18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

polakwrocek

2019-08-16, 20:32
Policjant wiedział co sie kroi:
Possible assault happen.
I didn't touched HIM ... a skąd wiedział że facet był zaatakowany XD

Myxxer

2019-08-16, 20:43
antek1g napisał/a:

@vifon125
uwazasz baranie ze wszyscy dilerzy to glaby i jacys nie wiem jak to u ciebie w domu sie mowi "kryminalisci" ?
@vifon125
i pisze o warunkach w stanach a nie w polsce, u nas policja to zwykle ch*je do szczania i sie boja cokolwiek zrobic )



tak uważam ĆPUNIE

syulung

2019-08-16, 20:54
Ciężki dzień, zmęczonym, a tu takie ciepłe miłe sercu rzeczy na otuchę. Dziękuję.

bonawentura

2019-08-16, 21:27
kazdy kto staje w szranki z policja w usa jest pie**olonym niedojebem umyslowym, koniec i kropka

fikuswdoniczce

2019-08-16, 22:52
Pewnie typowi groziło ze 150 lat więzienia za przestępstwa których dokonał przy użyciu tej broni, więc nie dziwne, że postanowił postawić wszystko na jedną kartę.

Perhydrol

2019-08-17, 14:49
antek1g napisał/a:

z jeden strony to prawo jest tam troche ch*jowe, wyobraz sobie ze dilujesz, jestes w miare normalny i nikomu bys krzywdy bez powodu nie zrobil , masz bron tylko dla obrony wlasnej. przyjezdzaja psy i ty z obawy przed wpie**oleniem sie na pare dobrych lat zwyczajnie szukasz wyjscia z tej sytuacji. psy mogly strzelac po nogach, ale to tylko jakby byl bialy, tak to wszystko ok.



Cywilizowany człowiek nosi broń w kaburze a nie kitra w majtach. Jeśli tak robi to znaczy że coś jest z nim nie halo. Jakby nie miał nic za uszami to by nie musiał szukać wyjścia z sytuacji. Tak więc bardzo dobrze, że wyrwał chwasta.

kaktus83

2019-08-17, 15:25
[quote="antek1g"]@vifon125
uwazasz baranie ze wszyscy dilerzy to glaby i jacys nie wiem jak to u ciebie w domu sie mowi "kryminalisci" ?

Tak każdy diler to kryminalista, i każdego miejsce jest w kryminale.

DoubleBorger

2019-08-17, 17:26
antek1g napisał/a:

z jeden strony to prawo jest tam troche ch*jowe, wyobraz sobie ze dilujesz, jestes w miare normalny i nikomu bys krzywdy bez powodu nie zrobil , masz bron tylko dla obrony wlasnej. przyjezdzaja psy i ty z obawy przed wpie**oleniem sie na pare dobrych lat zwyczajnie szukasz wyjscia z tej sytuacji. psy mogly strzelac po nogach, ale to tylko jakby byl bialy, tak to wszystko ok.



Brzmi jakbyś uważał, że dilowanie nie jest przestępstwem. Zakładam, że chodziło o takiego dilera nie używającego broni, który nie zasługuje na ołowiane prezenty.
Może to tylko moja subiektywna opinia, ale wchodzisz w świat ponad prawem, to postrzał przy zatrzymaniu powinien być gratis. Dla myślących ludzi to całkiem fajny argument, aby żyć w zgodzie z prawem.

Koniec pie**olenia, dobranoc.

Budrys2000

2019-08-18, 08:19
Każdy odj***ny śmieć (złodziej, diler, gwałciciel) to jednego śmiecia mniej :-P