18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Córcia zręcznie wybrnęła

mygyry • 2021-02-24, 21:06
Edukacja seksualna? A na co to komu....


voyagerkg1

2021-02-24, 21:29
Nic dodać ,nic ująć
EDUKACJA POSZŁAŚ W ch*j

Hollow_Man

2021-02-24, 21:38
czy to podchodzi pod bezobjawowy seks, czy już raczej gwałt na nieletniej?

Lololoney

2021-02-24, 21:39
Jeśli to nie fejk, to nie sądziłem, że w kwestii ludzkiej głupoty, jeszcze jest w stanie mnie coś zaskoczyć...

qu4si

2021-02-24, 21:40
To mnie nie przeraża. Mnie przeraża to że takie osoby mają prawo wyborcze. I to nie chodzi za kim jesteś. Bo nawet jeśli się z tym nie zgadzam a taka osoba potrafi podać mi argument swojego wyboru, zrozumiem wszystko. Ale takie pociotki neandertalczyków jak mogą to wyjaśnić jaki argument Ci podadzą. Czym się kierują... Chyba nawet nie chcę wiedzieć.

Znawca_Cipek

2021-02-24, 21:51
Typowa Ciotka Mirka ze wsi Pierdziszewo, powiat ch*jki Wielkie. Od dwoch lat warszawianka na sprzątaniach.

Voyton

2021-02-24, 21:53
Lepsza naturalna ciemnota niż uczenie szczeniaków masturbacji i tolerancji dla dewiantów i tym podobnym chorym psychiczne. Być może ta starsza pani to dobry troll i nieźle jej to wyszło.

Znawca_Cipek

2021-02-24, 22:00
Voyton napisał/a:

Lepsza naturalna ciemnota niż uczenie szczeniaków masturbacji i tolerancji dla dewiantów i tym podobnym chorym psychiczne. Być może ta starsza pani to dobry troll i nieźle jej to wyszło.




Pozwole sobie polaczyc nasze dwa komentarze i wtedy bedzie git pico bello:

Typowa Ciotka Mirka ze wsi Pierdziszewo, powiat ch*jki Wielkie. Od dwoch lat warszawianka na sprzątaniach.
Ale i tak lepsza naturalna ciemnota niż uczenie szczeniaków masturbacji i tolerancji dla dewiantów i tym podobnym chorym psychiczne. Być może ta starsza pani to dobry troll i nieźle jej to wyszło.

mam_racje

2021-02-24, 22:06
Lewicowi postępowcy nie wierzą nawet że Cyganie rozmnażają się przez muchy*.

* - Samica rozkłada nogi a resztę załatwiają muchy.

alaneek

2021-02-24, 23:01
Voyton napisał/a:

Lepsza naturalna ciemnota niż uczenie szczeniaków masturbacji i tolerancji dla dewiantów i tym podobnym chorym psychiczne. Być może ta starsza pani to dobry troll i nieźle jej to wyszło.



edukacja seksualna to nei jest właśnie uczenie 4 latków jak walić gruche, zapewne nawet nie czytałeś programu takich edukacji więc sklej p*zde. Córka sąsiada sie pusciła a przez taki brak edukacji seksualnej tacy ciemni w to uwierzyli. Podpowiem ci że w wielu normalnych krajach (oprócz szwecji i czegoś tam jeszcze) jest edukacja seksualna i jest git. Przynajmniej ksiądz nie wciśnie kitu że to nie był gwałt i że tak można.

i nie, nie jestem lewakiem

Voyton

2021-02-24, 23:06
alaneek napisał/a:

edukacja seksualna to nei jest właśnie uczenie 4 latków jak walić gruche, zapewne nawet nie czytałeś programu takich edukacji więc sklej p*zde. Córka sąsiada sie pusciła a przez taki brak edukacji seksualnej tacy ciemni w to uwierzyli. Podpowiem ci że w wielu normalnych krajach (oprócz szwecji i czegoś tam jeszcze) jest edukacja seksualna i jest git. Przynajmniej ksiądz nie wciśnie kitu że to nie był gwałt i że tak można.
i nie, nie jestem lewakiem



Jesteś idiotą. Przeczytaj sobie oficjalne programy nauczań seksualnych małoletnich na stronie WHO i skończ pie**olić głupoty, katolikofobie.

