18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Coś chyba w tym jest

darex99 • 2017-09-24, 21:30
Ponoć za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta u jego boku, a jak to jest w praktyce?:

"Za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta, która potrafiła zamknąć mordę, aby ten mógł się skupić na tym co robi" 8-)

Gizmolka

2017-09-24, 21:45
Nikt Wam samcom nie nakazuje otaczać się kobietami. Zawsze możecie sobie zapinać w dupę kolegę, albo jakąś owcę, czy kozę.

Jajcarz

2017-09-24, 21:49
Gizmolka napisał/a:

Nikt Wam samcom nie nakazuje otaczać się kobietami. Zawsze możecie sobie zapinać w dupę kolegę, albo jakąś owcę, czy kozę.


Cieszę się, że znasz swoje miejsce i ograniczasz rolę kobiety tylko do stosunku płciowego.

darex99

2017-09-24, 21:50
Gizmolka napisał/a:

Nikt Wam samcom nie nakazuje otaczać się kobietami. Zawsze możecie sobie zapinać w dupę kolegę, albo jakąś owcę, czy kozę.



Witamy na pokładzie przykładową feministkę. Zapinać można kobietę, ale nie popie**oloną, normalną, obecnie takich teraz coraz mniej, a Twoja reakcja na mój żart wskazuje, że odpie**alasz i pewnie tłumaczysz to hormonami etc...i są jeszcze normalne kobiety na szczęście, ale Ty z takimi pewnie nie masz wiele wspólnego

MowilaZeMa18xxx

2017-09-24, 22:14
Gimzolka wiesz jaka jet kobieta po seksie ?

niepotrzebna :0

Gizmolka

2017-09-24, 22:19
Jajcarz napisał/a:


Cieszę się, że znasz swoje miejsce i ograniczasz rolę kobiety tylko do stosunku płciowego.


Oczywiście, i dobrze mi z tym :lol:

MowilaZeMa18xxx napisał/a:

Gimzolka wiesz jaka jet kobieta po seksie ?

niepotrzebna :0



A kanapki, to kto zrobi?

A swoją drogą, wiedziałam, że czekacie na odzew pierwszej kobiety pod postem, żeby po niej jechać, więc oto jestem :lol:

darex99 napisał/a:



Witamy na pokładzie przykładową feministkę. Zapinać można kobietę, ale nie popie**oloną, normalną, obecnie takich teraz coraz mniej, a Twoja reakcja na mój żart wskazuje, że odpie**alasz i pewnie tłumaczysz to hormonami etc...i są jeszcze normalne kobiety na szczęście, ale Ty z takimi pewnie nie masz wiele wspólnego



No fakt, normalna to ja nie jestem, i nigdy nie chciałam być. Mój facet by się z normalną nudził.

Dżizas_kurde

2017-09-25, 00:23
Cytat:


Nikt Wam samcom nie nakazuje otaczać się kobietami. Zawsze możecie sobie zapinać w dupę kolegę, albo jakąś owcę, czy kozę.


Chcesz być moją kolegą ? czy tam owcą lub kozą ?

~Velture

2017-09-25, 04:08
Za każdą wk***ioną kobietą stoi mężczyzna który nie ma zielonego pojęcia co zrobił :krejzi:

Xx...........oJ

2017-09-25, 07:59
Gizmolka napisał/a:


A kanapki, to kto zrobi?



Sam sobie zrobię. :roll:

_Myszcz_

2017-09-25, 08:17
Jonxx napisał/a:



Sam sobie zrobię. :roll:



Loda tez?

józekdeluxe

2017-09-25, 10:37
Mi kobiety nie przeszkadzają ogólnie, dopóki nie pchają się za kierownicę. A ty gizmolka szanuj się trochę, bo dupa też ma swój termin przydatności do spożycia i co później będziesz facetowi robić, żeby Cię z domu na kopach nie wyj***ł?

czarnykun

2017-09-25, 14:54
Józek to jeszcze jej zostanie buzia, bez zębów ponoć jeezcze lepsze wrażenia. A tak poza tym to ja też nic nie mam do kobiet, byleby mi w drogę nie wchodziły, morda w kubeł i do garów :amused:

Pan_Doktur

2017-09-25, 20:33
Jajcarz napisał/a:


Cieszę się, że znasz swoje miejsce i ograniczasz rolę kobiety tylko do stosunku płciowego.



Hue hue zaorane

Gizmolka

2017-09-26, 20:59
józekdeluxe napisał/a:

Mi kobiety nie przeszkadzają ogólnie, dopóki nie pchają się za kierownicę. A ty gizmolka szanuj się trochę, bo dupa też ma swój termin przydatności do spożycia i co później będziesz facetowi robić, żeby Cię z domu na kopach nie wyj***ł?


Kanapki. I tu Cię zszokuję, Żaden facet jeżdżąc ze mną autem, nóżkami nie przebiera. A jedyny, który chciał mi dawać dobre rady jak jeździć, nie miał nawet prawka i został wyj***ny z mojego auta na zbity pysk.

Jonxx napisał/a:



Sam sobie zrobię. :roll:



Mój facet mówi, że jak ja zrobię, to mu smakują lepiej.

Lód też :lol:

Dżizas_kurde napisał/a:


Chcesz być moją kolegą ? czy tam owcą lub kozą ?



Nie dzięki.

oozyxak0o

2017-09-28, 09:10
Gizmolka napisał/a:

Nikt Wam samcom nie nakazuje otaczać się kobietami. Zawsze możecie sobie zapinać w dupę kolegę, albo jakąś owcę, czy kozę.