci płaczą gdy się uderzą, a niektóre nie.
Ten gówniak raczej za mały by świadomie kombinować. Wynika z tego, że zależy to tylko od tego, co wmówią im rodzice - czyli jak na dzieci wpływa nadopiekuńczość.


Dlatego moje dziecko jak się uderzy, to udaję, że nawet tego nie widziałem i zajmuję go czymś innym - np. zabawką i nawet nie wie, że się uderzył - więc nie płacze.
Zaś jak jest z matką lub babcią i się choć lekko uderzy, to zaraz jest brany na ręce, głaskany i słucha tego pierdzielenia "już dobrze, już nie boli" - co skutkuje tym, że za każdym razem w takiej sytuacji płacze

burnpiro

2019-07-18, 21:27
Tutaj brakuje tylko filmu gdzie faktyczne dziecko wali głową w ścianę, otrzepuje się i idzie dalej.

Dawidek44

2019-07-21, 00:40
dlatego moja córka (4 lata) jak walnie sie to nie zwracamy uwagi jak gdyby nic i ie płacze praktycznie wgl ( no chyba że fest sie jebie to wtedy juz nie działa) :D

raos731

2021-06-07, 18:14
nowynick napisał/a:

dobry specjalista będzie dziecku potrzebny w przyszłości żeby nie czuł podświadomie bólu jak ktoś zapuka...



Nie zesraj się, wieczny lament, że coś się stanie. Najlepiej chuchać i dmuchać całe życie