Tyle lewak albo skończony łajdak może to popierać.

Seksiaczek

2021-02-24, 23:19
alaneek napisał/a:

edukacja seksualna to nei jest właśnie uczenie 4 latków jak walić gruche, zapewne nawet nie czytałeś programu takich edukacji więc sklej p*zde. Córka sąsiada sie pusciła a przez taki brak edukacji seksualnej tacy ciemni w to uwierzyli. Podpowiem ci że w wielu normalnych krajach (oprócz szwecji i czegoś tam jeszcze) jest edukacja seksualna i jest git. Przynajmniej ksiądz nie wciśnie kitu że to nie był gwałt i że tak można.
i nie, nie jestem lewakiem



Ale czego wy bando degeneratów jeszcze oczekujecie? Przecież mamy już dobrą podstawę programową. Pamiętam moje lekcje wdż 6-7 lat temu, wtedy jeszcze w gimnazjum i świetnie nam to wyłożyli. Korekty nie są potrzebne, potrzebne jest umocnienie instytucji rodziny i przywrócenie roli ojca w procesie wychowania(niestety w naszych gównianych realiach matki wychowują, ojcowie pracują i mają w dupie dzieciaki) by mógł on zdzielić kilka razy po pysku puszczającą się córeczkę. Problem niechcianych ciąż i ogólnego puszczalstwa szybko by się rozwiązał

Poza tym od wyjaśniania dziecku spraw związanych ze sferą seksualną są rodzice, nie urzędnicy.

Karolcia112

2021-02-24, 23:49
Ale ciemnota w komentarzach, aż nie dowierzam, że to XXI w. Tego typu mądrości wychodzą od starszych osób, tu głownie piszą to osoby w średnim/młodym wieku... przykre. Widać że większość tutaj nie rozumie co to edukacja seksualna. Nie, to nie gwałty i molestowanie dzieci, a wiedza o swojej własnej seksualności i jak do niej podchodzić, by sobie i innym nie zrobić krzywdy. Współczuję waszym córkom/synom. Oby szkoła się spisała w kwestii owej edukacji, bo na rodziców nie mają co liczyć. ;-)

nehru

2021-02-24, 23:54
Seksiaczek napisał/a:

Ale czego wy bando degeneratów jeszcze oczekujecie? Przecież mamy już dobrą podstawę programową. Pamiętam moje lekcje wdż 6-7 lat temu, wtedy jeszcze w gimnazjum i świetnie nam to wyłożyli. Korekty nie są potrzebne, potrzebne jest umocnienie instytucji rodziny i przywrócenie roli ojca w procesie wychowania(niestety w naszych gównianych realiach matki wychowują, ojcowie pracują i mają w dupie dzieciaki) by mógł on zdzielić kilka razy po pysku puszczającą się córeczkę. Problem niechcianych ciąż i ogólnego puszczalstwa szybko by się rozwiązał
Poza tym od wyjaśniania dziecku spraw związanych ze sferą seksualną są rodzice, nie urzędnicy.



Twoich słów nie zrozumie pokolenie rok 2000+ których jedynymi wartościami w życiu jest lgbt, tęczowe kolory.

Karolcia112 napisał/a:

Ale ciemnota w komentarzach, aż nie dowierzam, że to XXI w. Tego typu mądrości wychodzą od starszych osób, tu głownie piszą to osoby w średnim/młodym wieku... przykre. Widać że większość tutaj nie rozumie co to edukacja seksualna. Nie, to nie gwałty i molestowanie dzieci, a wiedza o swojej własnej seksualności i jak do niej podchodzić, by sobie i innym nie zrobić krzywdy. Współczuję waszym córkom/synom. Oby szkoła się spisała w kwestii owej edukacji, bo na rodziców nie mają co liczyć.



Ciemnota, bo co? Przez X lat wychowaniem seksualnym zajmowali się rodzice, w czym Ty widzisz problem?Jak jesteś za k***ieniem się nieletnich na każdym kroku to nie dziwię się, że taki, a nie inny komentarz napisałaś tępa babo.