18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Cofanie po amerykańsku

Jesse.Pinkman • 2021-10-12, 10:46
Aż trudno uwierzyć w takie sp***olenie umysłowe. Polecam oglądać do samego końca 8-)

JaTylkonaChwile

2021-10-12, 11:02
Juz niebawem filmiki z UK, gdzie brakuje kierowcow TIRów a na tescie dla ułatwienia - wycofywany jest manewr cofania :D

Krakus36

2021-10-12, 11:19
Amerykanie są debilami...

janlew

2021-10-12, 11:21
"Ma pan poważny problem ze stresem. Niech pan kupi jeepa, albo crossa, albo piękną przyczepę kampingową i jedzie na wycieczkę. Albo wszystko na raz, najlepiej. Stres zniknie, gwarantuje!"
Kto nie miał zabawek dla dużych chłopców to nie wie... motorówka, cross, jeep, kamper, rajdówka... każde z nich więcej wk***iania się, kosztów i problemów niż faktycznej frajdy i zabawy.

JanJankowski

2021-10-12, 11:56
Janlew mas k***a racje w 100%. j***ć te gadżety. Jeszcze dom z basenem i dużym ogrodem. Idź Pan wch*j. Popieram

JaTylkonaChwile

2021-10-12, 12:48
JanJankowski napisał/a:

Janlew mas k***a racje w 100%. j***ć te gadżety. Jeszcze dom z basenem i dużym ogrodem. Idź Pan wch*j. Popieram



pie**olenie.

Kupujesz sobie dom z duzym ogrodem to wynajmujesz ogrodnika i masz zawsze piekny ogrod.
Kupujesz dom z basenem - wynajmujesz goscia do mycia basenu itp
Kupujesz zabawki - kupujesz nowe i masz gwarancje itd.
Jak chcesz kupic cos co bylo uzywane, stukniete, pukniete i gdzies sie rozszczelnilo itd. licz sie z tym, ze trzeba bedzie sie wk***iac i dlubac. Nie masz kasy albo ochoty - nie kupujesz takich rzeczy.
To jak narzekanie na dzieci - grzycza, nie sprzataja, bija sie i czasem cos zniszcza. Jak nie jestes gotowy na takie klimaty - kup se pleja i sie bedziesz tylko wk***ial, ze ktos "farci"

Watermelon

2021-10-12, 13:06
Haha co za kretyn. Dobra wrzuta Jessi, szkoda że być może ostatnia bo ktoś tu Cię podpie**olił chyba xD

janlew

2021-10-12, 13:51
JaTylkonaChwile napisał/a:

pie**olenie.
Kupujesz sobie dom z duzym ogrodem to wynajmujesz ogrodnika i masz zawsze piekny ogrod.
Kupujesz dom z basenem - wynajmujesz goscia do mycia basenu itp
Kupujesz zabawki - kupujesz nowe i masz gwarancje itd.
Jak chcesz kupic cos co bylo uzywane, stukniete, pukniete i gdzies sie rozszczelnilo itd. licz sie z tym, ze trzeba bedzie sie wk***iac i dlubac. Nie masz kasy albo ochoty - nie kupujesz takich rzeczy.
To jak narzekanie na dzieci ..."


To co piszesz, to jest właśnie pie**olenie. I widać że nie wiesz o czym mówisz.
Myślisz że przy domu z basenem nowym nie ma w ch*j do zrobienia, czyszczenie, spuszczanie wody itd. I po ch*j? Można i wziąść chłopka ale i na to trza czasu, trza przypilnować itd. A to zazwyczaj nawet nie jest 25m. To już se wole zapłacić i iść na pływalnie, a jak ciasno to i tor wynająć.
W mocnym crossie remont co sezon, czy nowy czy nie. Po mocnym taplaniu w błocie, terenówka zazwyczaj na warsztat. Rajdówka praktycznie to samo. Motorówka, nawet nowa to dzień w dupę od rana, by popływać 2h. A wszystko używane max 4 razy do roku, a często 0, bo wiecznie praca, dzieci i brak czasu. Ja tam przerabiałem i pie**ole, wole se sprzęt pożyczyć kiedy potrzeba, i mieć na niego wyj***ne przez resztę roku. Może i drożej wychodzi ale oszczędność czasu i myśleniu o tym ciągle, wszystko wynagradza. Mieć, mieć, mieć, pokazać że mam. To jakaś jeszcze zasiana chyba za PRL żałosna chęć posiadania na własność, bo wtedy nic nie było.
Pewne rzeczy jak chatę, babę i dzieciaki wiadomo, trzeba mieć, ale reszta...
Nawet auto lepiej wziąć w leasing, firmowy czy prywatny, a po 2-3 latach oddać i w p*zdu i wziąć se nowe.

ra0mir

2021-10-12, 14:02
Już tak nie pie**ol, że "sp***olenie", nie kazdy potrafi cofać z naczepą. Zapewne nigdy nie musiał i nie umie. Dla mnie to proste, że nie dał rady.

