18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś dla miłośników kotów

Ali_G • 2017-04-06, 17:15
:lol:

Poprawne traktowanie pchlarzy.

pevuman

2017-04-07, 01:41
Ptoon napisał/a:

Potem ten obszczany kot wskoczy na stół na którym robisz jedzenie, będzie siedział na kanapie i rozwali się na twojej pościeli. Sam nie przepadam za kotami, ale brudzenie swojego i tak już brudnego kota to debilizm. Poza tym jak będzie zestresowany przez gnojka, który mu dokucza to będzie jeszcze bardziej brudził, ganiał, drapał i dewastował.


Skąd wiesz czyj to kot ? a nie twój.

skrang

2017-04-07, 09:43
niedojeb taki filmik nagrał, a podludzie pie**olą głupoty na zwierzęta. nie lubisz? to nie trzymaj w chałupie malkontencie j***ny :D nie podobają ci się kotył a ''dobry kot to martwy kot''? nie lubisz psów i wyj***lbys je w kosmos, bo trawniki zasrane? do sąsiada sie przyjeb, a nie do psa. przecież takie zwierze jest wbrew pozorom nie tak dużo mądrzejsze od cygana i nie wie, że sra na dobro wspólne, jakim jest zielona trawka w parku... jak usuwalbys cos lub kogos z przestrzeni publicznej tylko dlatego, ze nie tolerujesz tego w swoim srodowisku domowym to moze jedź kmiocie na Alaskę, tam bedziesz mial spokoj. skorzystaja na tym obydwie strony, i my i wy.
PS: powyzsze nei tyczy sie cyganów i ciapaków
PS2: kot zawsze bedzie czystszy od np. psa czy innych futerkowych zwierząt hodowanych przez człowieka ;)

RedIsGood

2017-04-07, 12:43
mar077 napisał/a:

Koty to szkodniki. Dobry kot to martwy kot.



Zajeb wszystkie koty, które w twoim mniemaniu są szkodnikami. Powodzenia ze szczurami i myszami błyskotko ;)

elfis

2017-04-07, 18:56
SamSobieBogiem napisał/a:

@up ale pan pie**olisz. Miałem jedno i drugie naraz...Kota ni ch*ja nie rozumiałem, jej tez nie wiec się rozstalismy, a chwilę potem wyhaczyłem sobie lepszą laskę :D



po słowach, które napisałeś już widzę że nie do Ciebie adresowany jest mój post, bo ja piszę o kobietach a nie laskach,

a koty naprawdę mają charakter- uczą, zniewalają, obrażają się, drapią, są wymagające uwagi, miłe, ciepłe, wredne, z dystansem, przymilające się, kudłate pieszczochy, pamiętliwe, delikatne, kochające itd.
NIE DA SIĘ ICH NIE UWIELBIAĆ


sorry to sadol i chyba po paru piwkach mi odwala, więc
j***ć psy, koty i k***y antypolskie

abadon

2017-04-09, 19:22
Pewnie w młodości robili mu złoty deszcz i teraz odreagowuje.

Raiden86

2021-09-25, 01:14
Koty to brudasy i śmierdziele więc czy ten kot będzie ojszczany czy kupą wysmarowany to jemu wszystko jedno. Brawa dla autora i czekam na film jak dwójkę robi na tego palanta