18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Córcia, jest prezent dla ciebie pod choinką

~LegendarnyZiom • 2016-12-27, 19:56
Zobaczmy co jest w środku.



Albo i nie. :trollencjusz:

mesjasz19

2016-12-28, 03:23
Przygotowuje małą do prawdziwego życia. Nie będzie zaskoczona w przyszłości jak coś jej nie wyjdzie, kolejne porażki już tak nie bolą jak swoje przeżyjemy.

Mors_Nigra

2016-12-28, 03:41
Każde dziecko potrzebuje trochę traumy, to wychowuje. A jak można taką traumę zapewnić podpuszczając dziecko (tak jak tu, gdzie później dostało prezent i wszystko było ok, albo tak jak 4x4offroad napisał) to tym lepiej. To kontrolowana trauma w kontrolowanym środowisku. Najgorzej mają dzieci, które bezpiecznie i bezstresowo przewiną się przez dzieciństwo... czekają ich męki w prawdziwym świecie.

vass

2016-12-28, 06:48
up
Traumę można dziecku zapewnić zachęcając do sportu, nie zawsze się wygrywa.
A nie takimi metodami, które podważają zaufanie.

WeedLover

2016-12-28, 09:18
Płacz dziecka, taki piękny. Serce rośnie!

józekdeluxe

2016-12-28, 09:26
4x4offroad napisał/a:

W zeszłym roku przygotowałem wielki karton dla syna, uradowany otwiera :D szczęściem tej chwili mógłby obdarować wszystkie dzieci Afryki, w środku był mniejszy karton, i znowu mniejszy (było ich pięć)...aż doszedł do zawiniątka, łzy szczęścia zakręciły mu się w oczach, jeszcze tylko jedna wstążka i już będzie wiedział co w tym roku dostał, udało się! 30 sekund bezruchu, zdziwiony wzrok... wtedy otrzymał ziemniaka :D



Żal mi cię człowieku

4x4offroad

2016-12-28, 10:05
józekdeluxe napisał/a:



Żal mi cię człowieku


Chociaż komuś... :*

zonk

2016-12-28, 10:09
Trauma, traumą, ale nie potrafiłbym zrobić takiego czegoś dziecku zwłaszcza w taki piękny świąteczny czas.

smyndryl

2016-12-28, 10:31
4x4offroad napisał/a:

wtedy otrzymał ziemniaka :D


Zimniok, zimniok, cały jeden! Wielka radość w łotewskiej wiosce :D

pa...........ix

2016-12-28, 10:50
4x4offroad zamówiłeś nowego ajfona z allegro? :D

Turiin

2016-12-28, 12:44
Młoda jak nauczona do matki podpie**alać :D

petru23

2016-12-28, 13:20
widze, że tatuś buduje pozytywne relacje z córeczką :) odwdzięczy mu się za kilka lat...

MrSpook

2016-12-28, 13:46
4x4offroad napisał/a:

W zeszłym roku przygotowałem wielki karton dla syna, uradowany otwiera :D szczęściem tej chwili mógłby obdarować wszystkie dzieci Afryki, w środku był mniejszy karton, i znowu mniejszy (było ich pięć)...aż doszedł do zawiniątka, łzy szczęścia zakręciły mu się w oczach, jeszcze tylko jedna wstążka i już będzie wiedział co w tym roku dostał, udało się! 30 sekund bezruchu, zdziwiony wzrok... wtedy otrzymał ziemniaka :D



Odpie**olcie się od faceta, dał młodemu frytki z IKEI, tylko zgubił instrukcję! Nie macie poczucia humoru.

U mnie w rodzinie przestaliśmy dawać prezenty, każdy ma to co potrzebuje. Ewentualnie daje się jakieś przysmaki, coś co dana osoba zużywa, drobiazgi. Wszyscy są zmęczeni tą wszędobylską komercjalizacją świąt, gdzie wszędzie z TV/radia, głośników słyszysz, kup, daj, kup, daj, inaczej jesteś zły/zła, po zawyżonych cenach, by jakiś ateista, któremu na co dzień symbole religijne w przestrzeni publicznej przeszkadzają, ale pieniądzem od wierzących nie pogardzi.

Matka hoduje facetowi z filmu kolejną materialną i roszczeniową kurewnę, która będzie oceniała ludzi po podarunkach i metkach, nie dając im nic w zamian oprócz fałszywego uśmiechu i obrabiania im dupy za plecami.

khejit

2016-12-28, 15:24
Ale te gówniaki są wk***iające, jak takie małe ch*jstwo drze mordę piskliwym tonem :D