Adrian92

2021-10-12, 15:33
Krakus36 napisał/a:

Amerykanie są debilami...



No są debilami i mogą rozj***ć cały świat w kilka chwil. Szkoda, że Polacy nie są takimi debilami :(

mesjans

2021-10-12, 16:47
Następnym razem sprawdzi trasę wycieczki czy wszędzie się zmieści. A cofanie tak wielką przyczepą dwuosiową jeszcze pod górkę nie należy do najłatwiejszych tym bardziej w ruchu ulicznym.

tigerqaz

2021-10-12, 19:03
Te zjazdy do tuneli, mają tak samo ch*jowe, jak i te nafaszerowane gównem hamburgery .

bodzio667

2021-10-12, 20:30
Jedno z tłumaczeń - żona z ciotą.

JaTylkonaChwile

2021-10-12, 20:55
janlew napisał/a:

To co piszesz, to jest właśnie pie**olenie. I widać że nie wiesz o czym mówisz.
Myślisz że przy domu z basenem nowym nie ma w ch*j do zrobienia, czyszczenie, spuszczanie wody itd. I po ch*j? Można i wziąść chłopka ale i na to trza czasu, trza przypilnować itd. A to zazwyczaj nawet nie jest 25m. To już se wole zapłacić i iść na pływalnie, a jak ciasno to i tor wynająć.
W mocnym crossie remont co sezon, czy nowy czy nie. Po mocnym taplaniu w błocie, terenówka zazwyczaj na warsztat. Rajdówka praktycznie to samo. Motorówka, nawet nowa to dzień w dupę od rana, by popływać 2h. A wszystko używane max 4 razy do roku, a często 0, bo wiecznie praca, dzieci i brak czasu. Ja tam przerabiałem i pie**ole, wole se sprzęt pożyczyć kiedy potrzeba, i mieć na niego wyj***ne przez resztę roku. Może i drożej wychodzi ale oszczędność czasu i myśleniu o tym ciągle, wszystko wynagradza. Mieć, mieć, mieć, pokazać że mam. To jakaś jeszcze zasiana chyba za PRL żałosna chęć posiadania na własność, bo wtedy nic nie było.
Pewne rzeczy jak chatę, babę i dzieciaki wiadomo, trzeba mieć, ale reszta...
Nawet auto lepiej wziąć w leasing, firmowy czy prywatny, a po 2-3 latach oddać i w p*zdu i wziąć se nowe.



ja pie**ole :/ czego nie rozumiesz?

kupujesz rybki to je trzeba karmic, zmieniac wode i jesli planujesz wakacje - musisz wiedziec komu je zostawic.
jadac na wedkowanie morskie - ryby trzeba oczyscic, wędki trzeba umyc, resztki jakiegos zarcia dla ryb wyjebac, zeby nie smierdzalo itd.
Kupujesz swojego gokarta to zbasz o niego, remontujesz lub oddajesz mechanikowi, wymieniasz opony i czesci

Twoja pasja jest paintball? Kupujesz sprzet, zapisujesz sie do klubu/sam zakladasz, zbierasz ekipe itd
Chcesz pobawic sie raz na rok czy 2 - wynajmujesz. Chcesz basen - kupujesz by w nim plywac a nie po to, zeby stal. Jak chcesz plywac - dbasz. Jak chcesz kupic zeby stal i chcesz zeby ladnie wygladal a nie chce sie sie pie**olic - wynajmujesz kogos.

janlew

2021-10-12, 23:22
JaTylkonaChwile napisał/a:

ja pie**ole :/ czego nie rozumiesz?
kupujesz rybki to je trzeba karmic, zmieniac wode i jesli planujesz wakacje - musisz wiedziec komu je zostawic.
... Chcesz basen - kupujesz by w nim plywac a nie po to, zeby stal.


No właśnie doskonale rozumiem. I kompletnie się nie zgadzam.
Basen kupiony by pływać, nawet się pływało, teraz stoi od lat. A ja parę razy w tygodniu na pływalni. W lockdownie się przydał tylko.
Akwarium też wyj***łem...