18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Constant Flow 3 - Parkour & Freerunning

Dy...........za • 2013-04-12, 20:54
Trzecia (obecnie z czterech) i według mnie najlepsza składanka płynności w przemieszczaniu się :)

Muzyka: Prop Dylan - Big Hip Hop

tr...........ke

2013-04-12, 23:41
Gdybym nie miał komputera to też bym tak umiał :C

Nex0r

2013-04-13, 10:12
tutaj widze bardziej breakdance niz Parkour.

Patrysio

2013-04-13, 13:39
Tez bym tak robil... ale nie umiem

mihkks

2013-04-13, 14:49
Zmachałem się od samego oglądania.

Gring0

2013-04-13, 14:55
Wyj***ł się ktoś? Złamał coś sobie? Bo nie wiem czy oglądać.

Garguss14

2013-04-13, 14:57
Skakanie w miejscu ,a nie parkour.

or...........ek

2013-04-13, 15:10
ale gówno :/ już też nie mają co wymyślać... robią jakieś połączenia... parkURU i FRIRANINGU.... a na co KOMU TO POTRZEBNE ?

ValvePlsFix

2013-04-13, 15:12
Wypie**ol to parkour z tytułu, bo się tylko ośmieszasz.
No i właśnie znalazłem motywację na zajęcie na wakacje :D Challenge accepted!

fdr

2013-04-13, 15:30
to nie jest parkour. jesli krecenie sie na przeszkodzie jest parkourem to ja tancze balet chodząc.

Dy...........za

2013-04-13, 15:58
Ah, jak ja uwielbiam konwersacje na temat co to jest Parkour, a co Freerunning. Osobiście nie uznaję Freerunningu jako czegoś oddzielnego, dodałem ten człon do tematu by uniknąć "flejmu" znawców. Przedstawiam fragment wywiadu, w którym twórca Parkour - David Belle wypowiada się nt. Freerunningu:
Cytat:

[...]Mieliśmy prosty sport, dlaczego każdy chce mu nadać nowe imię? "To jest jak Parkour, ale nazywa się Free Running czy jakoś tak..." Ale to jest Parkour! Kiedy jedziesz do jakiegoś innego kraju, mówisz "gram w piłkę nożną albo siatkówkę." Nazwa sportu się nie zmienia. Dlaczego więc zmieniać nazwę Parkour, jeśli nie chcesz robić z tego biznesu i móc powiedzieć "Jestem twórcą tego nowego sportu, jest taki sam jak Parkour, ale skaczesz na jednej nodze"? Zmiana jednej rzeczy tylko po to, by mówić, że jesteś twórcą czegoś i by móc na tym trochę zarobić.[...]



fdr napisał/a:

to nie jest parkour. jesli krecenie sie na przeszkodzie jest parkourem to ja tancze balet chodząc.


To, że czegoś nie potrafisz czy nie rozumiesz nie znaczy, że to jest złe ;)

ValvePlsFix

2013-04-13, 16:02
David Belle nie ma totalnie nic wspólnego z breakdance'em - tak jak mówiłem, ośmieszasz się.

Dy...........za

2013-04-13, 16:09
Akurat do ciebie nie kierowałem swojej poprzedniej wypowiedzi. Ale cóż, to chyba od trenującego zależy co chce wykorzystywać do przemieszczania się, nie sądzisz? Dzięki Parkour ludzie mogą poczuć się wolni, wyrazić siebie. Jeśli chcą to robić poprzez włączanie elementów breakdance do Parkour to nie masz prawa mówić, że tak nie mogą robić.

ari4

2013-04-13, 16:12
Daleko do parkouru. Tak jak piszą poprzednicy - skakanie w miejscu.


BTW.
A nie można sobie normalnie spokojnie chodnikiem chodzić jak człowiek? :mrgreen: