18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Combo Tekken

Cyjanek • 2019-08-20, 19:10
Wypie**olę ci i lecisz na deski
Jak naj***ny Kwaśniewski
:fuck-off:



DSStrielok

2019-08-20, 19:29
k***a, gdyby nie sędzia to już by butował. Kolor skóry jednak zobowiązuje.

_P...........me

2019-08-20, 19:34
"Luj ogłuszacz" załatwia sprawę!

kickyourheadoff

2019-08-20, 19:35
Mzwandile Hlongwa vs Torbjørn Madsen

w czerwonych spodenkach Hlongwa


:anegdotka:

Kamil1986DC

2019-08-20, 20:33
Tak wyglądają polacy kiedy ich kobiety spotykają na swojej drodze mulata. Leżą na deskach w porównaniu do czekoladowego przystojniaka.

szklanka

2019-08-20, 20:50
@up
Prosił cie ktoś o dzielenie sie swoimi doświadczeniami?

edmund

2019-08-20, 20:52
Kamil1986DC napisał/a:

Tak wyglądają polacy kiedy ich kobiety spotykają na swojej drodze mulata. Leżą na deskach w porównaniu do czekoladowego przystojniaka.



propo idiotyzmów,
oraz ludzi napędzających do odpowiedzi / bo też taki jesteś /
stwiedzam

że większkość komentujących, to albo posrani nastolatkowie,
a drudzy to , j***ne budżetowe k***y siedzące za biurkami,
mające pensje z moich podatków,
te p*zdy zamiast wykonywać pracę za ktorą ja placę, siedzą na Sadolu i komentują,
więc mój mały apel do was h*je i c**y,

sk***ysyny,
jeśli wam ktoś płaci za pracę, to miejcie godność
wykonujcie co macie robić, ale z godnością i bez pierolenia na zarobki,
bo jak wam nie pasuje, to wypie**alać do biedronki,
tam też ludzie pracują , choć bez znajomości jakie macie

Mateusz9102

2019-08-20, 20:58
Pięknie mu przyypie**olil

tomczysko

2019-08-20, 22:20
do Kamil1986DC - myślę, że jesteś czymś sfrustrowany. Masz jakieś przykre doświadczenie, mógłbyś wymienić każdy zawód. Nawet swój. ..

Kamil1986DC

2019-08-20, 22:45
tomczysko napisał/a:

do Kamil1986DC - myślę, że jesteś czymś sfrustrowany. Masz jakieś przykre doświadczenie, mógłbyś wymienić każdy zawód. Nawet swój. ..



Niee, jestem tylko wnikliwym obserwatorem życia codziennego

szklanka napisał/a:

@up
Prosił cie ktoś o dzielenie sie swoimi doświadczeniami?



A co?p*zda boli po spojrzeniu prawdzie w oczy?

Rozjebie

2019-08-21, 00:20
edmund napisał/a:

mające pensje z moich podatków,
te p*zdy zamiast wykonywać pracę za ktorą ja placę,



Ty te podatki MASZ płacić, czy ci się to podoba czy nie, a wiec te pieniądze nie należą do ciebie, tępaku. ch*j a nie płacisz za czyjakolwiek prace.
Poza tym menelu, przy twojej pensji 2-3 tysiące, twoje podatki tez są menelskie, a wiec japa plebsie.
Aha, no i chyba zdajesz sobie sprawę, ze oprócz budżetówki jest jeszcze sektor prywatny, gdzie nawet lekko ogarnięci ludzie mogą zarabiać krocie?
I lubią cisnąć biedę umysłową taką jak ty na sadisticu :D

Kamil1986DC napisał/a:

Tak wyglądają polacy kiedy ich kobiety spotykają na swojej drodze mulata. Leżą na deskach w porównaniu do czekoladowego przystojniaka.



To już któryś twój komentarz poniżający polskie dziewczyny. Założę się, ze jesteś w ch*j brzydki, jebiesz potem i polskie laski leją na ciebie z góry :D Tylko wiesz, ze to raczej dobrze o nich świadczy?

Kamil1986DC

2019-08-21, 01:02
Coordinator napisał/a:

Ty te podatki MASZ płacić, czy ci się to podoba czy nie, a wiec te pieniądze nie należą do ciebie, tępaku. ch*j a nie płacisz za czyjakolwiek prace.
Poza tym menelu, przy twojej pensji 2-3 tysiące, twoje podatki tez są menelskie, a wiec japa plebsie.
Aha, no i chyba zdajesz sobie sprawę, ze oprócz budżetówki jest jeszcze sektor prywatny, gdzie nawet lekko ogarnięci ludzie mogą zarabiać krocie?
I lubią cisnąć biedę umysłową taką jak ty na sadisticu
To już któryś twój komentarz poniżający polskie dziewczyny. Założę się, ze jesteś w ch*j brzydki, jebiesz potem i polskie laski leją na ciebie z góry Tylko wiesz, ze to raczej dobrze o nich świadczy?



No właśnie nie jestem brzydki tak jak większość polaczków,a druga sprawa to śmieszy mnie to jak one lecą na czarnych facetów,a polaczki się pieklą i jedyne co mogą zrobić to wrzucać czarnym od murzynów, małp itp.




:->

Trochę mi was żal,ale bardziej budzicie moją pogardę

;-)

Wiewór

2019-08-21, 07:33
tomczysko napisał/a:

do Kamil1986DC - myślę, że jesteś czymś sfrustrowany. Masz jakieś przykre doświadczenie, mógłbyś wymienić każdy zawód. Nawet swój. ..



Ja myślę, że jesteś debil, który łyka bajta trolla :-D

edmund

2019-08-21, 07:41
[quote="Coordinator"]Ty te podatki ..

podatki to kwestia umowna baranie,

owszem , każdy musi placić podatki/ choć debile myślą ze budżetowcy też płacą takowe- a to sranie w banie,
bo jak można opodatkować podatek, wszakże ich pensja jest wpłaconym podatkiem , króry za chwilę jest im wypłacony,
druga sprawa to wysokość podatków, akcyz itd.
to też kewstia umowna bo wartoś podatków ustalają rządy , tak że mogłyby naprzykład wynosić 10 procent, może 20 a obecnie płaci się niemal 40 plus ZUS, dlatego uważam że państwo / nie tylko nasze/ okrada ludzi prowadzących działalnośc,
a okrada na rzecz olbrzymich rzesz nierobów na stworznych z dupy wziętych kuriozalnych stanowiskach , które coraz częściej się widzi/ choć wiem że jest też duża ilość osób, na POTRZEBNYCH stanowiskach, sumiennie pracujących /